PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Pagrindinės vertimo klausimai



Simon Lloyd
28-09-11, 17:20
Sveiki, Man reikia kai kuriuos skubius padėti, manau, kad šiandien kai temoje pavadinimų nėra, bet jei aš pakeisti kalbą, jie atrodo (kartais), patikrinkite čia http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft- Excel darbalapio funkcijų / pamatysite lotsof temas starteriai pavadinimai, bet ne siūlai pavadinimai (Na gal vienas ar du), dabar pakeisti kalbas sako graikų jūs pamatysite thread pavadinimai, pakeisti į kitą kalbą, ir kai kurie pavadinimai nuėjo ir kai lieka ?

Ar gali kas nors padėti?

tavenger5
28-09-11, 21:38
Manau, aš tuo pačiu klausimu. Jis staiga pradėjo vyksta šiandien.

tavenger5
28-09-11, 22:53
beje, kai aš perėjo į "Google" V2 API "pačios temas, kurios anksčiau buvo ne versti dabar versti. "Google" turi pakeisti kažką V1 API.

Atnaujinimas: atrodo iš tikrųjų. , Aš Perkrauti puslapį po perjungimo API, tada aš jums iš naujo įkelti jį vėl per porą minučių ir numatytąją kalbą nebus išverstas. Jei aš pereinu API vėl viskas atrodo dirbti pora min.

r.dziadusz
29-09-11, 09:45
Labas
Nuoroda, kad jūs įtraukėte savo pareigas ne darbo, jūs galite parodyti man tiksliai liks ten, kur tai atsitiko?
Simonas Lloyd: API, kurią jūs naudojate?

Bet pirmiausia ieškoti šiame aplanke jūsų forumą šaknis: vbet_translation_options
Jei nėra, prašom perskaityti šį pranešimą Vbet 3,5 IŠLEIDIMAS
ypač:

PASTABA: yra vienas papildomas atnaujinimas veiksmų, būtinų:
- Įkelti serverio katalogo turinį įkelti kartą iš vBET paketą (įskaitant konfigūraciją kelių vertimo API palaikymas)

Simon Lloyd
29-09-11, 12:43
Hi nuoroda neveikia šiuo metu, nes mes optimizuoti duomenų bazę, i am naudojant lateset stabilios laidos vBET3.4.1, kurias aš įkėliau paskutinę naktį iš 3.4.0, bet tada kiekviename forume puslapyje buvo 30 sekundžių, kad atidarytumėte , todėl, prieš skundžiasi čia, aš nusprendžiau optimizuoti duomenų bazę tik tuo atveju, ji gali užtrukti keletą valandų, dar, mūsų BP 11.5gb.

Simon Lloyd
29-09-11, 13:10
Trūkstamų siūlų pavadinimai ir vertimai buvo matyti prieš Aš atnaujinau.

r.dziadusz
29-09-11, 13:54
Jums gali atnaujinti savo forumą į naujausią versiją, ir taip pat leidžia "Microsoft" API, tačiau pirmojo Afer duomenų bazės opimised išbandyti mūsų "Google" bandymas - http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728, ir sužinoti, jei viskas ok, kitose post apie "Google" API v1 ribinės vertės you'he raštu, aš ją išnagrinėti, taip pat galite naudoti mūsų patarimų sumažinti Jūsų pageidavimus: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/ general-discussions/243-vbet-performance.html

tavenger5
29-09-11, 14:00
Čia yra vienas iš mano pranešimų nėra teisingai: http://cellphoneforums.net/ ********/ t335694 a.html

m otorola yra filtruojamas čia - pakeisti *** "otorola m (be erdvės)

Be to, vbet_translation_options įkelta į mano serverį. Aš vis dar negali naudoti MS Vertėjas nors.

r.dziadusz
29-09-11, 14:05
Dirbu, prašome atidaryti naują temą šiame issu, nes jūsų problema yra apie 3,5 vbet ir šioje temoje yra atvira 3.4x vartotojo skirtumas,

