PDA

Žiūrėti pilną versiją: priimta tuščią raktažodžius ir 3 bazinių URL išverstų puslapių



StarBuG
09-02-10, 21:08
Labas

Aš tik pastebėjau, kad mano forume (naudojant vBSEO raktažodį automatinis žymėjimas temas)

) raktažodžių nėra išverstų puslapių
<meta name="keywords" content="" />

b) turiu tris bazė URL, meta žymeles apibrėžta:

<head> <base href="http://www.patientenfragen.net/" />
<base href="http://www.patientenfragen.net/en/" /><base href="http://www.patientenfragen.net/" />

Pavyzdžiui:

Diazepamo (Valium) Priklausomybė (http://www.patientenfragen.net/en/gesundheit-praevention/diazepam-valium-dependence-t17667.html)

Kad tikrai turėtų būti nustatytos;)

vBET
10-02-10, 15:03
Labas

a) mūsų README.html vBSEO integracijos skyriaus pasakoja:

(Privaloma) Išjunkite parinktį "Pakeisti" Meta Keywords "turinys?"
Mes turėjo didelių problemų su šio elemento (kaip aš atsimenu, jis buvo, nes vBSEO priduria raktažodžius ne vB sistema, tačiau tai gali būti kažkas kita), ir jis yra tiesiog nepalaikomas šiuo metu.

b) Tai yra gerai ir tai yra tikslas. Jis veikia tokiu būdu, nes vertimas stebėjimas stiprina bazė ryšį, kuris neturėtų būti padaryta. Taigi, po visų pridėjo naują prieš ir po (kai kuriose naršyklėse pagyrimu pirmasis kai paskutinis). Taigi tai yra darbinis tirpalas. STILL - mes galime galvoti apie kitas - kaip tik vietoj originalaus pagrindo. Atrodo, kad geriau vienas, ir aš įdomu, kodėl mes ne padaryti šį pradėti ... : Painioti: taip - vistiek aš pridedant TODO sąrašą pakeisti šio tirpalo. Žemas prioritetas, nes faktinis yra darbo, tačiau ji yra pridėta:)

Taip pat aš perkelti jį funkcija prašymus, nes nėra klaidų čia:)

StarBuG
10-02-10, 17:40
Bet net ir su "Pakeisti" Meta Keywords "turinys?" išjungti, yra tiesiog nėra išverstų puslapių raktažodžius.
Kuri nėra gera ir problema / klaida, vBET;)

SEO turėtų būti svarbi priežastis Šis mod yra pagrindinis tikslas, norint pritraukti naujų vartotojų per paieškos variklius jūsų forumą:)

vBET
11-02-10, 20:42
Jis neturėtų būti šiuo būdu, ir ji yra ne mūsų forumuose. Ar jūs visus pakeitimus šablono, atsakingas už raktažodžių? Ar raktinių žodžių yra matomas ne išverstų puslapių?

Prašome PM mums naudotis savo Amino CP ir FTP duomenis - kaip aš rašiau, mes negalime atkurti mūsų pusėje.

PS.
Raktažodžiai ignoravo dauguma robotai - realaus turinio. Žinoma slenksčiai turėtų būti išversti;)

StarBuG
11-02-10, 23:32
O vyras, o ne vėl.

Žinote, aš ne administratoriaus teises;)
Turiu įsteigti klonas forume vėl ... yra ta, kad tikrai būtina?

Raktiniai žodžiai yra ne išverstų puslapių
Išverstos tik tie, kurie nėra raktinių žodžių.

vBET
15-02-10, 13:29
Mes tiesiog negali atkurti problema. Ir be to mes esame neįmanoma dirbti. Šiuo metu manau, kad problema yra kažkur konfigūracijos jūsų forume, ir jei nėra verčiami puslapių Raktažodžiai tada jis galutinai yra susiję su vBET - mes tiesiog reikia žinoti, kaip.
Galite sukurti laikiną sąskaitas, kas bus lengviau, arba patikrinti, daro, jūsų ankstesnis klonas egzistuoja. Mes žinome, niekas kitas su šiuo konkrečiu klausimu ...

