PDA

Žiūrėti pilną versiją: vBET 4.9.2 ir 5.2.2 išleistas



vBET
15-04-18, 15:59
Sveiki,

Šiandien mes turime išskiria keletą ištaisytos klaidos ir kai kurių išlaidų optimizavimas - daug naujų kalbų poras teikėjų nemokamai vertimai.

Naujas:

Naujas kalbų poros Apertium, Yandex, SDL Kalbos Debesis " ir " Microsoft vertėjai


Pakeitimai:

Actualized nuorodą "Google" API raktas
Actualized PHP 7 (minimalus reikalavimai, PHP 5.3)
Laikinas pokytis Apretium klaidą (tik vieną vertimą per pareikalavus). Tai bus downgrade našumą Apertium vertimai, prašome apsvarstyti išjungus Apertium, kol jie išspręstumėte problemą, dėl jų serverių, jei veiklos rezultatas yra per didelis.


Ištaisytos klaidos, vBET5.x:

Išvengti kai kurių PHP skelbimai


Ištaisytos klaidos, vBET4.x:

Išvengti kai kurių PHP skelbimai
Nereikia versti username per klaidą frazė pmrecipturnedoff
Pataisyta dubliuoti vertimai pavadinimai su langtitle bbcode ir integracijos vBSEO
Išversti datas į dienoraštį kalendorius
Suremontuotas problema su ilgą pranešimą PHP 5.6 (klausimas aprašymas (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/4563-long-posts-and-error-vbet_containsseparated.html))

magmf
17-04-18, 20:55
Aš ką tik įdiegta ši versija

vBET492BF.zip

ir neveikia man.

Aš neturiu vbseo įdiegta ir pastebėjau, kad

/vbenterprisetranslator_seo.php

pajėgos

įtraukti(dirname(__FAILĄ__).'/vbseo.php');

dėl paskutinės eilutės .

net komentuoti, kad vis dar neveikia.

Kokių nors idėjų ? Aš bėgu vbulletin 4.2.5 su php 7 nėra vbseo

magmf
17-04-18, 21:51
Iš tikrųjų keičiasi taisyklės

perrašyti ^/(en|es)/$ /index.php?kalba=$1 paskutinis;
perrašyti ^/(en|es)/(.*)?$ /$2?kalba=$1 paskutinis;

Dirbo.

ačiū

vBET
18-04-18, 13:44
Taigi jūs vis dar turite kokį nors klausimą?

magmf
18-04-18, 15:12
Paskutinis mano klausimas dabar yra tai, kad dėl tam tikrų priežasčių CMS url pridedant uosto į jį

pavyzdys
/lt/turinys.php?r=10060-Funcionamento-Interno-da-Campanha-de-Virusui-quot-Cerber-quot

yra nukreipti į

/lt:443/turinio.php?r=10060-Funcionamento-Interno-da-Campanha-de-Virusui-quot-Cerber-quot

tai apima :443 ant url, tai ne vyksta su forumu ir dienoraštis, tik tvs

vbulletin 4.2.5 su php 7

magmf
18-04-18, 15:35
gerai turėjo dirbti class_core.php


if (isset($config['Misc']['vb_url_port'])
AND $config['Misc']['vb_url_port'])
{
//$port = ':' . $config['Misc']['vb_url_port'];
$port = "";
}
else if ($scheme == 'http://' AND $_SERVER['SERVER_PORT'] == 443)
{
//$port = ':443';
$port = '';
}


viskas aišku dabar

vBET
18-04-18, 18:13
Kaip matau, tai yra jūsų konfigūracijos problema ir ji turėtų būti pakankamai, kad keisti parametrus. vBET nėra reikalaujama jokio kodo pokyčiai vBulletin į darbą. Jei turite kokių nors klausimų, mes gerai, mielai jums padėti.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1