Simon Lloyd
29-09-11, 14:09
Jums gali atnaujinti savo forumą į naujausią versiją, ir taip pat leidžia "Microsoft" API, tačiau pirmojo Afer duomenų bazės opimised išbandyti mūsų "Google" bandymas - http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728, ir sužinoti, jei viskas ok, kitose post apie "Google" API v1 ribinės vertės you'he raštu, aš ją išnagrinėti, taip pat galite naudoti mūsų patarimų sumažinti Jūsų pageidavimus: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/ general-discussions/243-vbet-performance.htmlI "ll niekada perkelti vb4.x kaip apgaubta su problemomis ir saugumo trūkumų, jie jau išleistas gal 15 pleistrai tiek mėnesių, nėra gera! i laikėsi visų savo optimizavimas patarimai (ir komandiruotiems ankstesnes temas apie tai), optimizavimo dar valandą ar taip, tada aš galėtų patikrinti, kurie nurodo .. ir tt

r.dziadusz
29-09-11, 14:24
Aš mento naujausią vbet 3.x vb3.x Vbet 3.5 Išleidimo

Simon Lloyd
29-09-11, 14:32
galėčiau bet thats beta ir jūs valstybės dont suteikti paramą ir kad taip pat nėra geras man:)

tavenger5
29-09-11, 20:21
šiek tiek daugiau info:

r.dziadusz
30-09-11, 13:26
Prašome tai padaryti testus visiems API jūs naudojate "-http: / / www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post1728

Simon Lloyd
30-09-11, 14:35
Aš, kai aš baigė optimizuoti savo duomenų bazę, aš esu tik naudojant API V1, kaip aš tik įdiegtas vBET 3.4.1.

Simon Lloyd
01-10-11, 11:05
Prašome - tai šio bandymo už visus API, jūs esate using-http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html#post1728Ok, išbėgau bandymo ir gavo tai
Nuo vertimo G API V1
Bandymo rezultatas: {"responseData": {"translatedText": "Sveikinimas"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Bandymo klaida:

Simon Lloyd
01-10-11, 19:27
Turiu kitų klausimų, vbenterprisetranslatot.php naudojant visus mano CPU laiko, prašome patikrinti žemiau:
Pid ************ Savininkas Pirmenybė CPU% Memory% komandų
12.493 (water) (Kill) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12.496 (water) (Kill) thecodec 0 - 72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12.495 (water) (Kill) thecodec 0 - 67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12.492 (water) (Kill) thecodec 0 - 42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12.490 (water) (Kill) thecodec 0 - 23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12.484 (water) (Kill) thecodec 0 - 11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
20.732 (water) (Kill) mysql 0 - 1.8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - praleisti išorės fiksavimo -


Turiu 4 CPU ir jis žuvo mano svetainę dabar, kad cant get vertimai! I išjungėte pusę vertimų ir vis dar klausimas!

Gali kas nors padėti?

Simon Lloyd
01-10-11, 20:27
Turiu atnaujinti beta bando išspręsti savo problemas, bet atrodo, kad aš ne gauti vertimus iš "Microsoft"?

Štai Micorsoft tyrimo rezultatas:

Nuo vertimo testas VN
Bandymo rezultatas: ï »¿" InvalidOperationException: id = 3641.V2_Json.Translate.365033CA "
Bandymo klaida:
Prisijungimo laikas (ms): 237,756103516

Aš dvigubai chaecked i MS ID teisinga!

harleyforum.se
02-10-11, 16:05
Sveiki, Man reikia kai kuriuos skubius padėti, manau, kad šiandien kai temoje pavadinimų nėra, bet jei aš pakeisti kalbą, jie atrodo (kartais), patikrinkite čia http: / / www .thecodecage.com/forumz/microsoft- Excel darbalapio funkcijų / Microsoft Excel darbalapio funkcijos pamatysite lotsof temas starteriai pavadinimai, bet ne siūlai pavadinimai (Na gal vienas ar du), dabar pakeisti kalbą sako, kad į graikų pamatysite thread pavadinimai, pakeisti į kitą kalbą, ir kai kurie pavadinimai dingo ir kai lieka?!

Ar gali kas nors padėti?

