PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Užfiksuotas dar vienas 4.2.5 VB su VBET klaida



ctrenks
04-06-18, 20:49
Buvo gauti dar vienas įspėjimas, kad aš sukūriau klaidų ataskaitų rašyti šabloną, kad žurnalo ir užėmė šį...



[04-Jun-2018 18:52:57 UTC] $lastpostinfo['lastposter'] = '' . $lastpostinfo['lastposter'] .'";
[04-Jun-2018 18:52:57 UTC] PHP Parse error: sintaksės klaida, netikėtas " (T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE), tikisi identifikatorius (T_STRING) arba kintamųjų (T_VARIABLE) ar skaičius (T_NUM_STRING) /home/allfreec/public_html/phpBB2/includes/class_core.php(4695) : eval()'d code on line 1



Ką aš padariau buvo rašyti šabloną, kad žurnalo prieš tai nepavyko, paėmė mane 3 dienas, bet tai yra šablonas, apkrovos, kad yra mesti klaidos.

vBET
07-06-18, 01:16
Mes jį išnagrinės ir siųsti jūsų atsakymo greičiau.

vBET
15-06-18, 19:56
Turime įvairių versijų, vBulletin, nes vietoje aprašyta klaidos log mes turime } ir ten turėtų būti kai kurie įskiepiai vykdymo.
Prašome pateikti mums turinį linija 4695 failų /home/allfreec/public_html/phpBB2/includes/class_core.php taip, mums bus suteikta galimybė sužinoti, kurie įskiepiai yra kaltas, ir ieškoti klaidų.

ctrenks
17-06-18, 02:11
Pradedant nuo 4660, jūs galite pamatyti mano kodas sugautų žuvų kiekio klaidų į žurnalo failą mesti off tikrasis



/**
* Renders the output after preperation.
* @see vB_Template::render()
*
* @param boolean Whether to suppress the HTML comment surrounding option (for JS, etc)
* @return string
*/
protected function render_output($suppress_html_comments = false)
{
//This global statement is here to expose $vbulletin to the templates.
//It must remain in the same function as the template eval
global $vbulletin;
extract($this->registered, EXTR_SKIP | EXTR_REFS);

$actioned = false;
($hook = vBulletinHook::fetch_hook('template_render_output')) ? eval($hook) : false;

if (!$actioned)
{
$template_code = self::fetch_template($this->template);
}

if (strpos($template_code, '$final_rendered') !== false)
{
eval($template_code);
}
else
{
/*
$tcount = 0;
$tst = str_replace("vB_Template_Runtime::fetchStylevar('outertablewidth')","",$template_code,$tcount);
$tst = str_replace("old_explorer","",$template_code,$mcount);
if ($mcount==0&&$tcount==0){
error_log($template_code, 0);
}
*/
eval('$final_rendered = "' . $template_code . '";');
}

vBET
18-06-18, 18:01
Ačiū. Ir tai komentavo kodas yra kodas, kuris sugrįžo 1 eilutė klaidos log?

ctrenks
18-06-18, 18:16
Taip, tai žurnalo bet šablono įvykdytas, kurie neatitiko dviejų žinoti tie, kurie buvo registravimą. Tuomet parašykite ytemple žurnalo tada turi laikytis klaidos pranešimas

ctrenks
18-06-18, 18:55
NOt sure, jei, kad prasmės, aš prisijungęs kiekvieną šabloną įkelti ten, tada išimti juos, jei jie nebuvo sukelti klaidą su str pakeisti patikrinti.

ctrenks
19-06-18, 16:33
Ačiū. Ir tai komentavo kodas yra kodas, kuris sugrįžo 1 eilutė klaidos log?

error_log($template_code, 0); <- šioje eilutėje rašo dabartinio $template_code į žurnalo failą

Klaida yra mirtina, turėjau parašyti kiekviena šablono kodą perdirbti, tada pamatyti, ką ji buvo prieš lemtinga klaida registruojama.

vBET
21-06-18, 17:06

$lastpostinfo['lastposter'] = '' . $lastpostinfo['lastposter'] .'";
Nėra tokio kodo vBET... tu pagaminti bet kokius kodo? Kuri versija ar turite (gal kai kurie vyresnio amžiaus)?

ctrenks
22-06-18, 14:50
Turi būti kitas šablonas, kuris yra naudojant VBET pavadinimas ten kaip ir nebuvo keičiami VBET 492.

vBET
22-06-18, 16:05
Tad gal šis kodas yra sukurtas pridedant keletą dalių (linijos, ar kitokia išraiška). Aš patikrinti dar kartą, ieško tik jo dalis, ir leidžia jums žinoti.

vBET
23-06-18, 19:03
GERAI, aš ją radau. Aš negalėjo rasti, tai anksčiau, nes kodeksą mes turime pabėgti simbolių prieš". Kodas failų vbenterprisetranslator_functions_hooks.php

$vbulletin->templatecache['forumhome_lastpostby'] =
'$lastpostinfo[\'lastposter\'] = \'\' . $lastpostinfo[\'lastposter\'] .\'\\ ";"
.$vbulletin->templatecache['forumhome_lastpostby'];
Aš negaliu atkurti klausimas, taigi negaliu patikrinti sprendimas. Aprašykite, kaip atkurti arba pabandyti pakeisti kodą, kad viena žemiau. Šis sprendimas nebuvo tikrinama.

$vbulletin->templatecache['forumhome_lastpostby'] =
'$lastpostinfo[lastposter] = \'\' . $lastpostinfo[lastposter] .\'\\ ";"
.$vbulletin->templatecache['forumhome_lastpostby'];

Tai gali būti jis - klaidos kodas pasakoja apie netikėtas " ir nuo vBulletin kelia mūsų kodą " (eval('$final_rendered = "' . $template_code . '";');) tai gali privesti prie klaidų. Pasakykite mums, kaip atkurti, arba patikrinti, galimas sprendimas, ir atsiųsti mums savo statusą.

ctrenks
25-06-18, 14:31
Aš negaliu priversti klaidų, aš tik pavyko užfiksuoti ji.. Ji įvyktų bent kelis kartus per porą dienų, todėl man bus atnaujinti kodą ir žiūrėti!

vBET
26-06-18, 10:05
Puikus - mes laukiame jūsų info.

ctrenks
27-06-18, 21:38
Iki šiol jokių klaidų, gerai Atrodo

vBET
30-06-18, 09:15
Didelis. Man bus ženklas, ši problema kaip ir išspręsta ir įtraukti tirpalą į kitą išleidimo. Jei problemos atsiranda vėl, prašome mums pranešti.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1