PDA

Žiūrėti pilną versiją: vBET isue su "Google" API



wangan
24-02-10, 21:01
Sveiki, aš esu admin vieną svetainę, kuri veikia nemokamą versiją vBET2.3.8 neseniai buvo užblokuotas "Google" svetainėje. Aš susisiektu su jais apie šią problemą ir jie papasakojo man, kad man reikia pridėti userip parametras tiekti galutiniam vartotojui, kurio vardu serverio API prašymą, jei noriu juos man atblokuoti IP adresas.

Norėčiau jūsų pagalbos šiuo klausimu, kaip aš tikrai reikia išspręsti šią problemą, jei jūs cant padaryti realius pokyčius bent vadovas mane teisinga kryptimi, todėl galėčiau padaryti pakeitimai save, nes turiu šiek tiek apribojo PHP programavimo gebėjimą.

vBET
24-02-10, 22:24
Aš jau tam tikrą laiką sprendimas. Aš ne išleisti nemokamą versiją, nes, kaip aš žinau userip tik patariama neprivaloma. Aš neturiu laiko padaryti išleidimo dabar, todėl prašome laikytis šios instrukcijos:

1. Atidaryti failą / / vbenterprisetranslator_functions.php
2. Ieškoti funkciją vbet_getTranslationURL ($ nuo, $)
3. pakeisti visos funkcijos (ne tik šią eilutę):


function vbet_getTranslationURL($from,$to) {
global $vbulletin;

if ($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey']) {
return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&key='.$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey'].'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
} else {
return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
}
}


Po to susisiekti su Google,. Matau, kad turėsime išleisti 2.3.x greičiau (visos kitos versijos jau kaip aš atsimenu). Nėra laiko šiandien - bet tikriausiai bus išleistas rytoj, jei nenorite įrašyti pakeitimus sau:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1