PDA

Žiūrėti pilną versiją: Kodėl gi ne jums suteikti šią programą versiją xenforo



elnjoom
19-07-13, 17:05
Sveiki
Kodėl jūs nenumato šios programos versija xenforo
Norime pakeisti programa, naudojama susietajam xenforo bet nenori prarasti savo programą

vBET
22-07-13, 09:59
Šiuo metu mes nežinome xenforo įskiepių architektūrą.
Taip pat dabar mes dirbsime atnaujinti vBET vBulletin 5.
Įmanoma, kad remsime Kita Forumas variklius ateityje, tačiau jis nėra nustatytas. Nuo vertimai mokamos rinka pasikeitė ir šiuo metu mes nematome pakankamai paklausą tokio produkto kitose srityse nei forumas. Mes planavome, kad bendrinis variklis dirba bet kurioje vietoje, bet kaip aš ką tik rašė vertimai tapti mokamos.

elnjoom
17-02-14, 19:49
Prašome man reikia tai mano svetainę!
xenforo dabar tapo labiau populiarėja

vBET
18-02-14, 10:10
Na, šiuo metu mes dar per vBulletin 5 integracijos (laukia tam tikrus pakeitimus į savo svetainę). Kol mes bus baigti šią užduotį mes neplanuoja integruoti su kitais forumo varikliais. Kai mes baigs integravimas ir jis taps stabili, tada mes galime galvoti apie tai.

elnjoom
02-09-15, 18:36
Bet kokios naujienos ?

vBET
06-09-15, 17:00
Integracija vBET su vBulletin 5 baigtas. Dar šiuo metu mes neturime plano sukūrimas versija xenoforo. Kadangi "Google" vertimas yra mokami, žmonės nesinaudoja automatinis vertimas tiek daug, kaip anksčiau. Net, kad mes remiame daug kitų variklių ir jūs galite turėti savo vertimų visiškai nemokama big kasdien kvotas, mašininio vertimo - ne toks populiarus kaip anksčiau. Tai yra, kodėl mes manome, kad ji palangės būti ne pelningai sukurti redakcija už xenoforo. Mes tikrai tikimės, kad žmonės bus eiti atgal į naudojimo mašininio vertimo, bet šiuo metu atrodo, kad žmonės bijo, kad naujas vertimas varikliams, o laisvai, taip pat taps mokama - tiesiog kaip "Google". Aš neturiu kito paaiškinimo dėl mažos paklausos mašininio vertimo. Kol rinka bus pakeisti ir reikalavimai auga, mes neplanuoja kurti naujos versijos kitomis platforma. Mes galvojome, kad mažesnė paklausa gali sukelti nepakankamą integraciją su vBulletin 5, bet dabar ji yra integruota ir niekas nepasikeitė. Taigi - šiuo metu mes remti ir plėtoti mūsų tikrasis produktas linijos. Atsiprašau už bloga žinia jums :(

elnjoom
07-12-15, 19:25
Nustoti remti šį kvaila programą ir Pradėti kurti kopiją ir Add-on su xenforo

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1