PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Pašalinti Klaidos



Kolbi
09-02-10, 21:09
Kadangi aš perėjo prie vB4, vbet trumpą laiką aš turiu pašalinta. Tačiau, kai pašalinti duomenų bazėje nebuvo ištrinti lenteles?

vBET
10-02-10, 14:50
Visos talpyklos lentelės turėtų būti išbraukta per JT-install. Jei Jūsų nebuvo panaikinta, tada jis yra klaidų ten. Mes ją išnagrinėti. Prašome pašalinti šias lenteles rankiniu būdu, kai MySQL kliento.

Kolbi
10-02-10, 16:34
Gerai, ačiū:) Taigi, kovo viduryje galite tikėtis vB4 versija:)?

vBET
11-02-10, 20:51
Mes labai pažangios vBET4. Šiuo metu daugelis dalykų. Mes turime šiek tiek problemų su įvyniojimo / išvyniojantys tekstas, vertimo URL IE (kuris ignoruoja poilsio pasaulyje kaip standartinės;)) ir stuff like that.

Pirmoji versija vBET4 remiamas švarios vB4. Tada mes trumpą laikotarpį laikas 2 naujas versijas, kurios bus nustatyti galimas klaidas ir pridėti paramos: 1. vB4 TVS + Dienoraštis 2. vBSEO 3,5

Taigi tiems, kurie nenaudoja vBSEO galės paleisti vBET4 anksčiau ir mes vis dar duoti viską, kuo greičiau paremti vBSEO:) Taigi, kovo mėnesį mes rems net jei aš negaliu duoti jums jokios konkrečios datos:)

Pirmoji laida iš vBET4 turėtų būti kovo pradžioje, gal net vasario pabaigos:)

Kolbi
12-02-10, 17:46
Gerai, ačiū:) Kadangi aš naudoju vB4 TVS + vBSEO 3,5 dienoraštį ir aš teks palaukti šiek tiek:)

vBET
08-05-10, 10:40
Mes negalėjo atkurti šią problemą. Ar kas nors gali patvirtinti, ji vis dar egzistuoja nauja versija? Žinau, kad ji gali būti sunku, nes ji reikalauja pašalinti produktą, kad ne bandyti jį nekilnojamojo forume, bet gal bandomasis egzempliorius.

Nes mes negalime atkurti, jei negaunate patvirtinimo, kad ji vis dar yra faktinis klausimas bus uždaryta.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1