Ar lygiai toks pats dalykas .. pradėjo prieš porą dienų. (Nemokama versija 2.4.4)

vBET
02-10-11, 22:46
Sveiki, aš esu reikia skubios pagalbos, rasti šiandien, kad kai kurie iš gijos pavadinimai trūksta bet jei keisti jie rodomi (kartais), kalbų, patikrinkite čia Microsoft Excel darbalapio funkcijos (http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft-excel-worksheet-functions/), jūs pamatysite, lotsof siūlus, starterių pavadinimai bet Nr gija pavadinimai (gerai, galbūt vienas ar du), dabar pakeisti kalbų pasakyti graikų pamatysite gija antraštines dalis, pakeisti į kitą kalbą ir kai kurie pavadinimai yra dingo ir kai kurie lieka?

Ar gali kas nors padėti?

Atkreipkite dėmesį, kad "Google" v1 įdėti daugiau apribojimų API naudojimo nes jie ruošiasi uždaryti. Ir ką aprašyti atrodo jums pasiekti savo ribą. Kai kurie pavadinimai (kiekis) nerodomas, nes jis negali būti išverstas. Kai yra gerai, nes jūs jau turite jį į talpyklą. Atkreipkite dėmesį, kad naujausias vBET versija (ne dabar pažymėtus kaip BETA daug pakeitimų) leidžia naudoti kitų vertimo API - Google mokama v2 ir vis dar nemokamai Microsoft. Taip, tai galite išspręsti jums klausimą, kuris yra ne vBET pusėje, tačiau vertimo raštu paslaugų teikėjas pusėje-"Google" tik parengti uždarymo v1. Mes visi nepatenkintas dėl kad:(

Jūs galite patikrinti informacijos apie jūsų faktinis "Google" vertimo, naudojant googletest - daugiau informacijos prašome rasite čia: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html#post1728

Simon Lloyd
02-10-11, 22:53
Ačiū už atsakymą Michael bet jei skaityti toliau per šią temą norite pamatyti kad aš turintys daugiau problemų su vBET 3.4.1 ir tada atnaujinant į Beta, net su į beta versija + Google V2 Api, "Google" V1 Api ir Microsoft ID jie vis dar negali rodyti vertimas, turite neautomatiniu būdu išversti kai kurie dabar, bet tikiuosi padarė tuos vertimus, kad buvo prarastos vėl rodomi, kai mokėjimo už rezultatusAš mažinti savo paramą visoms kalboms iki maždaug pusė, tik 7 kalbomis buvo vadinamas tiek, kiek pagal Google API V2 statistika ir tik 40 minučių aš naudojamas 100000 simbolių!

Simon Lloyd
02-10-11, 22:55
Informacijos, kaip pridėti, turiu "Google" API V2 aptikimo, aš bandė "Microsoft" aptikimo "ir" Google "API" V1, bet nė vienas išverstas thread pavadinimai atgal.

vBET
02-10-11, 22:57
Turiu kitų klausimų, vbenterprisetranslatot.php naudojant visus mano CPU laiko, prašome patikrinti žemiau:
Pid ************ Savininkas Pirmenybė CPU% Memory% komandų
12.493 (water) (Kill) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12.496 (water) (Kill) thecodec 0 - 72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12.495 (water) (Kill) thecodec 0 - 67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12.492 (water) (Kill) thecodec 0 - 42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12.490 (water) (Kill) thecodec 0 - 23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
12.484 (water) (Kill) thecodec 0 - 11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
20.732 (water) (Kill) mysql 0 - 1.8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - praleisti išorės fiksavimo -


Turiu 4 CPU ir jis žuvo mano svetainę dabar, kad cant get vertimai! I išjungėte pusę vertimų ir vis dar klausimas!

Gali kas nors padėti?


