PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Klaida 310 (Net :: ERR_TOO_MANY_REDIRECTS)



Matt Olieman
18-08-12, 05:24
Aš don´t žinoti, kodėl I´m gauti klaidos kiekvieną kartą aš stengiuosi, kad versti mano forumas į bet kokią kalbą:
MyCockpit.org - Naujienos (http://www.mycockpit.org/forums/content/)

Buvo jau sukonfigūruotas vBET, atlikdami tuos veiksmus dėl readme.txt Taigi I´m nežinote kas yra darbo blogai čia....

tai yra mano Htaccess failas:

# Comment šią eilutę (pradžioje pridėti "#")
# Išjungti mod_rewrite funkcijas.
# Atkreipkite dėmesį: jūs vis dar reikia išjungti Hack
# VBSEO valdymo pultas sustabdyti URL perrašo.
RewriteEngine on

# Kai kurie serveriai reikalauja Rewritebase direktyvos
# Įjungtas (pašalinti "#" pradžios suaktyvinti).
# Atkreipkite dėmesį: kai įjungta, jums turi apimti kelias
# Norėdami savo šaknis BB aplanke (ty RewriteBase / forums /)
# RewriteBase /

# RewriteCond% {HTTP_HOST}! ^ Www \\. Vash_domen \\. Com,
# RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forums/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteEngine on
RewriteRule ^ ((Urllist | Svetainės medis) .* \\ (XML |? Txt) (\\ Gz))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php struktūra = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & nukreipti = / forumas / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & nukreipti = / forumas / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | Cron)
RewriteRule ^ ((archyvas /)?(.* \\ php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME!}-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | atvaizdus) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]


RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | Cron | vbseo_sitemap | API \\ php)
RewriteRule ^ ((archyvas /)?(.* \\ php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME!}-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | atvaizdus) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

Marcin Kalak
18-08-12, 10:31
Sveiki,
Yra ir vBSEO integracija buvo tinkamai padaryta vBSEO integracijos (vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-integration-other-plugins/414-vbseo-integration.html)?

Matt Olieman
18-08-12, 17:04
Jei matote yra kotiruojamos htaccess, jūs pamatysite, kad atsakymas yra "taip"

Marcin Kalak
19-08-12, 10:55
Atitinkamai keisti failus functions_vbseo_createurl.php ir functions_vbseo_url.php?

Matt Olieman
19-08-12, 17:14
Atitinkamai keisti failus functions_vbseo_createurl.php ir functions_vbseo_url.php?

Aš don´t matyti jokios užuominos į šiuos failus kurią nurodėte gijoje.

Marcin Kalak
20-08-12, 11:30
Šie pokyčiai yra aprašyti rankinis integravimas vBET su vBSEO, kuriuos galima rasti vBET/do-not-upload/readme.html. Jūs turite daryti visus žingsnius, aprašytus diegimo instrukcijomis vBSEO integracijos skyriuje prieš nustatant .htaccess
Svarbiausia yra atitinkamai failus functions_vbseo_createurl.php ir functions_vbseo_url.php pokyčiai

Marcin Kalak
27-08-12, 13:59
Jokio atsakymo - laikomas klausimas yra dingo. Jei ne prašome rašyti čia.

Matt Olieman
29-08-12, 01:48
Aš jau atlikti keitimus į šiuos failus, bet gauti tuščias ekranas showthread.php

Marcin Kalak
29-08-12, 11:37
Prašome PM man error_logs ir prieigos detales Admin KP, FTP ir vBSEO KP. Bus patikrinti, kas vyksta ten:)
Pirmą kartą įjungti vBET. Ar rodyti tik vėliavas.

Matt Olieman
02-09-12, 00:40
Žinoma, PM siunčiami:)

Marcin Kalak
04-09-12, 11:54
Aš don´t įgalinti vBET dar, nes aš tuos klausimus, ir don´t norite prarasti eismo, nes vBSEO sitemap generator prideda prie sitemap išverstas URL.

Galite įjungti vBET ir išjungti (ne rodyti) vėliavas. Vartotojai nebus galima versti puslapius ir negali matyti klausimas. vBSEO nėra tinkamai sukonfigūruotas vBSEO sitemap generator, negali būti pridedamos neteisingas url.

Matt Olieman
07-09-12, 16:30
Galite įjungti vBET ir išjungti (ne rodyti) vėliavas. Vartotojai nebus galima versti puslapius ir negali matyti klausimas. vBSEO nėra tinkamai sukonfigūruotas vBSEO sitemap generator, negali būti pridedamos neteisingas url.
Aš can´t aktyvuoti vBET ir laukti 4 dienas už jūsų paramą...

Prašome suteikti jam kai galėsite dirbti su tai.

Marcin Kalak
10-09-12, 11:37
Jums nereikia siųsti man PM prieigos informacija apie FTP (priimančiosios/serverio vardas, vartotojo vardas, slaptažodis) ir vBSEO KP (slaptažodžiu).

Matt Olieman
11-09-12, 05:32
Jums nereikia siųsti man PM prieigos informacija apie FTP (priimančiosios/serverio vardas, vartotojo vardas, slaptažodis) ir vBSEO KP (slaptažodžiu).
"Access" duomenų yra pm pavadinimas...

I´ve galite siųsti elektroninio pašto

Marcin Kalak
12-09-12, 10:45
Jei patikrinti situacija, kad reikia veikti, ir integruota sistema. Jis negali dirbti, nes jūs padarėte blogai integracijos. Pradėti sistemos, ar integruoti ir rašyti, jei ji veikia. Jei norite, kad mes padarysime Ši integracija yra paslauga mokama 30 $ (pirkimo atnaujinimas (http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=upgrades)). Aš jums priminti, kad visi pareiškimai yra aprašytos išsamiai vBET/do-not-upload/readme.html ir jūs galite padaryti tai patys nemokamai. Jei kilo problema, bus jums padėti ją rasti.

Marcin Kalak
02-10-12, 17:15
Jokio atsakymo - laikomas klausimas yra dingo. Jei ne prašome rašyti čia.

kinjo
12-12-16, 09:50
Turiu ERR_TOO_MANY_REDIRECTS problema, mano PC.

Marcin Kalak
12-12-16, 18:47
Kuris puslapis turite klausimų? Prašom sukurti naują temą su išsamiu aprašymu apie šią problemą.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1