PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Parama pagal Circunstances, kad visi kiti atlikite



techanalyst
12-10-11, 22:14
Blogai priimti paramos, kol:

1.) Nr kodas pakeitimų arba trečiosios šalies įskiepių arba vbulletin, pati pakeitimai
2.) Nr invalidumą sukeliančiai plugins

VBulletin, VBSeo ir Dragonbyte turi Dievas teises savo forumus ir jie ne atlikite bet kurį iš pirmiau

vBET
12-10-11, 22:16
Jūs jau buvo pasakyta - taip. Mes mielai jums padėti:)

techanalyst
12-10-11, 22:17
Be darant bet kurio kodas pakeitimų arba PASIRINKTIS KEIČIA bet ten įskiepiai veikia

vBET
13-10-11, 00:28
Be darant bet kurio kodas pakeitimų arba PASIRINKTIS KEIČIA bet ten įskiepiai veikia

TIKSLIAI! Mes jau rašė jis jums keletą kartų. Ir tiesiog pašalinti paskutinio jūsų paštu čia - prašome ne kartoti savo pranešimų per ir per vėl - jis laikomas ŠLAMŠTAS ir bus pašalinta. Nr prasme pasukti ratą.

Todėl buvo jau keletą kartų patvirtino kad mes padarė Nr kodas arba PARINKTĮ pakeitimus ir kitų įskiepių veikia. Taip pat mes DISSABLE nieko. Taip, kaip norėjote.

Taigi prašome sustabdyti priėmimo excuses ir mums - aš tikrai abejonių, kad problema tikrai egzistuoja, nei norite turėti funkcinį vBET savo forumo. Tai yra parašyta be apie ketinimą asmeninių išpuolių - aš tik noriu pasakyti, kad mano įspūdis, atrodo, kad norite mums ten (ir mes žinome, kad jums leidžia paramos asmuo dėl savo forumas - jums parašė jis save - taip pat visada gali nustatyti laikiną prieigą arba bandymo forumas su vartotojų data, pašalinti, jei kažkas labai svarbus, bet tai nėra - jums parašė šią paramą dėl įvairių mados turi prieigą prie jūsų forumas). Taigi, faktinė satiation asmeniškai aš Brody kas yra tokio elgesio priežastis? Ir kaip galimybės, manau, kad klausimas galėtų būti sudaryta (ne tikrai egzistuoja) tiesiog kad pagrindo juokingas, grąžinamosios išmokos. Nėra asmeninių išpuolių - jūs tikrai screamed jį naudojant viršutiniame atvejais ir tikrai jau parašė keletą klaidingą informaciją reikia imtis ji nagrinėjamu kad mes galime aptarti čia ne esama problema, sudarė verčia grąžinamosios išmokos. Aš ne sakau jums tai padaryti - aš tik noriu įdėti jūsų dėmesį, kaip jis atrodo ir užduoti jums tiesiog parodyti mums, kad problema tikrai egzistuoja ir žinoma leidžia mums padėti jums, jei jei turite problemą su nyksta atsakyti.

Ir vėl - mes bus negali pakeisti kitų įskiepių konfigūracijos nei kodas ar išjungti nieko. Taigi ne daugiau pateisinimu - tiesiog pasakykite mums darbo problema, jei ji tikrai egzistuoja. Aš nekalbu, kad ji nėra, aš tiesiog pasakyti, aš abejonių dėl apie tai. Aš tik noriu žinoti, kad aš turi priežasčių abejoti, kad. Ir atkreipkite dėmesį, kad aš bus tikrai malonu padėti jums ir atlikti tinkamai veikia jūsų forume, jei jūs tiesiog norite ir leisti jį vBET.

