PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta URL neveikia tinkamai kai apostrofas antraštinėje dalyje



tavenger5
06-05-14, 18:51
Žr pavyzdys tai: V'mail problemų w / atrakinta V3 įdiegtyje *** (http://cellphoneforums.net/ *** / t194603-v'mail-problems-w-unlocked-v3-***.html)

Vėliava saitai apačioje / *** / t194603-v "

Viskas po to "yra išjungti

tavenger5
06-05-14, 18:53
gerai, kažkas keisto vyksta. Nuo žodžio m otorola (be vietos) yra filtruojama šioje svetainėje, url yra peradresuojamas. Dėl peradresavimo apie "virsta % 27. Su url ką 27 % dirbti gerai. Jei pakeisite % 27 yra "pamatysite, ką aš kalbu. Tas pats neturi atsitikti šiame forume, I 'm guessing, nes URL vbSEO parametrai neleidžia specialiųjų simbolių.

Marcin Kalak
07-05-14, 14:50
vBSEO turėtų sumažinti arba pakeisti specialiuosius simbolius. Aš ne nuorodą į savo svetainę su specialių ženklų. Ar vBSEO ne pakeisti kažkur specialūs simboliai pateikti nuorodą?

tavenger5
07-05-14, 21:42
vBSEO turėtų sumažinti arba pakeisti specialiuosius simbolius. Aš ne nuorodą į savo svetainę su specialių ženklų. Ar vBSEO ne pakeisti kažkur specialūs simboliai pateikti nuorodą?

Ne, ji ne pakeis specialiųjų simbolių. Ar žinote, kaip nustatyti dalykų, kad jis?

Marcin Kalak
08-05-14, 16:30
ne. Mes palaikome vBET, ne vBSEO konfigūraciją.

tavenger5
09-05-14, 02:18
ne. Mes palaikome vBET, ne vBSEO konfigūraciją.

taip, aš žinau, bet šį parametrą, vbSEO kelia vBET žlugti šiuo konkrečiu atveju :)

Marcin Kalak
10-05-14, 10:52
Yra ryšys su "pasirodys svetainėje? Ar tai sukelia problemą turite įvesti "rankiniu būdu?
Galite pabandyti įtraukti taisyklę į AdminCP -> vBSEO -> valdymo skydas - > bendrojo katalogo -> pobūdžio pakeitimo.

tavenger5
12-05-14, 19:58
Simbolių pakeitimas veikia nebent šalinti/keisti ne anglų simbolių URL yra. Jei jis įjungtas tada natūraliai ne anglų simbolių yra tada pašalinti/pakeisti

Marcin Kalak
13-05-14, 16:10
Ar bandėte pridėti paprastai nustatyti savo individualizuotos simbolių endoprotezų AdminCP -> vBSEO -> valdymo skydas - > bendrojo katalogo -> pobūdžio pakeitimo?

Yra ryšys su "pasirodys svetainėje? Ar tai sukelia problemą turite įvesti "rankiniu būdu?

tavenger5
14-05-14, 15:42
taip aš pridėjo šią taisyklę: "& #039;"= >'' bet neturi poveikio. Aš taip pat bandė keisti "Išjungti"urlencoding"į URL?", bet tai neveikia tinkamai.

Vienintelė priežastis, kodėl aš pastebėjau, tai yra todėl, kad Google kaip užkoduotą URL ir pakeisti kodavimą, kuris simbolį. Ankstesniame pavyzdyje % 27 pakeičiamas į "ir tada" Google "indeksuoja įvairias kalbas" URL. Tačiau šiuo atveju URL yra Apipjaustymas. Jei pakeisite % 27 "rankiniu būdu jis nėra nukreipti iki % 27.

Marcin Kalak
16-05-14, 09:20
Prašome atsiųsti man PM prieigos duomenis administratorius CP ir vBSEO. Aš patikrinti what's going on ten :)

Marcin Kalak
19-05-14, 08:30
Jūs neturite vykdomas dviem etapais nuo vadovas:
Įjungti išjungti parinktį SEO funkcijos -> dinaminis META ŽYMELES ->, "Pakeisti 'META žodžiai' turinį?"
Įjungti išjungti parinktį kiti priedai -> valymo HTML kodas -> "Valymo HTML kodas"
Pirmiausia atlikite šiuos veiksmus.

Marcin Kalak
28-05-14, 08:46
Jokio atsakymo - laikomas klausimas yra dingo. Jei ne prašome rašyti čia.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1