Prašome naudoti vieną gija už vieną klausimą. Naujas klausimas naudoti kitos gijos. Netrukus - jos ne vbenterprisetranslator_seo.php, kurie užima visą savo išteklių - tai visą savo forumo, nes kiekvienas forumo prašymą eina trought vbenterprisetranslator_seo.php, kurie tik nustato keletą kintamųjų vbseo.php ir apima tikrai reikiamų išteklių. Reikia nustatyti visą savo forumo eismo į šį failą pagal jūsų Htaccess failas. Taigi nėra jokių problemų su šiuo failu visiems - tai jūsų visą forumas vartoti. Jei reikia daugiau aprašymas šioje srityje - prašome atidaryti naują temą, ji arba rasti jau. Vienas klausimas už vienos gijos:)

vBET
02-10-11, 23:00
Turiu atnaujinti beta bando išspręsti savo problemas, bet atrodo, kad aš ne gauti vertimus iš "Microsoft"?

Štai Micorsoft tyrimo rezultatas:


Aš dvigubai chaecked i MS ID teisinga!

Mes ją patikrinti pirmiausia, ir leidžia jums žinoti apie rezultatus - gal "Microsoft" pakeitė API, jeigu operacija nėra pripažįstama. Dabar tai vidurnakčio mūsų šalyje, todėl mes pradėti rytą, tačiau Radek gauna info iš manęs patikrinti ją artimiausiu metu.

vBET
02-10-11, 23:02
Ar lygiai toks pats dalykas .. pradėjo prieš porą dienų. (Nemokama versija 2.4.4)

Prašome žiūrėti paaiπkinimΰ θia: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/2425-major-translation-issues-2.html#post10379
Tai ne vBET - tai "Google" v1 naujų apribojimų-"Google" v1 rengiasi uždaryta. Jei jums reikia aptarti daugiau prašome atidaryti savo gija nemokamą versiją skyriuje.

Simon Lloyd
02-10-11, 23:04
Mes patikrinti aukščiausio prioriteto ir informuosime Jus apie rezultatus - gal Microsoft pasikeitė API, jei operacija yra neatpažintas. Dabar vidurnakčio mūsų šalyje, mes pradėsime ryte, bet Radek gauna info iš man patikrinti jį ASAP.Gerai, tikiuosi išgirsti iš jūsų, aš paleisti failą daug kartų, aš bus pm jums failą nuorodos "Google" ir MS mano svetainėje ir gali juos spustelėsite kiekvieną kartą, kai norite:)

vBET
02-10-11, 23:07
Ačiū už atsakymą Michael bet jei skaityti toliau per šią temą norite pamatyti kad aš turintys daugiau problemų su vBET 3.4.1 ir tada atnaujinant į Beta, net su į beta versija + Google V2 Api, "Google" V1 Api ir Microsoft ID jie vis dar negali rodyti vertimas, turite neautomatiniu būdu išversti kai kurie dabar, bet tikiuosi padarė tuos vertimus, kad buvo prarastos vėl rodomi, kai mokėjimo už rezultatusAš mažinti savo paramą visoms kalboms iki maždaug pusė, tik 7 kalbomis buvo vadinamas tiek, kiek pagal Google API V2 statistika ir tik 40 minučių aš naudojamas 100000 simbolių!

Taip aš jį dabar ir aš ką tik matė, kad jūs patvirtino naujinimą, kad vBET 3.5.0 - Ačiū, nes primena:)
Jei nenorite naudoti Google v1 daugiau patartina išjungti talpyklą siurblys. Stende "Microsoft" API "Google" V2 API leidžiama į talpyklą rezultatų, kol, kaip jums reikia.
Taip pat prašome apsvarstyti blokuoti tiek puslapių, kaip jūs manote, kad nėra svarbūs vertimo - vBET leidžia nustatyti, kuriuos puslapius turėtų būti ignoruojamas vertimo.
Ir, žinoma, dar nemokamai "Microsoft" API. Žinau, kad yra problema dabar - tai yra bendro pobūdžio užuomina - dirbsime ištaisyti.

vBET
02-10-11, 23:15
Informacijos, kaip pridėti, turiu "Google" API V2 aptikimo, aš bandė "Microsoft" aptikimo "ir" Google "API" V1, bet nė vienas išverstas thread pavadinimai atgal.

