PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Žmonės, kurie lankosi mano svetainėje yra pirmą kartą paprašė rusų klausimą?



Simon Lloyd
02-01-12, 19:22
Sveiki visi, kai žmonės iš kitų vietų visame pasaulyje aplankyti mano svetainę, jie, atrodo, gauti Iššokantis klausia klausimą Rusijos ir url yra mysite.com/ru/, jei jie spustelėkite mygtukus, tada jie gauti svetainės kalba, gali kas nors padėti?

Čia yra nuorodą į pic, nurodant messagebox http://www.thecodecage.com/russian%20question.png

r.dziadusz
02-01-12, 21:18
Labas
Dauguma tikriausiai nėra coused, vBET - vBET negali įdiegti visus laikinuosius langus, patikrinkite, ar tai nėra kitų įskiepiai arba mod dalis

Simon Lloyd
02-01-12, 22:21
Niekada pamatyti jį, nėra vBET paprašyti naudotojo jei jie nori eiti į savo usercp nustatyti jų kalba?

Simon Lloyd
02-01-12, 22:52
Tai yra formuluotė!
ПЕРЕЙТИ НА РУССКИЙ ПЕРЕВОД?
tai yra vertimas
Eiti į rusų vertimas?

Taigi ji yra tikrai vBET, tai daryti!

EDIT: ir aš turiu naujausią versiją, vBET, kaip jūs žinote, jūsų prieiga duomenys kad i pm buvo jums trumpą, o atgal turėtų vis dar dirbti, jei jums reikia patikrinti dalykų.

r.dziadusz
03-01-12, 00:08
Ok
Vienas dalykas atėjo pas mane. Galėtų jums prašome patikrinti vertes iš dviejų variantų:
AdminCP - > vBET - > Įvairūs - > peradresuoti į vartotojo kalba
ir
AdminCP - > vBET - > Įvairūs - > peradresuoti į vartotojo kalba
Prašome pabandyti išjungti tada chack dar kartą, pop-up

Simon Lloyd
03-01-12, 00:28
Norėčiau eiti, kad problemų bet thats ne iš tikrųjų klausimas, tai yra tai, kad ji yra visada į Rusijos pirmiausia!, vaikinas iš Indijos aplankė svetainę šiandien ir gavo kad rusų, anglų kalba yra nustatyti savo naršyklę, jo vieta yra naujas Dehli, jis buvo ne valstybės narės, todėl nebuvo pasirinkta registravimo kalba, jis turėtų turėti tik pateikti savo numatytosios kalbos "Lithuanian" forumas forumas

Manau, ten yra įvairių klausimas, išskyrus peradresuoti vartotoją, jei jis buvo, kad jis ne visada būti Rusijos.

Simon Lloyd
03-01-12, 00:33
Pop-up yra nustatyti:
Nukreipti į Redaguoti profilį
Tik po prisijungimo
Nukreipti į vartotojo kalba
Paklausė - vartotojas bus prašoma ar jis nori būti nukreipta

Simon Lloyd
03-01-12, 00:39
Tik įėjęs iš mano forumas (kaip im visada prisijungęs) ir lauką, atrodo, parametrai yra "po įeiti" Kodėl po žurnalo, tada?, man buvo įdomu, kodėl mano narystės turėjo sulėtėjo ir mano reklamos pajamos staigiai krito, aš ieškojau dėl priežasčių nė vienas, kurį galite rasti bet vieną kartą pop iki yra svetainės nėra įkelti, išskyrus atvejus, kai langelyje yra atšauktas arba ok'd nė vienas, paieškos gali padaryti!

r.dziadusz
03-01-12, 18:55
gerai
Naudojant prieigos nusiuntėte man I wil patikrinti, ji dabar

EDIT:
Galėtų jums prašome apibūdinti man žingsnis po žingsnio ką daryti, kad pamatyti, kad Iššokantis langas
Jei būtina, galėtų jums created taip pat ne admin bandymas sąskaitą.

Simon Lloyd
03-01-12, 21:17
PM išsiųstas su nauji registruotas vartotojas duomenys.

r.dziadusz
04-01-12, 17:27
Aš prisijungti/logouat, naršyti kai žinutes ir aš nemačiau bet pop-up. Galėtų jums prašome apibūdinti man žingsnis po žingsnio ką pamatyti Iššokantis langas?

Simon Lloyd
04-01-12, 17:42
Manau, jums reikia valyti slapukus, dabar, bet kai jis pranešė man (ir aš mačiau jį kelis kartus save) aš prisijungęs iš spustelėjote nuorodą grįžti į puslapį, paskutinį kartą peržiūrėta ir popped langelį ir svetainės nebus įkelti tinkamai tol, kol vieną iš mygtukų buvo paspaudėte, aπ patyrζs jα, IE9 vartotojo, kuris pranešė apie tai buvo naudojant Firefox

r.dziadusz
04-01-12, 17:48
Gerai I bus bandymo ją, šių naršyklių

r.dziadusz
04-01-12, 18:17
Vis dar nėra POP-up. Prašau man duoti tikslią "ką daryti," sąrašą, kai jis rodo jums. Tiksli url, tikslią vertimo raštu (jei reikia), kada (į kurią pokalbio) Salir, kurių pabandyti prisijungti - viskas gali klausimas

Simon Lloyd
04-01-12, 18:39
Veiksmus, davė jums yra, kaip tai vyksta, negalima atkurti jį dar kartą, man pavyko atkurti jį kartą po registravimo problema čia bet negali vėl, vartotojo didnt suteikti kitą url nei vienas jis buvo nukreipta į Справка по - программирование Microsoft Office обсуждения - Microsoft Office Excel VBA-программирование - доступа (http://www.thecodecage.com/forumz/ru/) ir kada tai atsitiko jam labai abejoju, kad man pavyko tiksli gija, jis padarė gauti nukreipti pranešimą.

EDIT: jis buvo tik man pasakė kad jis nebuvo prisijungęs, jis tiesiog įtraukti svetainės url į savo naršyklę taip, kad gauti jį ten ir pop iki atsirado!

r.dziadusz
04-01-12, 19:14
Aš žinau, tai yra klausimas jums, bet dabar yra sunku atspėti, kas couse ji. Galėtų prašome paklausti jo kas jo vartotojo kalbos s?

Simon Lloyd
04-01-12, 19:23
Dałem jums visą šią informaciją gija terminui pasibaigus, jis neturėjo registravimo kalba, kaip jis nebuvo pasirašyta, jo naršyklė nustatyta anglų ir jis yra Indijos gyvenimo į naują Dehli ****** forumas

r.dziadusz
04-01-12, 19:32
gerai, ačiū. Bus patikrinti dar kartą, bet kaip aš sakiau, tai sunku atspėti, kas coused, vBET-Mikal yra šią savaitę, tačiau po to, kai jis yra atgal mes kalbėti apie šią problemą. Jei gauti papildomos informacijos apie klaidą please let me know.

Simon Lloyd
04-01-12, 19:44
Gerai, bet aš nuolat geras kelias savaites, tada jis dingo kai did upgrade, tačiau dabar atrodo, kad ji gali vis dar būti patyrę, gali tiesiog išjungti rusų kalba, negali remtis nėra šiuo klausimu ir savo alexa reitingą dingo iš 79,000 daugiau nei 300 000, tada ji yra rimta, mano reitingą pradeda grįžti į viršų, bet kaip aš sakiau aš negaliu priimti galimybę, kad bus ją išjungti.

