PDA

Žiūrėti pilną versiją: pagalbos su dbseo vbet perrašyti taisykles



siparker
08-04-15, 17:44
Sveiki mano dabartinis nginx config kaip kaip nurodyta toliau

Gali jums prašome patarti vbet papildymų. ~ (aš suprantu, tai turi būti bandomi ir yra iš esmės nepalaikomi.)

esu ypač susirūpinęs bitas tai neturi poveikio/internetinis dienoraštis / aplanką, kuriame yra wordpress.


server {
listen 80;
#listen [::]:80 default ipv6only=on;

server_name www.mydomain.com mydomain.com;
root /home/user/domains/mydomain.com/public_html;
access_log /home/user/domains/mydomain.com/logs/access.log;
error_log /home/user/domains/mydomain.com/logs/error.log;

index index.php index.html index.htm;
error_page 404 /404.html;

location / {
try_files $uri $uri/ /dbseo.php;
}

location /blog/ {
index index.php;
rewrite ^/blog/(.*)+$ /blog/index.php?$1; # it finally works

}

location ~ ^((?!dbseo).)*\.php$
{
rewrite ^/(.*)$ /dbseo.php last;
}

# Pass PHP scripts to PHP-FPM
location ~ \.php$ {
try_files $uri =403;
fastcgi_split_path_info ^(/blog)(/.*)$;
fastcgi_pass unix:/var/run/php5-fpm-username.sock;
include fastcgi_params;
fastcgi_index index.php;
fastcgi_param SCRIPT_FILENAME $document_root$fastcgi_script_name;
}

# Enable browser cache for CSS / JS
location ~* \.(?:css|js)$ {
expires 30d;
add_header Pragma "public";
add_header Cache-Control "public";
add_header Vary "Accept-Encoding";
}

# Enable browser cache for static files
location ~* \.(?:ico|jpg|jpeg|gif|png|bmp|webp|tiff|svg|svgz|pdf|mp3|flac|ogg|mid|midi|wav|mp4|webm|mkv|og$
expires 60d;
add_header Pragma "public";
add_header Cache-Control "public";
}

# Deny access to hidden files
location ~ (^|/)\. {
deny all;
}

}


Marcin Kalak
15-04-15, 11:58
Mes šiuo metu nepalaiko dbseo.
Seo dėl dbseo pokytis nėra taip paprasta. Be pridedant taisykles jums turi naudojant vBET išversti frazes iš seo ir juos pakeisti. Šiuo tikslu reikėtų sukurti atitinkamas duomenų valdytojas arba kabliukai.

Mes rekomenduojame naudoti Draugiškas url.

siparker
18-04-15, 18:04
Labas

tai gana didelis senas forumas so i 'm going to sunku keisti į kitą url's dabar. kai kurie buvo taikomos lankytojψ 5 metus +

i 'd hate to prarasti šių rankingach keisdami url struktūra nėra jokios 301 tūkstančių URL.

Marcin Kalak
21-04-15, 09:15
Ačiū už jūsų nuomonę. Šiuo metu mes ne planą remti DBSEO.

siparker
23-04-15, 12:00
gerai. kalbėjau su DBseo supprot ir jie sakė, jie galėtų padėti savo pabaigos. Jei aš turiu konkretų klausimais kaip tai reikia dirbti ar gerai teikti man tą info?

Aš būtų šiek tiek nesuprantamos kitaip.

ar yra bet konkrečią versiją arba info RE vbseo gali priminti mums bando išspręsti integracijos linkme?

Marcin Kalak
25-04-15, 08:59
Mes nepalaiko DBSEO. Mes remti vBSEO ir draugiškas URL ir neplanuoja šiuo metu remti DBSEO, kuris nepalaiko vB5. Šiuo požiūriu vB4 ir DBSEO produktų jau pasenę. vBSEO rėmė mus prieš vB draugiškas url paramą ir ši parama buvo perkelti iš vB3 į vB4. vBSEO ir DBSEO nepalaiko vB5, o tai rodo, kad šios rinkos dalis dingsta keičiama gimtoji draugiškas url, kuris jau pristatomi vB kainos ir nereikalauja papildomų mokesčių. Todėl, be kita ko, mes nesame suinteresuoti kurti paramos papildomos variklių SEO ir toliau šiuo metu palaikomos. Jei turėjote, vBSEO tada jūs galite grįžti į vBSEO. Mes naudojame vBSEO vB4 ir nėra problemų. Parama vBSEO stoka gali būti varginantis, bet jei jūs turite patikrinti konfigūracijos ir nėra jokių problemų su juo tada parama nėra būtinas.

siparker
28-04-15, 16:28
Ok.

Aš turiu likti su vb4.0 dėl kitų priežasčių.

Aš išbandyti ir rasti laisvai samdomas man padėti.

vBSEO nebėra, todėl taip trūksta paramos buvo problema ir buvo priežastis, aš persikėlė į dbseo į pirmąją vietą. Jis taip pat prideda daug daugiau nei tik URL, kuriuos galiu naudoti.

jie pasiūlė man buvo tiesiog įdomu, jei aš galėjo paprašyti jums klausimus, kurie gali ateiti iki požiūriu kaip vbet dirbo su vbseo, kad galėčiau išbandyti ir gauti išdavimo nustatytas pagalbą.

Marcin Kalak
29-04-15, 15:21
VBSEO integracijos su vBET dirba pakeičiant vBSEO funkcijas vBET funkcijas. Žr.: do-not-upload/readme.html-> integracijos su kitais Modifikacijos -> vBSEO integracijos. Funkcijas vBET išversti tekstą ir apdorojant jį tinkamai (naudojant vBSEO funkcijas) ir grąžinti ją. Byloje esantys šios funkcijos: upload/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php. Šis failas yra įtraukti į kablys: init_startup. Be to vBET nustatė kai kurių kintamųjų vBSEO atitinkamai.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1