PDA

Žiūrėti pilną versiją: Teksto nebūna



MajorKokosnuss
05-08-14, 16:42
Aš įdiegta įskiepiai į mano svetainę, bet jeigu aš pakeisti kalbą, viskas dingsta.

Aš neįsivaizduoju, kaip ją išspręsti.

Tokiu atveju turite 3 galimybes:
1 jūs ne paliktų pūdymui montavimo instrukcijos. Turite sukonfigūruoti forumas kalba variantas. Tiesiog konfigūruoti mod
2 galite nustatyti neteisingas Google Translation API raktas - nustatykite atitinkamą vertę arba pašalinti (nepatartina - tiesiog nustatykite ją tinkamai)
3 dėl tam tikrų priežasčių jums buvo užblokuotas "Google"


1 kalba yra nustatytas į anglų
2 idėja kaip gauti vieną ir aš googled bet nieko nerasta
3 aš taip nemanau: s

Mano tekstas nebūna jei aš pasirinkite vėliava

Marcin Kalak
06-08-14, 11:26
Jei turite nemokamą versiją vBET tada nustatyti raktą į Yandex, o ne "Google".
Įsitikinkite, kad teisingai nustatėte klavišą žemėlapiai.

MajorKokosnuss
06-08-14, 12:53
Pagrindiniai žemėlapiai?Kur galėčiau rasti do: O?

Marcin Kalak
07-08-14, 17:55
Turite nustatyti raktas AdminCP -> vBET -> žemėlapiai Translation API raktas. AdminCP -> vBET -> žemėlapiai Translation API raktas yra pateikta nuoroda kur galite gauti klavišą žemėlapiai (http://api.yandex.com/key/form.xml?service=trnsl).

MajorKokosnuss
07-08-14, 20:56
Ši nuoroda neveikia man :/

Marcin Kalak
08-08-14, 11:49
Naudokite šią nuorodą (http://api.yandex.com/key/form.xml?service=trnsl). Jūs tikriausiai neturite vBET naujausią nemokamą versiją.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1