PDA

Žiūrėti pilną versiją: Turinio atgaline data būti išverstas?



brubros
15-03-10, 17:43
Mano supratimu vBET, kad ji bus automatiškai generuoti 51 vertimai kiekvieną turinio dalis, kuri yra sukurta. Tai kelia tam tikrų klausimų. Ar vBET nebereikia spartinimo, nes jau išverstas turinio, visas turinys? Turiu kitą klausimą dėl kai vBET 4.x įdiegta. Ar esamo turinio (turinio įrašytas iki vBET buvo įdiegta) išversta į 51 kitų kalbų arba vertimo pradėti tik su nauju turiniu? Jei esamas turinys nėra automatiškai išversti į 51 kitų kalbų, tai padaryti, jei jūs tiesiog atidarykite dokumentą ir priversti atnaujinti arba kitų priemonių, būtinų? Ar yra partija failas, kurį galima paleisti, o ne priversti visą duomenų bazę vertimo? Ir, kaip ji gali būti nustatyta, jeigu dokumentas buvo išverstas vBET į 51 kitų kalbų? Ačiū už skaityti per visus šiuos klausimus!)

vBET
15-03-10, 20:41
- VBET nėra automatiškai generuoti 52 vertimai kiekvieną žinutę. Tai draudžiama pagal "Google" pak. vBET lemia paklausa ir žinoma naudojant talpyklos, jei rezultatai jau išsaugotos.
vBET bus išversti visą savo turinį - seną skelbimą naujas, nes vertimas yra paklausa. Jūs galite jaustis, kai puslapis jau buvo išversta, nes pirmasis vertimas užima daugiau laiko (nes mes turime laukti "Google" rezultatų), po to jis yra daug greitesnis. Jums nereikia priversti atnaujinti bet kokį turinį, išverstą puslapį, kita URL.

brubros
16-03-10, 01:36
Gerai, dabar aš suprantu. Manau, man buvo supainiotas Toliau pateiktame priemonės apibūdinime ant pradinį puslapį vBET ", kai jis sako," vBET akimirksniu suteikia jūsų forumą buvo 52 kartus daugiau turinio, 52 kalbas! Tai reiškia, kad 52 kartus URL į temas, kurios bus dabar būti aplankė vartotojų ieško turinį į savo gimtąja kalba. "
Turite žinoti, kad aš esu labai laimingas su rezultatais, esu jau matome iš vBET. Tačiau, kaip vBET veikia aprašymas reiškia, kad jei kas nors, pavyzdžiui, Ispanija, patenka į "Google" paieškos užklausos Ispanijos kažkas, kad buvo įrašytas anglų kalba mano svetainėje jie negalės jį rasti? Vėlgi, aš manau, vBET revoliuciniais ir puikus pavyzdys geros programavimo praktikos. Aš tiesiog turi būti tikri, kad aš suprantu, kaip ji pilnai veikia. Tiesiog mane esamų išteklių jei jau paaiškino. Ačiū!

vBET
16-03-10, 23:21
Aprašymas pasakoja, kaip savo forumo aktai - ir po to, kai įdiegsite vBET jūsų forumą aktų, pavyzdžiui, iš karto 52 kartų daugiau turinio:)
"Google" ir kiti robotai nuskaitymo dabar jūsų išverstų puslapių ir indeksai atitinkamomis kalbomis. Taigi, jei kas nors iš Ispanijos bus įdėti į "Google" užklausos ispanų, tada jis gali rasti savo išversti turinį:)
Ar kas nors iš Ispanijos įdėti užklausą anglų kalba, tada, žinoma, "Google" ieškos anglų turinio. Vis dar galite naudoti vBET parinktis automatiškai nukreipti, pavyzdžiui svečių, savo kalbą (vBET pripažįsta, kad, pagal antraštes siųsti interneto naršyklė):)
Jei turite kokių nors klausimų - prašome tiesiog paprašyti:)

hotslot
16-04-10, 23:29
Ar ne Googles nemokamą vertėjo daryti tą patį?

vBET
17-04-10, 17:28
Ar ne Googles nemokamą vertėjo daryti tą patį?

Nr nemokamą Google vertėjas nebus suteikti jums 52 kartus URL, kurie indeksuojami ir atneša papildomų eismo. "Google" nevers jūsų URL. "Google" vartotojai galėtų rašyti pranešimus įvairiomis kalbomis. Google pateikia tik verčia. vBET palaiko daugiakalbę visuomenę, o suteikia jums geriau SEO.

hotslot
18-04-10, 02:34
Aš sutinku, aš labai greitai pirkti.

Tačiau turėjau draugas visai neseniai įsigyti šį "prieš 4 dienas", ir jis dar pamatyti bet indeksuotų puslapių įvairiomis kalbomis, net Google skirtingų šalių paieškos variklių.

VGF
18-04-10, 16:07
Tačiau turėjau draugas visai neseniai įsigyti šį "prieš 4 dienas", ir jis dar pamatyti bet indeksuotų puslapių įvairiomis kalbomis, net Google skirtingų šalių paieškos variklių.

Miestietis, kad paprastai trunka savaites, jei ne mėnesių. Jo bendras žinias apie žmones, kurie į paieškos optimizavimas.

Be to, aš asmeniškai nebūtų net rekomenduojame atsisiųsti, jei turite vBSEO taip pat. vBSEO URL paieškos draugiškas .... ir vBet jūsų forumą skaitoma visomis kalbomis, ir taip pat indeksus jų daug daugiau paieškos visoje šalyje.

Kai paieškos pripažįsta, jų paieškos varikliai (kalba) yra priimtina jūsų puslapių turinį, jie paims juos.

vBET
18-04-10, 22:54
Be to, aš asmeniškai nebūtų net rekomenduojame atsisiųsti, jei turite vBSEO taip pat. vBSEO daro URL paieškos draugiškas ....

vBulletin 4.x biuletenis draugiškas URL funkcionalumas - jums nereikia vBSEO, kad nebėra. Žinoma, yra skirtumų tarp konfigūracijos galimybes gimtąja vBulletin draugiškas URL ir vBSEO URL.

hotslot
20-04-10, 22:59
Miestietis, kad paprastai trunka savaites, jei ne mėnesių. Jo bendras žinias apie žmones, kurie į paieškos optimizavimas.

Be to, aš asmeniškai nebūtų net rekomenduojame atsisiųsti, jei turite vBSEO taip pat. vBSEO URL paieškos draugiškas .... ir vBet jūsų forumą skaitoma visomis kalbomis, ir taip pat indeksus jų daug daugiau paieškos visoje šalyje.

Kai paieškos pripažįsta, jų paieškos varikliai (kalba) yra priimtina jūsų puslapių turinį, jie paims juos.

Aš nemanau, kad tai tiesa. Šios svetainės turi aukštą PR reitingą ir internetu buvo 10 metų.

Im pretty tikrai patiko "Google".

šiltas dėl

vBET
21-04-10, 01:44
Atkreipkite dėmesį, kad vBET neturi nieko bendro su "Google" puslapių indeksavimo greitis. Tai priklauso tik "Google" - galite tiesiog pasiūlymus, sitemap.xml.

Prašome įsitikinkite, kad esate ne blokuoja išverstų puslapių vertingą turinį robots.txt failas (dar patartina blokuoti nesvarbus versti puslapių kaip narys puslapių ir tt).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1