PDA

Žiūrėti pilną versiją: keistų klausimų rodyklės puslapį



bhanuprasad1981
27-02-10, 19:51
mano svetainės pagrindinė kalba yra anglų, Aš neseniai atnaujintas vbet, po atnaujinimo, matau šią klaidą indeksas puslapio viršuje:


Analizės klaida: syntax error, netikėtų T_STRING / home / xxxclipz / public_html / global.php (834): eval () 'd kodą on line 99


, ir net poraštės nerodo, klausimas yra tik dėl index.php puslapį, prašome padėti man: (

vBET
28-02-10, 01:50
VB ir vBET, kurią versiją jūs naudojate tiksliai? Prašome PM man URL jūsų forumą.

vBET
28-02-10, 02:31
Jei naudojate vBET 2.3.9 tada pabandykite 2.3.10 - ten tikrai buvo, kai poraštės klaidą ir ji jau pataisyta:)

bhanuprasad1981
28-02-10, 05:48
ačiū atnaujinti 2.3.10 išspręsta problema;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations