PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Problemų su VBET



Smaug
19-10-11, 01:34
Jau veikia vertėjas tam tikrą laiką, aš neseniai atnaujintas mano licencija. Paleisti vb3.8.3.

Šią popietę, mano svetainę pradėjo mirti kas kelias minutes. Klausimas buvo mano php procesus, php-fpm, buvo mirti ir negali grįžti. Patikrinusi php-fpm žurnalo failą radau, kad ji buvo nutraukti kiekvieną procesą su klaida. Aš neįgaliesiems VBET ir pradėjo veikia labai gerai ir išliko tokiu būdu sistema. Tada aš raštuotas, reikėtų išvalyti visų talpyklos, kurį aš padariau, nešiojamuosius vbet ir toks pat rezultatas. Sistema tik pradėjo, miršta. Šiuo metu aš raštuotas aš taip pat gali atnaujinti, todėl šį vakarą atsisiųsti naujausią versiją ir atlikti atnaujinimo.

Patikrinti konfigūracijos ir turėjo rechoose aš buvo verčiant kalbomis. Iš 6 kalbomis paprastai versti, tik viena vėliava atrodė, nors visi 6 buvo atrinkti config. Mano php-fpm procesai taip pat pradėjo mirti dar kartą.

Nieko keisti mano pabaigos sukelti tai šiandien, ji tik nusprendė sustabdyti.

Bet mintis ir pasiūlymus? Kaip dabar, jis negali įgalinti be žudymo mano svetainę.

r.dziadusz
19-10-11, 13:41
Labas

Patikrinusi php-fpm žurnalo failą radau, kad ji buvo nutraukti kiekvieną procesą su klaida.
Koks klaidos tiksliai apeared?


Iš 6 kalbomis paprastai versti, tik viena vėliava atsirado nors visi 6 buvo atrinkti Config
Tai dar vienas klausimas, prašome atidaryti naują threa, greitai aš galiu duoti jums užuominą:
Patikrinti, jei vėliavomis, kurie nustatytų admincp - > vBet - > vėliavėlės taip pat nustatyti, admincp - > vBET - > vertimo parametrai: kad vertimai, jei ne, jos nebus rodoma jūsų fourm

Smaug
19-10-11, 17:29
Labas

Koks klaidos tiksliai apeared?


Tai dar vienas klausimas, prašome atidaryti naują threa, greitai aš galiu duoti jums užuominą:
Patikrinti, jei vėliavomis, kurie nustatytų admincp - > vBet - > vėliavėlės taip pat nustatyti, admincp - > vBET - > vertimo parametrai: kad vertimai, jei ne, jos nebus rodoma jūsų fourm

Klaida:


Oct 18 21:08:07.722231 [WARNING] [pool www] child 525, script '/var/www/htdocs/wizard/forums/showthread.php' executing too slow (10.007477 sec), logging
Oct 18 21:08:07.722307 [NOTICE] child 525 stopped for tracing
Oct 18 21:08:07.722316 [NOTICE] about to trace 525
Oct 18 21:08:07.722427 [ERROR] ptrace(PEEKDATA) failed: Input/output error (5)

Aš sakiau jums, kad nustatyti vėliavomis config. Jos būtų nerodomos. I been naudojant šią programinę įrangą per metus, aš žinau, ką konfigūruoti. Kodėl šis simboliai sukurti daugiau kaip 100 antrinės vartotojų grupes?

vBET
20-10-11, 13:30
Atkreipkite dėmesį, kad vėliavų konfigūravimas buvo pakeistas, vBET dėl naujų kalbų buvo pridėtas. Tai buvo padaryti kai kurie seniai, tačiau aš nežinau, iš kurių versiją galite atnaujinti. Taip pat prašome atnaujinti savo naršyklės rodinį - gal tai tik naršyklės talpyklą problema. Prašome pabandyti naudoti F5 IE, arba naudoti kitos naršyklės ir patikrinti, kaip jis atrodo. Jei vėliavų vis dar nėra matomas - prašome atidaryti naują temą, naujas klausimas. Apibūdinti jį ten ir JAV PM prieigos informacija apie - mes bus patikrinti konfigūraciją.

Ši versija nesudaro daugiau kaip 100 grupes. Ji sukuria 53 grupėms - po vieną kiekvienos kalbos. Ji paprašė mūsų vartotojų. Tos grupės, kurios yra automatiškai valdomos vBET. Dėkojame, kad jūs galite matyti statistiką apie numatytosios kalbos vartojimo, siųsti žinutes tik konkrečios grupės, nustatomi skelbimus tik konkrečių grupių... Jei jums reikia daugiau informacijos apie šias grupes prašome atidaryti naują temą. 1 gija = 1 klausimas.

