PDA

Žiūrėti pilną versiją: Microsoft vertimo API's



wowglider.de
11-04-12, 22:24
Sveiki, kur rasti teisingą API raktus ir kurie turi nustatyti naudoti naują Microsoft Azuras?Aš nesuprantu aprašymai, jo blogas anglų kalba, manau. Kaip Norėdami aš nustatymo vBet naudoti Microsoft Azuras (2 mio nemokamai)?

r.dziadusz
12-04-12, 17:06
Galėtų jums prašome perskaityti šį pranešimą?
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2629-not-Translating-Pages-completely-vBulletin-4-1-8-a-2.html#post12100

wowglider.de
14-04-12, 11:34
Dėkojame, thats excactly ką aš norėjau (!) Jos dirba dabar, ačiū.

r.dziadusz
14-04-12, 16:38
Laimingi galėdami padėti jums:)

wowglider.de
18-04-12, 17:16
Kitą problemą, mano nemokamai 2mio yra tuščias ir aš nenoriu mokėti už Microsoft vertimus, bet vbet rodo „Microsoft vertimo API prieinama"-> taip. Taigi ji papratimas naudoti sumokėtos Google, vienas...

r.dziadusz
18-04-12, 21:10
Už naujas klausimas prašau atidaryti naują temą mūsų trikčių šalinimas skyriuje

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1