StarBuG
16-02-10, 18:05
Nėra jokių pakeitimų headinclude šabloną, kad poveikis meta raktažodžių linija.

vBSEO Ne "Pakeisti" Meta Keywords "turinys"
ir taip, ir ne abu kartus joks raktažodžio rodo išverstų puslapių.

Ok radau šios problemos:

Aš naudoju (d) daugelis meta raktažodžius.
Čia yra mano, su kuria jis neveikia:


Medizin, Patienten, Fragen, Gesundheit, Krankheit, Schulmedizin, stresas, Therapie, Ernährung, Medikament, diagnozuoti, Arzt, Symptome, Heilung, Krebs, Medikation, Doktor, veikimą, Klinik, gesund, krank, Arznei, Apotheker, Behandlung, Heilmethoden, Akupunktur, Homöopathie, Naturheilverfahren, Erfahrungsberichte, Ärzte, Krankenhaus, Krankenkasse, Krankenversicherung, Fragen und Antworten, Gesunde Ernährung, Diät, Nahrungsmittelunverträglichkeiten, Rezept, Allgemeinmedizin, Innere Medizin, Krankenpflege, | allergologie |, Altenpflege, Anatomie, Anästhesiologie, Arbeitsmedizin, Audiologie, Phoniatrie | Augenheilkunde |, Biochemie, Chirurgie, Dermatologie, venerologie |, Endokrinologie, Epidemiologie, Ernährung, DiätetikEthnomedizin, Gastroenterologie, Genetik, Gendiagnostik, Gentechnik, geriatrie |, Gerontologie, Gynäkologie, Geburtshilfe |, Halso-Nasen-Ohrenheilkunde, higienos, Hyperbare Medizin, Hämatologie, Immunologie, Kardiologie, Kinder-und Jugendpsychiatrie, | Kinderheilkunde |, Laboratoriumsmedizin, Logopädie, Lungenheilkunde, Medizinische informatikos institutas, Medizinische Psychologie, Mikrobiologie, Infektiologie, Mund-Kiefer-Gesichtschirurgie, Naturheilverfahren, Nephrologie, Neurochirurgie, | neurologie |, Neuropsychologie, Notfall-und Intensivmedizin, Onkologie, Orthopädie, Pathologie, Pflege, | Pharmakologie |, Toxikologie, Physikalische Therapie, Physiologie, Psychiatrie, Psychotherapie, Radiologie, | Nuklearmedizin | Rechtsmedizin, reabilitacijos, Reisemedizin, Tropenmedizin, Reproduktionsmedizin, Rheumatologie, Schlafmedizin, Schmerztherapie, Sexualmedizin, SozialmedizinSportmedizin, Telemedizin, Transfusionsmedizin, Umweltmedizin, | urologie |, Zahnmedizin, sveikatos, Gesundheitswesen, Arztpraxis, Apotheker, studentas, Medizinstudium, Arztrecht, gydytojas

Iš tikrųjų aš visiškai praleistus, kad turėjau tiek daug raktažodžių.
Jei aš juos kelias ", tai veikia.

Aš jas sumažino:

Medizin, Patienten, Fragen, Gesundheit, Krankheit, Schulmedizin, Therapie, Medikament, diagnozuoti, Arzt, Symptome, operacija, Klinik, gydymą, Heilmethoden

ir šių veikia.

Tai turėtų būti nustatyti bet kuriuo atveju;)

StarBuG

vBET
17-02-10, 17:29
Taip - ji turėtų būti ir bus:) Ačiū už atrasti, kas yra problema čia. Mes ne pabandyti paleisti jį dar daug raktažodžių, tačiau ji turėtų būti:) Ir kaip aš žinau kodas vBET galiu lažintis, kad yra naudojama funkcija, kuris nenutraukia tekstas - tai "Google" gauna per daug ir vietoj vertimo suteikia klaida. Taigi raktinius žodžius yra tuščias. Mes ištaisyti:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1