PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Nieko yra darbo.



Taurus
03-02-12, 04:17
Vaikinai, aš tikrai reikia kai kurių padėti čia. Dabar aš turiu "Google" vs2 mokama API raktas, tačiau dar kartą, kaip 1 minutę nė vienas vertėjas paslaugų yra prieinami. "Google" testą suteikia man, tai:

Paleidimo vertimo bandymas, Google API v2
Bandymo rezultatas: {"klaida": {"klaidos": [{"domenas": "usageLimits", "priežastis": "dailyLimitExceeded", "pranešimų": „kasdien viršytas"}],"kodas": 403,"pranešimas":"Dienos viršytas"}}
Bandymo klaida:
Ryšio laikas (ms): 118.327148438

Kitaip tariant, net su mokama Google API vbet nėra nieko man nebetinka. Kaip gauti šį darbą dar kartą?

Ačiū.

Simon Lloyd
03-02-12, 08:43
Taurus neperžengdamos jums nustatyti https://code.google.com/apis/console/?pli=1#project:YOURPROJECTNUMBER:quotas?

Taurus
03-02-12, 09:52
Taurus neperžengdamos jums nustatyti https://code.google.com/apis/console/?pli=1#project:YOURPROJECTNUMBER:quotas?

Aš nesu tikras, aš turiu patikrinti, ką rodo aš ten? Thanks for the help!

Taurus
03-02-12, 10:40
Gerai, jis buvo nustatytas dėl 2 000 000 simbolių per dieną, aš dabar padidinti ji iki 4 000 000 per dieną. Tai yra mano "Google" testą dabar:

Paleidimo vertimo bandymas, Google API v2
Bandymo rezultatas: {"duomenys": {"vertimai": [{"translatedText": "hello", "detectedSourceLanguage": "pl"}]}}
Bandymo klaida:
Ryšio laikas (ms): 75.1730957031

Dar vbet savo valdymo skyde google prieinamumą tik lieka Nr.

Simon Lloyd
03-02-12, 10:59
Jūs bandėte rankiniu būdu paleisti cron (suplanuota užduotis), atnaujinti?, mano patirtis naudoti maždaug 1 M simbolių per valandą!

Taurus
03-02-12, 11:03
Jūs bandėte rankiniu būdu paleisti cron (suplanuota užduotis), atnaujinti?, mano patirtis naudoti maždaug 1 M simbolių per valandą!

Atsiprašome kapitono, jūs prarado man, kurie cron už ką?

Simon Lloyd
03-02-12, 12:44
į Admincp > suplanuota užduotis theres cron darbas (suplanuota užduotis) tikrinti teikėjų, jūsų bandymas, kad jūs parodė, kad "Google" buvo prieinama po upping riba, bet jis ne atspindi iš karto, admincp, nes nebuvo vykdomas CRON darbas:) jį atnaujinti

r.dziadusz
03-02-12, 17:36
Labas
Kaip matau, kad nėra klaidų. vBET automatiškai patikrina jūsų prieinamumą, kas 10 minučių. Jei norite, galite jį paleisti neautomatiniu būdu
admincp - > užduotis - > vB įmonės vertėjas (teikėjų prieinamumas) - > paleisti dabar

Tačiau taip pat, kai jums patikrinti jau gali būti pasiektas ribas. Google API v2 bandymo daryti ne rodomas jokių klaidų.

Taurus
03-02-12, 17:47
Yeah, man, kad, bet kodėl ji rodo kad "Google" nėra jei ji iš tikrųjų yra prieinama?

Taurus
04-02-12, 06:35
Tikrai tai yra gauti nusivylė. Net tada, kai nebuvo pasiekta riba, google prieinamumą išlaiko vyksta ir už. Ir kartais yra ne versti. Prašome gauti kai kurie paramą čia!

r.dziadusz
04-02-12, 14:06
Labas
It works like this. vBET yra chcecking, jei paslaugų teikėjas ir rinkinys yra įjungta arba išjungta. Taip pat ji gali veikti kaip t. y.:
Jūs nustatyti kvotų 2 M simbolių per dieną.
Naudojote 1 999 995 simbolių. Ir 5 simboliai yra enaught vBET leis teikėjas bandymo daryti, bet nėra enaught išversti sakinį, vBET pažymės teikėjas dissable dar kartą.

Taurus
04-02-12, 15:36
Nope. Negali būti, kad. Galite matyti, kas mano riba yra ir kiek naudoja mano Google API puslapyje. Ten buvo tik 26 % naudojamas, tačiau vbet valdymo skyde, Google prieinamumas yra nustatytas ne.

Taurus
04-02-12, 16:41
Aš esu gauti labai nusivylė su tai dabar. Reikia prašome tinkamą paramą čia. Kur yra Mikal?

r.dziadusz
04-02-12, 23:40
Galite patikrinti iš rąstų jei PM pasiekti duomenis apie jūsų forumas ftp ir tada bus sužinoti kodėl vBET yra išjungti Google API v2

Taurus
05-02-12, 04:38
Galite patikrinti iš rąstų jei PM pasiekti duomenis apie jūsų forumas ftp ir tada bus sužinoti kodėl vBET yra išjungti Google API v2

Ačiū, PM išsiųstas su prisijungimo duomenys.

r.dziadusz
05-02-12, 19:58
PM gavo, bet prašome perskaityti PM - kai kurie leidimų problema, aš descibed jį į PM

Taurus
06-02-12, 11:52
Aš atsakė į jūsų PM.

Bet aš turiu pasakyti, tai yra visiškai absurdiška! Turiu vbet veikia per 7 dienas su mokama API iš google, ir mano sąskaitą jau yra daugiau kaip $400! You guys tikrai reikia kai kurių kitais būdais, čia, nes niekas bus naudoti vbet su kainomis kaip šis. (Ir aš žinau, tai nėra vbet savo kaltės už šios kainos, tačiau tai padaryti šio produkto pasenusios!) Ar jūs turite pasakyti man, kaip aš galiu gauti ši kaina visiškai, neprarandant funkcijas, vbet yra tarkime, įvykdyti. Turiu 2 vbet licencijos. Tačiau bus sustabdytas, naudojant jį rytoj, jei nėra gauti tinkamą paramą čia dabar. ačiū.

r.dziadusz
06-02-12, 21:43
Dabar mes yra įgyvendinimo tirpalą. Išverstą tekstą būtų redaguotą pakeisti pavadinimus, bu ų - taip pat mes ieškome naują nemokamą vertimo API's.

Apie geting kaina žemyn, prašome perskaityti šį pranešimą (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10411)

EDIT
Vis dar negalite prisijungti

r.dziadusz
21-02-12, 23:24
Neatsako, aš bus pažymėti išspręsti, jei vis dar turite klausimų, prašome rašyti, aš bus pažymėti atviras dar kartą

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1