r.dziadusz
07-01-12, 19:45
Nors mes negali tikrinti šio pop iš viduje yra vienas explenation, kodėl jis rodomas Rusijos (Norėdami išjungti jį visiškai, kaip aš sakiau, ankstesnio posto, atlikite: admincp - > vbet - > Įvairūs - > peradresuoti į vartotojo kalba: neįgalių):
-Po išsiregistravimo - vartotojas turi Nr jo parametrus - jis yra traktuojami kaip svečias, iškylančių skaityti slapukus iš jūsų naršyklės nustatymai

Simon Lloyd
07-01-12, 23:48
Thats ne paaiškinimas, mano naršyklė niekada buvo nustatyta Rusijos bet aš pamačiau kai prisijungęs, kaip jis padarė, negalime garantuoti, kad niekada buvo Rusijos savo naršyklę, bet jis yra Indijos, gyvena naują Dehli ir tipų ir kalba anglų kalba taip kodėl žemėje būtų mūsų slapukai skaityti kaip Rusijos?

r.dziadusz
08-01-12, 20:11
mano Atsiprašome jį perskaityti antraščių, jūs gali net niekada rinkinys/naudoti rusų kalba, bet jūsų naršyklė gali plonas jums buvo. Tai yra visi aš galiu pasakyti be patikrinti jo - Atsiprašome I can't see šis laikinasis meniu

Simon Lloyd
08-01-12, 22:05
Išjungiau rusų kalba, matau Iššokantis langas ne padės jums, kai jūs atmetė jį, jis nėra grįžti (bent jau ne tam tikro laiko!), neįmanoma mano naršyklės "galvoti" turi nustatyti, ar naudoti rusų kalba yra vienintelė kalba, kad kada nors buvo nustatytas mano naršyklėje yra numatytasis English UK, kaip minėta, negalime garantuoti tam asmeniui, kuris pranešė apie jį, aš patyrė prieš ir jiems gana, kad kiti yra per daug.

Kad kalba klaida būtų arba turėti fiziškai pakeisti tai, naudoti programinę įrangą, pakeisti jį (vBET) arba mums Rusijos tarpinio serverio (arba tarpinį (proxy) nustatyta, kad padirbtų yra Rusijos) vyksta tik viena iš kurių yra įmanoma man ir thats vBET.

vBET
09-01-12, 13:24
sveikas. Aš nesuprantu, kai jūs einate. Jūs turite Atsakymas paprastas - veikimo būdą priversti jūsų - nustatyti ji nustatymai.
Ir jūs galite lengvai jį išjungti Admin CP - > vBET - > Įvairūs - > peradresuoti į vartotojo kalbą.
Ten ir nustatyti neįgaliesiems. vBET neprašo arba peradresavimo anymore.

Tai puikus, kad vBET veikia kaip sukonfigūravote. Būtų blogai, jei tai ignoruoti savo parametrus. Dėl programinės įrangos nesvarbu kurios kalbos vartotojo kalba arba ką jis teigia apie savo naršyklės parametrus. Programinės įrangos vienintelis dalykas, kad klausimai yra faktinis antraštes, kuris pateikiamas kartu su prašymu. Ir tie, patikrinami parametrus, mes diskutuoti apie. Nieko daugiau. Tai, kaip vBET veikia čia ir jūs galite lengvai keisti, jei norite. jūsų konfigūracija.

Rekomenduojame patikrinti savo naršyklės nustatymus, kai tai atsitiks dar kartą (tai jūs vis dar bus paprašė peradresavimą įjungta). Ir jei jums nebus rasti čia kalbos parametruose kalba, jūsų paprašys būti nukreipta, tada patikrinkite taip pat kas ateina į serverio (įtraukti kai kurie žurnalai) - Atminkite, kad internetas yra didelis vieta ir jūsų pakuočių ateina, daug vietų - tai įmanoma, kad kai kurie tarpinį (proxy) serveris papildo savo antraštes į jūsų prašymą. Bet kokiu atveju - yra stebuklinga. Jei jums kai paklausė nukreipti vBET ir jis buvo nukreipti į rusų kalbą tada rout prašymas buvo kalba antraščių rusų kalba viršuje, visomis kalbomis, žinoma, vBET. Jūs galite patikrinti sau jei norite - tiesiog eikite į failų /includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php ir patikrinti funkcija vbet_getRedirectionLanguage. Tai taip pat yra gera vieta įtraukti savo žurnalus, jei jūs dalykas, kad mes turime klaidą ir norite įrodyti mums.

