PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Rankiniu vertimo redaguoti negalima spausti mygtuką



tavenger5
03-10-12, 22:24
kaip pavadinimas sako. "Redaguoti" pasirodo per vertimo, bet aš negaliu paspausti.

basketmen
04-10-12, 04:59
Pabandykite atnaujinti arba naudoti kitą naršyklę, anksčiau esu vyresnio amžiaus ff naršyklę ir nerodoma puikiai, po to, kai atnaujinti savo pasirodo puikiai

tavenger5
04-10-12, 17:33
I 'm using į naujausias vBET versija ir pastebėjo tą patį elgesį skirtingų naršyklių, įskaitant chrome, msie ir firefox.

Marcin Kalak
04-10-12, 18:56
Pabandykite išvalyti naršyklės slapukus.

tavenger5
09-10-12, 22:05
Bandžiau, bet jokių pokyčių.

Marcin Kalak
11-10-12, 19:51
Prašome atsiųsti man PM prieigos duomenys administratorius CP ir FTP. Bus patikrinti, kas vyksta ten:)

Marcin Kalak
11-01-13, 11:07
Nebėra jokio atsakymo - nagrinėjo šį klausimą.

tavenger5
02-03-13, 18:59
Aš vis dar patiria tai net su naujausia versija

Marcin Kalak
04-03-13, 10:53
Prašome atsiųsti man PM prieigos duomenys administratorius CP ir FTP. Bus patikrinti, kas vyksta ten:)

Marcin Kalak
05-03-13, 18:18
Atnaujinant, ne įkėlėte visus failus į serverį. Norėdami išspręsti šią problemą:

Pakeisti failą images/vBET/flags/vbet.css į naujausią versiją (iš paskutinio spaudai).
Įkelti failo images/vBET/flags/vbet_button_edit.png

tavenger5
06-03-13, 02:50
Atnaujinant, ne įkėlėte visus failus į serverį. Norėdami išspręsti šią problemą:

Pakeisti failą images/vBET/flags/vbet.css į naujausią versiją (iš paskutinio spaudai).
Įkelti failo images/vBET/flags/vbet_button_edit.png


Ačiū - dabar, kad aš gavau tuos failus atnaujinta "Redaguoti", atrodo, kai vizija virš išversto teksto, bet aš negaliu paspausti ant jo.

Marcin Kalak
06-03-13, 12:41
Puslapis turėtų prasidėti su DOCTYPE.
Pašalinti arba perkelti tekstą į kūno: "vertimo laukimo laikas: prisijungimų skaičius:".
Išvalyti slapukus.

tavenger5
06-03-13, 13:02
Nežinote ką reiškia. "vertimo laukimo laikas: prisijungimų skaičius:" įterpiamas vBET

tavenger5
06-03-13, 14:02
Manau, kad ji dirba dabar, ačiū už jūsų pagalbą!

Marcin Kalak
07-03-13, 17:38
Džiaugiuosi, kad aš gali padėti jums.

Vertimo reakcijos laikas yra tik stebėsenos tikslais ir turėtų būti neįjungta visą laiką, bet tik tuo metu, kai patikros atsako laikas į prašymus pateikti vertimus, siunčiamus į paslaugų teikėjų.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1