PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Saugumo problemą su admincp nuorodos



moman
22-01-10, 04:48
Turiu mano admincp aplanką. Htaccess apsauga. Tačiau, kai atvertas lang parametras URL (ty site.com / lt / admincp /), tada, kad prieiga yra apeiti! Tai atrodo gana rimtas saugumo klausimas, jei ji iš tiesų yra klaida.

Taip pat, jei mano forumas yra išverstas, tai mano admincp nuorodos kalbos paremeter kažkokių priežasčių jie nebuvo anksčiau.

vBET
22-01-10, 19:07
Taigi pridėti apsauga taip pat išversti admincp URL, arba dar geriau - nukreipti į Htaccess išvertė acmincp URL normalus vienas. Tai privers ketinate admincp įprastu būdu ir dirbs jūsų saugumo. Tai yra specifinis sprendimas, naudojamas jūsų forumą - prašome patvirtinti faktinį nustatymus:) Jei reikia padėti - Prašom parodyti man savo faktinės Htaccess failą.

Jei nenorite turėti URL sekimo darbo už admincp tiesiog naudokite "Ignoruoti URL" galimybė. Asmeniškai aš manau, kad nereikia ne visi - kai jūs einate, admincp jums nereikia daryti iš išverstą puslapį, ir net jei jūs galite rankiniu būdu pakeisti URL. Bet kokiu atveju "Ignoruoti URL" bus išlaikyti nuorodą, jums nori sekti vertimo.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1