PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Atsižvelgdama 2 lang = bbcode ...



dai-kun
25-10-09, 04:45
Kai turite dvi atskiras lang bbcode ir pabandyti pamatyti originalų tekstą iš 2, pirmasis originalus tekstas pasirodo vietoj atidaryti.

Pavyzdžiui:

Geriausių ir gražiausių dalykų pasaulyje negalima vertinti ar net liesti. Jie turi būti jaučiamas širdimi. Meilės duoda įdomus kartu. Liūdesys iš vienos pusės, tikiuosi, rytoj, džiaugsmą širdies.

Ar mes išsklaidyti ar sumažinti mūsų nerimo? Tiesa ta, kad mes negalime nuslopinti, nes mes patys esame nerimas

Ne paprastai omenyje 965 dienas dienas: Aš tikiuosi, jūs galite dažnai pamiršta liūdna širdyje, skrenda labai laiminga diena, kai laiko, nesvarbu, kur aš atvykau, aš laimingas ašaros, ir mano ašaros virsdavo spalvos lietaus


EDIT: Nesvarbu, atrodo, kad darbas čia teisingai. Aš Nežinau, kodėl ji neveikia tinkamai mano svetainėje, nors.

vBET
25-10-09, 16:41
Kurią. VBulletin versiją turite?
Ar galite man pateikti URL adresas puslapį, kuriame aprašyta elgesį? :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1