PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta naują temą""įjungimo-išjungimo savybės [/langtitle]



CwZpacK
22-02-13, 15:32
Sveiki,

Mano forumo nuorodą yra problema. atidarymo ir uždarymo funkcija yra labai gerai padaryta. nariai automatiškai atidaro pasirinkę kalbą. Tai galima uždaryti "[/langtitle]"

vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php = bandė truputį, bet ne uždaryti

Taigi pavyzdį:
www.trteam.net/296456-langtitle-en-deneme-ureme-tureme-langtitle.html

Marcin Kalak
23-02-13, 10:43
Langtitle turėtų būti forume yra naudojami išversti pavadinimą.
Langtitle turėtų būti pašalintas iš nuorodos vBSEO arba friendly_url.
Kad aš matau jūs turite vBSEO, įsitikinkite, kad turite kompleksiškai vBET su vBSEO.
Ši integracija yra aprašytos rankinis integravimas vBET su vBSEO, kurią galima rasti vBET/do-not-upload/readme.html. Jūs turite visus veiksmus, pateikiamus skyriuje diegimo instrukcijomis vBSEO integracijos skyrius prieš nustatant Htaccess
Svarbiausia yra atitinkamai failus functions_vbseo_createurl.php ir functions_vbseo_url.php pokyčiai

CwZpacK
23-02-13, 12:16
Langtitle turėtų būti forume yra naudojami išversti pavadinimą.
Langtitle turėtų būti pašalintas iš nuorodos vBSEO arba friendly_url.
Kad aš matau jūs turite vBSEO, įsitikinkite, kad turite kompleksiškai vBET su vBSEO.
Ši integracija yra aprašytos rankinis integravimas vBET su vBSEO, kurią galima rasti vBET/do-not-upload/readme.html. Jūs turite visus veiksmus, pateikiamus skyriuje diegimo instrukcijomis vBSEO integracijos skyrius prieš nustatant Htaccess
Svarbiausia yra atitinkamai failus functions_vbseo_createurl.php ir functions_vbseo_url.php pokyčiai
Aš tai padariau, bet aš negaliu. Yra forume problema. Uždaryti variantas yra labai gera, nors, todėl

Marcin Kalak
23-02-13, 16:51
Ar norite ne pridėti langtitle prie pavadinimų?

CwZpacK
26-02-13, 01:41
Ar norite ne pridėti langtitle prie pavadinimų?
Taip, aš noriu uždarytas tai savybes.

Marcin Kalak
26-02-13, 22:14
Įdėkite naują nuorodą į klausimo pavyzdys - aukščiau esančią nuorodą neveikia.
Prašome PM man prieiti prie informacijos administratorius CP ir FTP. Bus patikrinti, kas vyksta ten.

Marcin Kalak
08-03-13, 13:45
Jokio atsakymo - laikomas klausimas yra dingo. Jei ne prašome rašyti čia.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1