Atkreipkite dėmesį, kad aptikimo ne verčia! Ji tik aptinka, kalbų ir įvyniojimas pranešimą į BBKodas, jei pranešimas yra kita kalba. Vertimo pats atsitinka, kai tai yra reikalinga. Taigi atpažinimo parinktis nebus pakeisti savo elgesį puslapis kartos metu - nustatymas yra naudojamas tik tada, kai naujas pranešimas ateina.

vBET
02-10-11, 23:19
Gerai, tikiuosi išgirsti iš jūsų, aš paleisti failą daug kartų, aš bus pm jums failą nuorodos "Google" ir MS mano svetainėje ir gali juos spustelėsite kiekvieną kartą, kai norite:)

Gali būti naudinga - Ačiū:) Mums tai tikrai taip pat didelių nepatogumų, kad "Google" iškelia apribojimus, bet tai ne mums.
Vis dar tavo problema, susijusi su "Microsoft" gali būti klaida, arba kai API pokyčius (pranešimas sako, kad operacija yra blogai). Taigi, mes turime patikrinti.

Simon Lloyd
03-10-11, 00:10
Ei jūs turėtų būti lovoje dabar:), aš blokuoti visus puslapius anksčiau, kad man nereikėjo vertimo. Dabar aš nustatyti naudoti tik API V2, bet turi ribotą kiekvieną dieną 100,000 simbolių dėl išlaidų.

Turite nustatyti talpyklos πvaresnis α "Dissabled", man įdomu, jei ji yra išjungta, kaip tu gali praleidau "Dissabled" rodo mano admincp tačiau galbūt Kiπtukui atrodo "Neįgaliesiems" rašybos?

r.dziadusz
03-10-11, 08:03
Turiu atnaujinti beta bando išspręsti savo problemas, bet atrodo, kad aš ne gauti vertimus iš "Microsoft"?

Štai Micorsoft tyrimo rezultatas:


Aš dvigubai chaecked i MS ID teisinga!

Jūsų Microsoft vertimo api ID yra teisinga, tokia klaida atsiranda čia: msdn-klausimas (http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-HK/microsofttranslator/thread/c6359c8f-e694-4c74-97e6-1caae06f0c63) prašome perskaityti. Tačiau jūsų "Google" testą atrodo gerai. Taip pat jei jūs pm jūsų sąskaitos lygiavertėmis galėtų ieškoti bet vidaus problema

Simon Lloyd
03-10-11, 09:53
matau, bet aš visada naudoti "Google" nustatyti ir naudojant API v2, tai aš visada nukentėjo mano riba? Aš taip pat turiu ggogle API v2 kaip aptikimo

vBET
03-10-11, 14:01
Ar galiu suprasti teisingai - jūs ne naudoti "Microsoft"? Ji niekada nebuvo įjungtas, jūsų forume? Atkreipkite dėmesį, kad "Microsoft" mėnesio ribas, taip, jūs pasieksite limitą, turite palaukti, kol kitą laikotarpį. Tai ne dienos limitą. Bet jei jūs niekada nesinaudojo "Microsoft" prieš tada jums neturėtų pasiekti ribą. Prašome paaiškinti - nesate naudojant jį dabar, ar tu ne naudoti jį visiems.

Simon Lloyd
03-10-11, 17:07
Michael, aš dabar ne naudojate Microsoft, aš vBET, nustatyti naudoti "Google" tik, aptikimo Google API V2, naudojant Google API V2, prieš, kad aš V1, Microsoft, saitą dabar gamina vertimą, bet jos atsitiktinis, jei manote, kad jums pasakyti, jie yra kas mėnesį ribos, tada, žinoma mano ribas turėtų dar būti neanuliuoti iki lapkričio 1 d.