Jei norite išjungti visapusiškai taikyti vietoj vieną parametrą (kuris jums nustatyti sau) - tai, ką jūs manote, manau, ką daryti... Jis yra savo forumą. Mes mielai jums paaiškinti, kodėl taip atsitiko ir kaip galite jį keisti. Jei jums reikia daugiau pagalbos, prašome tiesiog parašyti:)

Simon Lloyd
09-01-12, 17:04
Michael, ačiū už atsakymą, taip buvo sukonfigūruotas prašyti, vBET ir vBET turėtų dirbti tokiu būdu be problemų, tačiau klausimas buvo, kad neregistruotas arba daugiau žmonių prisijungti iš buvo prašoma nukreipti klausimą, vBET, tiek, kiek aš žinau, turėtų veikti tokiu būdu, taip pat kalba yra visada Rusijos, Taigi čia 's du scenarijus:
1. Neregistruotas vartotojas iš Indijos apsilankymus vietoje, žr. 's pop up (Rusijos) klausia, jei jis nori nustatyti savo kalbą į rusų, jis atsisako ir galite peržiūrėti svetainę kaip įprasta anglų kalba, jeigu jis sutinka (bet Prašome turėti omenyje, kaip jis nėra kalbėti Rusijos, jis negali skaityti pop) jis yra vežami į Microsoft Office Žinynas - Microsoft Office diskusijų - Excel VBA programavimą - prieigos programavimo (http://www.thecodecage.com/forumz/ru)

2. Aš gauti papasakojo apie tai (ir patirties ji sau praeityje) ir prisijunkite iš forumas, pasirinkite priimti mane į buvo peržiūrėti prieš vietos nuorodą ir tada gauti pop Rusijos, ir to paties scenarijaus kaip pirmiau vyksta

Jei mes atsijungęs kodėl būtų mes būti pateikiami su pop up? pop up yra tik žmonės prisijungęs ar ne?

Tai nebus mano serverio kaip savo Jungtinėje Karalystėje ir yra skirtas, turi bendrą kontrolę, kaip aš sadi nors, aš pasuko į rusų kalbą dabar todėl tikiuosi tai bus sustabdyti klausimas.

vBET
09-01-12, 23:39
Jei mes atsijungęs kodėl būtų mes būti pateikiami su pop up? pop up yra tik žmonės prisijungęs ar ne?
Nr tai atsitinka tiems, kurie pradeda naują seansą:

Peradresavimas atsitiks tik pradžioje naują seansą (klientas turi būti įgalinti slapukai arba bus nukreipti kiekvieną kartą).
Ir ji yra pripažinta slapukus.

Taip pat, kaip aš iki tik ką klausimų dėl jūsų serveris yra kokia kalba antraštė ateina su prašymu. Ir atrodo, kad stendas savo scenarijų antraštė su rusų kalba atėjo su prašymu. Patikrinkite, ar jūsų serverio konfigūracija - gal turite nustatyti kai kurie pridėti, kai jokios kalbos antraštės yra nustatyti numatytąją kalbą. Bet kuriuo atveju aš abejoju, kad mes turime klaidų čia. Ši funkcija nebuvo modifikuotas labai ilgą laiką ir jis veikia gerai. Mes galite patikrinti, jei tai atsitiks dar kartą rąstų - greičiausiai bus rodoma, ką parašė - kad rusų kalbos kodas buvo siųsti atitinkamą antraštę. Jei aš neteisingai mes bus pataisyti klaida, tačiau pirmiausia reikia patvirtinti, kad suradote klaidą.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1