PDA

Žiūrėti pilną versiją: Atmesta Vėliavėles anglų kalbos pasirinkimas



furnivat
20-10-11, 01:16
Naudoti forumą anglų kalba. 90 % mano forumas vartotojai yra iš JAV. Norėčiau turėti galimybę pasirinkti JAV vėliava kaip numatytąjį anglų vėliava (tuo momentu, kai ji yra JK "Sąjungos Jack" vėliavos). I 'm sorry prašyti pateikti tai, nes aš iš tikrųjų anglų save, bet aš turiu duoti mano vartotojai, ko jie nori! Šiuo metu aš buvo Redaguota neautomatiškai all_flags.gif GIF vaizdą, kad pakeisti UK vėliava su JAV vėliava.

vBET
20-10-11, 11:54
Rankinis leidimas yra gerai. Kaip mes Tarkime, jums nereikia keisti daugiau. Taip pat kiti vartotojai kai reikia bus nustatyti vieną kartą ir palikti jį. Todėl veiklos požiūriu yra geriau tiesiog redaguoti vaizdą vietoj naudoti papildomas parinktis, leidžianti nustatyti kiekvieno vėliava. Tokiu atveju, mes negalėsime naudoti CSS Sprite - dabar gauna visų šalių vėliavomis plaukiojantiems tik vieną prašymą. Be CSS Sprite bus vieną prašymą už vieną vėliava = 53 prašymus. Taip pat vaizdai pokyčių labai reti ir vBET Taigi, iš esmės jau turite tirpalo.

Mes suprantame jūsų reikia, vis dar turint omenyje, kad tai būtų degraduoja rezultatus ir kad nėra lengvai šį (tik redaguoti vaizdą) tirpalas mes manome, mes galime eiti už jį.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1