Grįžta į klausimą. Aprašyta problema yra nauja mums taip mes Google jį ir rasti informacijos tai susiję su skirtasis laikas vartai 504 ir tai konfigūracijos klausimas. Prašome žaisti su savo skirtasis laikas konfigūraciją.

Skirtasis laikas atsitinka, kai įjungiate vBET nes vBET laukia vertimo rezultatai iš vertimo paslaugų teikėjų. Todėl tai yra dalis, mes negali turėti įtakos - mes tik laukti 3rd šalis rezultatus. "Google" vertimo API v1 yra uždaroma greičiau - jie jau nustatyti ribas, todėl įmanoma taip pat kad bus lėtesnis.

Taip pat patikrinkite, ar jūsų konfigūracijos Admin CP - > vBET - > vertimo variantas - > atotrūkis tarp Vertimai ir įsitikinkite, ar nėra labai aukštas.

Prašome naudoti patarimus (ypač serverio konfigūracijos pakeitimai skirtasis laikas) ir pasakykite, ar jums reikia daugiau pagalbos čia.

Smaug
20-10-11, 13:39
Atkreipkite dėmesį, kad vėliavų konfigūravimas buvo pakeistas, vBET dėl naujų kalbų buvo pridėtas. Tai buvo padaryti kai kurie seniai, tačiau aš nežinau, iš kurių versiją galite atnaujinti. Taip pat prašome atnaujinti savo naršyklės rodinį - gal tai tik naršyklės talpyklą problema. Prašome pabandyti naudoti F5 IE, arba naudoti kitos naršyklės ir patikrinti, kaip jis atrodo. Jei vėliavų vis dar nėra matomas - prašome atidaryti naują temą, naujas klausimas. Apibūdinti jį ten ir JAV PM prieigos informacija apie - mes bus patikrinti konfigūraciją.

Ši versija nesudaro daugiau kaip 100 grupes. Ji sukuria 53 grupėms - po vieną kiekvienos kalbos. Ji paprašė mūsų vartotojų. Tos grupės, kurios yra automatiškai valdomos vBET. Dėkojame, kad jūs galite matyti statistiką apie numatytosios kalbos vartojimo, siųsti žinutes tik konkrečios grupės, nustatomi skelbimus tik konkrečių grupių... Jei jums reikia daugiau informacijos apie šias grupes prašome atidaryti naują temą. 1 gija = 1 klausimas.

Grįžta į klausimą. Aprašyta problema yra nauja mums taip mes Google jį ir rasti informacijos tai susiję su skirtasis laikas vartai 504 ir tai konfigūracijos klausimas. Prašome žaisti su savo skirtasis laikas konfigūraciją.

Skirtasis laikas atsitinka, kai įjungiate vBET nes vBET laukia vertimo rezultatai iš vertimo paslaugų teikėjų. Todėl tai yra dalis, mes negali turėti įtakos - mes tik laukti 3rd šalis rezultatus. "Google" vertimo API v1 yra uždaroma greičiau - jie jau nustatyti ribas, todėl įmanoma taip pat kad bus lėtesnis.

Taip pat patikrinkite, ar jūsų konfigūracijos Admin CP - > vBET - > vertimo variantas - > atotrūkis tarp Vertimai ir įsitikinkite, ar nėra labai aukštas.

Prašome naudoti patarimus (ypač serverio konfigūracijos pakeitimai skirtasis laikas) ir pasakykite, ar jums reikia daugiau pagalbos čia.

Ačiū už atsakymą. Dėl grupės, ji sukūrė dvi kiekvienos kalbos, aš iš tikrųjų turėti 100 + naujas grupes. Bus žiūrėti į į skirtasis laikas.

vBET
20-10-11, 14:22
Prašome atidaryti naują temą grupių išleisti - apibūdinti jį ten ir PM man naudotis informacija apie jūsų Admin CP ir FTP. I patikrinti ir ištaisyti. Jis neturi būti būtent toks - ji turėtų būti 1 grupės už vieną kalbą. Taigi kažkas yra negerai.

Smaug
02-11-11, 02:06
Prašome atidaryti naują temą grupių išleisti - apibūdinti jį ten ir PM man naudotis informacija apie jūsų Admin CP ir FTP. I patikrinti ir ištaisyti. Jis neturi būti būtent toks - ji turėtų būti 1 grupės už vieną kalbą. Taigi kažkas yra negerai.

Aš pagaliau turėti Dotarłeś sumontuoti, naudojamas už atsisiųsti versiją šiandien.

Esu pradeda "Microsoft' riba beveik iš karto. Dalies puslapio vertimų, labiausiai, ne visiems. Microsofttest.php bus baudą vieną minutę ir tada rodyti "bandymo rezultatas: " TranslateApiException: programos yra virš kvotos: ID=3835.V2_Json.Translate.49FC0E39 "labai kitą minutę. Aš tik pasiūlė 7 kalbų vertimo.