I yra 1: 30 naktį mūsų šalyje - kad mes bus eiti ten vėliau.

techanalyst
13-10-11, 00:54
Iš tikrųjų aš noriu darbo, Im, faktiškai medžioklės žemyn kitais vertimo įskiepiai. Aš tikrai padarė noriu šio darbo, bet aš žinau, už tai, jei jūs gaunate prieigos youll keisti parinktis, vbseo arba vbulletin, tai, ką aš nenoriu. Todėl jūsų įskiepiai neveikia kaip norėčiau tikėtis, thats labai teisinga prielaida, doesnt darbo kaip "šis pirkėjas" nori. Paleisti daug, Photopost Pro, VBTube ir tt, visų įsigytų ir markės nemokamai, visi drakonas baitų, vbseo, vbulletin ir tt, niekada kartą aš paprašė grąžinti kodėl? Nes jie "veikė kaip tikėtasi"

Jūs pavadino mane scammer? Galbūt norite paklausti apie 9 kitų įskiepiai teikėjų ir žmonės daro temą dirbti, Ive niekada kartą turėjo prašyti grąžinamosios išmokos, nei bet kurios iš jų skambinti man scammer

Buvo apsvarstyti tai, kol jūs pavadino mane scammer, vėl įžeidimas užsakymą ir tikėtis juos dirbti su jumis?

Im ne kaltina jūsų programinė įranga, Im, tik nurodydama savo programinės įrangos forget tinka mano forumas, bus rasti kitą Vertimai įskiepiai, kad nereikia tai, ir blogai tiesiog mano, kad tai yra $200 + pamoką išmoko

techanalyst
13-10-11, 01:00
Faktiškai vietoj grąžinamosios išmokos αdλti nuorodΰ arba pranešimą, kuriame nurodomas pokyčius, kurių reikalauja prieš pirkimo id gana žinoti kad mano 200 + pamoka padėjo kažkas iš

Arba

Blogai turėti licenciją ir ne naudoti programinę įrangą, kol "klientas" žinau tai, jo į geriau formuoti naudoti? Ir kartą savo ji ir negali naudoti, jis nebus pradėti skaičiuoti naujinimus 365 dienų kol pradeda jį naudoti

vBET
14-10-11, 23:06
Faktiškai vietoj grąžinamosios išmokos αdλti nuorodΰ arba pranešimą, kuriame nurodomas pokyčius, kurių reikalauja prieš pirkimo id gana žinoti kad mano 200 + pamoka padėjo kažkas iš

Arba

Blogai turėti licenciją ir ne naudoti programinę įrangą, kol "klientas" žinau tai, jo į geriau formuoti naudoti? Ir kartą savo ji ir negali naudoti, jis nebus pradėti skaičiuoti naujinimus 365 dienų kol pradeda jį naudoti

Pasikeitimus kodas yra ne visi reikalingi dirbti vBET su vBulletin.

vBET
14-10-11, 23:08
...Aš tikrai padarė noriu šio darbo, bet aš žinau, už tai, jei gausite prieigą youll keisti parinktis, vbseo arba vbulletin, tai, ką aš nenoriu. Taigi jūsų įskiepiai neveikia kaip norėčiau tikėtis, kad...

Tai tik daugiau nei Niedorzecznie pateisinimu - žinote, kad ateityje... Ar taip pat žinote loterijos skaičius?...

Buvo užtikrintas keletą kartų, kad jokių kitų įskiepių, nei vBulletin konfigūracija bus pakeistas. Tai tik dar vienas pateisinimu. Nesvarbu, kad jūs rašote, kad jūs norite funkcinės, kai ką padaryti, tai prieš jūsų žodžiai. Jei norite turėti savo forumo darbo vBET būtų galima padėti jums. Tačiau neįmanoma padėti, kai klausimas sudaro tik priversti grąžinamosios išmokos - ką puikiai pateisinimu visą savo elgesį, jei jis yra sukčiavimo atveju. Šiuo metu šis klausimas yra laikomos galimo sukčiavimo ir uždaryti, nes jokia pagalba yra reikalinga.

Mes čia, kad padėtų jums su jūsų problema, jei ji tikrai egzistuoja:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1