Simon Lloyd
03-10-11, 17:09
Aš mano simbolių limitas Google, su savo nustatymus, kai aš pasiekia šią ribą ir nebegali gauti rezultatus iš mokamų Google laisvo API tada pradėti gaminti rezultatus 100.000 perday?

vBET
04-10-11, 00:07
Michael, aš dabar ne naudojate Microsoft, aš vBET, nustatyti naudoti "Google" tik, aptikimo Google API V2, naudojant Google API V2, prieš, kad aš V1, Microsoft, saitą dabar gamina vertimą, bet jos atsitiktinis, jei manote, kad jums pasakyti, jie yra kas mėnesį ribos, tada, žinoma mano ribas turėtų dar būti neanuliuoti iki lapkričio 1 d.

Ribos yra ne mūsų pusėje, bet Microsoft pusėje. Informacija, kad kas mėnesį riba yra paimti iš čia: InvalidOperationException:: ID=3644.V2_Json.TranslateArray.2485281C (http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-HK/microsofttranslator/thread/c6359c8f-e694-4c74-97e6-1caae06f0c63)
Skruzdė esate teisus, aš mažai klaida - visą informaciją:

Kiekių apribojimų dėl laisvo naudojimo, 4 mln. simbolių per mėnesį ir ne daugiau nei 400k per valandą
Taigi, jūs turite taip pat valandinis ribas. Atsiprašome už mažai dezinformacija - turėčiau skaityti atidžiau. Ar Microsoft jokių kitų apribojimų, prašome paprašyti "Microsoft". Šiuo metu aš nežinojo apie kitas ribas. Jei turite forma "Microsoft" klaidos pranešimą, tada tai reiškia, kad jūs pasieksite kai jų ribų. Išsamesnės informacijos prašome susisiekti su "Microsoft" - tai, kuris suteikia jums klaida atitinkamą prašymą. Aš negaliu paaiškinti. Ji yra 3rd Party. Atveju neteisingas raktas klaidos pranešimas yra kitokia, ką jūs galite tiesiog patikrinti.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad ji neturi būti lapkričio 1 d. - mes nežinome, informacija apie tai, kada pradėjo naują laikotarpį. Ar tai per kalendorinį mėnesį, arba tai suma paskutines 30 dienų, arba kitaip ... Tikrai nėra mintis, kaip "Microsoft" ją valdyti - kreipkitės į "Microsoft", jei reikia daugiau informacijos. Bet kokiu atveju, jei tai yra forma pastaruosius 30 dienas, tada ji leistų jums kiekvieną dieną padarė naujus prašymus (jei nebuvo naudoti visą riba per vieną dieną).

vBET
04-10-11, 00:09
Aš mano simbolių limitas Google, su savo nustatymus, kai aš pasiekia šią ribą ir nebegali gauti rezultatus iš mokamų Google laisvo API tada pradėti gaminti rezultatus 100.000 perday?

ne. Šiuo metu vBET prašo vertimo tik vienas teikėjas (priklausomai nuo jūsų forumas konfigūracijos). Jei yra klaida, atsakymo mes ne prašome kitų teikėjas. Galite sukurti naują funkciją prašymas, tai jei jūs manote, kad yra svarbu.

Simon Lloyd
04-10-11, 00:59
Gerai Michael, aš pradėkite funkcija, galite pažymėti šio pokalbio, išspręsti man, kaip jis nebegali tarnauja bet kokiu tikslu:)

vBET
04-10-11, 08:34
Gerai - paženklinti išspręstas:)

r.dziadusz
04-10-11, 11:43
Nuo vertimo testas VN
Bandymo rezultatas: ï »¿" InvalidOperationException: id = 3641.V2_Json.Translate.365033CA "
Bandymo klaida:
Prisijungimo laikas (ms): 237,756103516

Aš bandžiau atidžiau tirti šią klaidą, bet tai neįmanoma.
Jūs turite paprašyti Microsoft sau, nes ji taip pat galėtų būti vidaus Microsoft klausimas, jei esate tikri, kad jums nepasiekė savo ribos:
Daryti, prašome rašyti laišką į: mtcont@microsoft.com
Aprašykite savo problemą - naudoti nuo bandymo klaidą
Siųsti jūsų Microsoft vertimo API ID - tai daugiausia būdu, i can't do it save
Rašyti savo apimties vertimus, siunčiamus paslauga, simbolių ar MB per valandą ir eilutė arba MB/diena

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1