Tai yra didelis valdyba, moka už Google v2 yra nepraktiška. Aš Tarkime, nebent kas nors nustato kitą nemokamai būdu, didelis svetainės yra laimingos.

vBET
03-11-11, 13:53
Didžiosios kad jūsų problema yra dingo.

Apie mokamų paslaugų. Mes žinome - mes norėtume, kad ji nemokama pernelyg. Šiuo metu mes bando naują nemokamą vertimo API - Apertium. Tai nėra taip greitai, kaip ir kiti ir palaiko mažiau kalbų poros, bet jis yra nemokamas. Mes taip pat vis dar ieško už kitas paslaugas. Ne tik nemokamai. Taigi jūs turite daugiau galimybių.
Prašome apsvarstyti, nepaisant kai kurių puslapių (gal valstybės puslapių, RSS...) - tai gali būti naudinga.

Smaug
03-11-11, 18:07
Didžiosios kad jūsų problema yra dingo.

Apie mokamų paslaugų. Mes žinome - mes norėtume, kad ji nemokama pernelyg. Šiuo metu mes bando naują nemokamą vertimo API - Apertium. Tai nėra taip greitai, kaip ir kiti ir palaiko mažiau kalbų poros, bet jis yra nemokamas. Mes taip pat vis dar ieško už kitas paslaugas. Ne tik nemokamai. Taigi jūs turite daugiau galimybių.
Prašome apsvarstyti, nepaisant kai kurių puslapių (gal valstybės puslapių, RSS...) - tai gali būti naudinga.

Aš tai ir aš pradėjau gauti keletą db klaidų, kai peržiūrite unistalled, kurie yra internete. Vis dar vbet sintaksė užklausą. Man teko iš naujo įdiegti pašalinti DB klaidų. Kaip gali būti įsitikinkite, kad gauti pašalinti visą pakeitimus?

Jei nemokamas paslaugas, tapti gyvybinga, I padėkite jį atgal. Dabar, aš norėčiau švarų pašalinti nors.

Ačiū

vBET
03-11-11, 22:08
Po pašalinti negali turėti jokių vBET kabliai, darbo, nes tie yra išvežami iš duomenų bazės, vBulletin, pati. Jis nieko paliko tada vBulletin kaltės, kuri yra atsakinga už išdiegti.

Kai pašalinote vBET, atminkite taip pat išjungti vBET peradresavimo taisykles iš .htaccess. Taip pat atveju, jei jūs naudojate vbseo prašome pašalinti integracijos kodas (tiesiog įkelti 2 originalo failus). Jūs taip pat galite pašalinti iš serverio vBET failų, jei norite, bet tai nėra būtina.

r.dziadusz
12-11-11, 10:58
Ar turite klausimų apie šią problemą - jei taip bus atnaujinti šią temą? Naujų, prašome atidaryti naują temą?

Smaug
12-11-11, 17:52
Norėčiau būti švariai pašalinti tol, kol – tai nemokamas sprendimas.

vBET
12-11-11, 19:27
Atkreipkite dėmesį, kad tai nėra pranešama. Jei nenorite naudoti vBET, kol jokių naujų laisvą paslaugų teikėjų bus galima patartina tiesiog išjungti vBET. Kai pašalinote bus prarasti visą savo jau talpyklos vertimus. Taigi jis yra pakankamai, kad:
1. Išjungti vBET Admin CP
2. Komentaras vBET taisyklės .htaccess
3. Anuliuoti pakeitimus 2 vbseo failus (jei integruota)

Jei vis dar norite pašalinti prašome padaryti tą patį, tik, 1-asis žingsnis pašalinti, o ne išjungti. VBET failus taip pat galite pašalinti iš FTP.

Atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu mes yra bandymai Apertium - tai nemokama vertimo API. Tai ne per greitai ir palaikomi tik kai kurių kalbų poros, bet jis yra nemokamas. Mes norime įtraukti jį į kitą išleidimą, kuris bus pabaigoje šį mėnesį.
Taip pat atkreipkite dėmesį, kad Microsoft vertimo API yra nemokama. Ir net po 2012 m. kovo planuojama nemokamai susipažinti su riba 2 milijonai simbolius per mėnesį.

Taip darant - mes vis dar laisvas parama 35 kalbomis (visi visiems) su riba, tačiau mes upraise riba, naudojant Apertium kai kurių kalbų poros. Mes patarimus likti su vBET - Laisvas vertimus vis dar galima. Atminkite, kad jūs visada tiesiog išjungti tos kalbos, kurios nėra palaikomos Microsoft, todėl nereikia nerimauti dėl kalbų poros palaiko tik sumokėta "Google".

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1