PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta PHP warning visuose puslapiuose



tavenger5
19-02-14, 19:38
Gauti tai apie visus savo puslapius. Naudojate naujausią versiją.

Perspėjimas: Neteisingas argumentas, tiekiamus foreach () – /home/site/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php eilutės 734

Marcin Kalak
21-02-14, 13:57
Prašome duoti man nuorodą į klausimą. Prašome atsiųsti man PM prieigos duomenis administratorius CP ir FTP. Aš patikrinti what's going on ten :)

Marcin Kalak
24-02-14, 13:23
Aš neturiu prieigos prie FTP.

Marcin Kalak
25-02-14, 13:15
Greitai nustatyti už šį klausimą:

Atidarykite failą includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
Ieškoti:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'])
Pakeisti į:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'] && !$vbulletin->userinfo['userid'])

Šis greitai nustatyti bus pridėta į kitą pranešimą.

tavenger5
28-02-14, 17:42
Ačiū, kad dirbo.

tavenger5
30-07-14, 20:30
Zaktualizowałem į naujausią vBET. Man teko iš naujo taikyti šį pakeitimą, tačiau dabar rodo visų Svečių puslapiuose nesvarbu kas.

Marcin Kalak
31-07-14, 11:37
Aš nematau problemą svetainėje.
Naujausia versija vBET yra 4.7.2. Jūsų versija yra 4.7.1. Tu padarei priskirti žemesnei kategorijai?

tavenger5
01-08-14, 21:21
Taip, aš sumažino po to, kai aš pamačiau šį, bet atrodo, kaip tai vyksta 4.7.1 taip pat. Tai tik vyksta kai nėra vertimo paslaugų teikėjams ("Google" yra pažymėtas kaip naudotis mano atveju, bet aš neturiu API raktas, įrašytas jiems). Kai tai atsitinka temas taip pat nėra išversti.

Marcin Kalak
04-08-14, 11:56
Jei neturite klavišą "Google", tada jis turėtų būti automatiškai išjungtas. Galite rankiniu būdu išjungti Google AdminCP -> vBET -> vertimo paslaugų teikėjų prieinamumą. Prašome leiskite man žinoti, jei "Google" įjungti automatiškai Vietovė AdminCP -> vBET -> vertimo paslaugų teikėjų prieinamumą.
Prašome leiskite man žinoti, jei tai išsprendžia klausimus.

tavenger5
04-08-14, 23:08
Jei neturite klavišą "Google", tada jis turėtų būti automatiškai išjungtas. Galite rankiniu būdu išjungti Google AdminCP -> vBET -> vertimo paslaugų teikėjų prieinamumą. Prašome leiskite man žinoti, jei "Google" įjungti automatiškai Vietovė AdminCP -> vBET -> vertimo paslaugų teikėjų prieinamumą.
Prašome leiskite man žinoti, jei tai išsprendžia klausimus.

Iš tikrųjų, atrodo, kad aš klydau. Nors "Google" dabar būna ne Nustatę jį rankiniu būdu, vis dar atrodo, klaida. Tačiau jis nerodomas visą laiką. Nerandu modelis. Natūraliai jis nueina kai "Pridėti alternatyvų žymą" yra išjungtas.

Marcin Kalak
05-08-14, 12:11
Aš nematau klausimas. Aš ne atkurti problemą, jei aš žinau kada ji kyla.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1