PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Negalite pašalinti produktas



minimotorman
16-05-14, 00:55
Kai aš stengiuosi ir pašalinti vB įmonių Vertėjas 3.3.6 jis suteikia man šią klaidą:

Lemtinga klaida: require_once() [function.require]: nepavyko atidaryti reikia "/ xxxx/xxxx/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php" (include_path ='.: /usr/lib/php: / usr/local/lib/php "), /xxxx/xxxx/public_html/admincp/plugin.php(1556): eval () būtų kodas eilutę 4

Atrodo kaip trūkstamą failą. Tai buvo nemokama versija ir aš neturiu pradinio diegimo failai ten.

Ar kas nors padėti?

Ačiū.

Marcin Kalak
16-05-14, 09:18
Jei turite nemokama versija tai versija 2.3.6.
Ar pašalinote AdminCP produkto -> Plugins & produktai -> valdyti produktų? Ar jūs turite pašalinti vBET taisykles į .htaccess? Ar turite buforowanie įskiepiai? Tokiu atveju išvalykite talpyklą.
Įdėkite nuorodą į puslapį, kuriame klausimas.

minimotorman
19-05-14, 02:07
Ji turi būti mokama versija tada. Tai tikrai 3.3.6. Bet kokiu atveju man reikia pašalinta.

Taip, tai kaip aš pašalinta ją admincp.

Aš paskelbtas anksčiau klaida buvo, kai aš bandė pašalinti produktą. Nėra jokių konkrečių puslapių su problema.

Galima susieti mane į diegimo failai, galiu pabandyti ir pakeisti failą, tada gali leiskite man pašalinti?

Ačiū už jūsų pagalbą.

Marcin Kalak
19-05-14, 08:08
Prašome atsiųsti man PM prieigos duomenys administratorius CP ir FTP. Bus patikrinti, kas vyksta ten:)

Marcin Kalak
28-05-14, 08:45
Klausimas buvo failas includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php stoka. Problema buvo išspręsta.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1