PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta vBET rankiniu būdu vertimo nedidelę problemą



gopalmm2
05-08-12, 00:47
Hey guys. Aš turiu pasakyti, I 'm really impressed su rankiniu būdu vertimo iki šiol. Dirbo visose naršyklėse, kad naudoti. Vienintelė problema man yra, I can't seem to panaudoti mano forumas puslapį, ši funkcija. Atrodo, kad dirbti su visų kitų puslapių, tik ne į pagrindinį puslapį (Edit galimybė nėra atėjo į puslapį). Ar yra koks nors būdas išspręsti tą problemą? Ar yra dalis, klausimas, nes jis vis dar BETA testavimo etape?

Išskyrus, kad aš ne atrodo susidūrė su visus svarbius klausimus, tiek, kiek su rankiniu būdu vertimo. Taigi, puikų darbą: cool:!

Linkėjimai,
gopalmm2

vBET
05-08-12, 22:05
Greičiausiai yra kai kurie konfliktas youf forumas. Prašome PM prieigos detales Admin CP ir FTP - I will check it jūsų pusėje.

vBET
12-08-12, 11:23
Ačiū už galimybę duomenis. Aš prisijungęs ir įjungtas rankiniu būdu Vertimai pagrindiniame puslapyje. Kai kurie vertimo ir kaip matau Redaguoti mygtuko rodo, ir veikia tinkamai. Atkreipkite dėmesį, kad Redaguoti mygtuko pasirodo tik pagal bandymo, kurio metu galima išversti. Jei turite anglų forumas ir yra anglų puslapyje, tada bus Redaguoti mygtuko pagal įprastą tekstą - negali versti iš anglų į anglų (vis dar galite matyti Redaguoti mygtuko, jei kai kuriose testo yra viduje langtitle arba lang BBKodas).

Prašome patvirtinti, kad ji yra gerai arba išsamiau apibūdinti, kas negerai. Išbandyti jį pagal operos.

gopalmm2
12-08-12, 21:52
Aš naudoju firefox ir dabar ir klausimas vis dar egzistuoja. Aš taip pat pastebėjo, kad pagrindiniame puslapyje taip pat neverčia ne visi, ir kai jis nėra verčiama, mygtukas redaguoti taip pat nerodomas. Gijos yra išverstas ir redaguoti mygtuko, nėra. Tai buvo ne tas atvejis prieš atnaujinant ji. Visi I tai atnaujinti buvo FTP failus ir over-write xml. Ar yra kažkas dar reikia padaryti, atnaujinti? Manau, kad aš modernizuotose iš a 4.4.6, 4.5.1

gopalmm2
12-08-12, 22:08
Gerai, gali būti, aš nebuvo aišku, atsiprašau. Klausimas yra, kad mygtuką Redaguoti kartu su Vertimai išnyksta forumas pagrindinis puslapis ir forumo nuorodos. Kaip tik aš einu į gija, pasirodo vertimo ir mygtuką Redaguoti ateina per.

Atsiprašome ir ačiū.

vBET
13-08-12, 11:26
Gerai - aš matau, kad pagrindiniame puslapyje nėra verčiamos. Bus išnagrinėti šį.

vBET
13-08-12, 15:47
Vertimo problema išspręsta - buvo konfigūracijos problema. Pakeičiau vBET vertė > duomenų bazės talpyklos > Stotelė ieškote x triktys - tai tapo talpyklą buvo nebuvo panaudoti, nes per daug trūksta vertimai (jūsų Microsoft vertimo jau pasiekiama riba - kai talpyklą užpildo daugiau tada galėsite nustatyti mažesnė vertė šis optimizavimo parametras).

Right now I 'm tikrinimo redaguoti mygtuką klausimas.

vBET
13-08-12, 16:18
Aš kelyje. Šiuo metu aš žinau, kad Java Script yra papildomas ir vykdomas. Mygtuką nerodo arba ne Lea ne, matomoje vietoje - klausimas gali būti susijęs su kai kurių CSS - vis dar dirbame ji.

vBET
14-08-12, 17:35
gerai. Radau priežastis ir ištaisyti tai. Prašome patikrinti ir patvirtinti. Bus nustatyti greitai nustatyti tada - žinoma tai bus įtraukta į kitą išleidimą.

gopalmm2
14-08-12, 17:42
Jis veikia! Nerealu! : D: D: D

Thank you so much už jūsų laiką ir pastangas.

vBET
14-08-12, 17:57
Gerai - kad ji bus įtraukta į kitą išleidimą.

Greitai nustatyti:
1. Atidarykite failą clientscript/vbet/vbet.script.js
2. Ieškoti:


var $edit_button = $("<span id='editCache_frame_button' style='position:absolute;'><div class='vbet_editCache_frame_button'>"+$('#vbet_edit').attr('title')+"</div></span>");
var new_top = offset.top+10;
var new_left = offset.left+25;

$('body').append($edit_button);
$edit_button.offset({ top: new_top, left: new_left});

3. Pakeisti:


var new_top = offset.top+10;
var new_left = offset.left+25;
var $edit_button = $("<span id='editCache_frame_button' style='position:absolute;z-index:1000;top: "+new_top+"px; left: "+new_left+"px;'><div class='vbet_editCache_frame_button'>"+$('#vbet_edit').attr('title')+"</div></span>");

$('body').append($edit_button);

basketmen
15-08-12, 07:17
Gerai - kad ji bus įtraukta į kitą išleidimą.

Greitai nustatyti:
1. Atidarykite failą clientscript/vbet/vbet.script.js
2. Ieškoti:


var $edit_button = $("<span id='editCache_frame_button' style='position:absolute;'><div class='vbet_editCache_frame_button'>"+$('#vbet_edit').attr('title')+"</div></span>");
var new_top = offset.top+10;
var new_left = offset.left+25;

$('body').append($edit_button);
$edit_button.offset({ top: new_top, left: new_left});

3. Pakeisti:


var new_top = offset.top+10;
var new_left = offset.left+25;
var $edit_button = $("<span id='editCache_frame_button' style='position:absolute;z-index:1000;top: "+new_top+"px; left: "+new_left+"px;'><div class='vbet_editCache_frame_button'>"+$('#vbet_edit').attr('title')+"</div></span>");

$('body').append($edit_button);



Gerbiami Michał, kas yra pirmiau greitai nustatyti, iš tikrųjų?

mano išverstų forumhome rodo mygtuką Redaguoti, tik kartais nerodo išverstas talpyklą, net jau išvertė prieš, Taigi ką reikėtų daryti?

vBET > duomenų bazės talpyklos > Stotelė ieškote po x nesėkmių, numatytoji stilll

vBET
16-08-12, 11:16
labas. Šioje temoje yra gopalmm2 problema. Jei turite naują problemą, prašome tiesiog atidaryti naują temą šiame skirsnyje, kadangi šis klausimas jau laikomas ginčai yra išspręsti ir patvirtino gija autorius.

Netrukus - nustatyti parametrą į didesnės vertės arba išjungti (0). Jei jums reikia daugiau pagalbos, tai - prašome atidaryti savo gija savo išdavimo ir mes bus malonu jums padėti:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations