PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Tik problemų su puslapio formatavimo nariai



Snake
12-09-11, 19:56
Mano svetainė yra 100% išversta svečiams, tačiau kai prisijungti ir naršyti puslapius reikalauja vertimo, nes kai "ekstra", daugiau teksto puslapiuose.

Tai yra gana įprasta, išskyrus atvejus, kai jums peržiūrėti puslapį, kaip narys, jūs turite atnaujinti (F5) puslapyje 2-3 metu, kol viskas rodo teisingą.

Aš pridėjo keletą vaizdų paaiškinti.

http://www.computer-juice.com/vbeterror.gif

r.dziadusz
13-09-11, 10:05
Labas
Problema atrodo vertimo API, nes kai išversto teksto yra saugomi į talpyklą, todėl ji gali būti tinkamai naudojami, tačiau su "Google /" Microsoft "API" extra "vertimo reikia prisijungti.
Ar naudojant "Google" arba "Microsoft" API vertimo?
Jei "Microsoft", prašome įsitikinkite, kad jūsų "Microsoft API ID yra teisingas, jei" Google "Prašome perskaityti šį pranešimą: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729
Be to, problema gali būti jūsų serveryje, galite rasti, jei yra užblokuotas išvesties jungtis

Snake
13-09-11, 10:28
Sutinku, atrodo, kad API sustabdytas ir užtruks 2-3 eina gauti visą vertimą.

Im naudojant "Google" API, blogai skaityti DUK ir ataskaitą, dėka.

Snake
13-09-11, 10:30
Gerai, kad aš nesu užblokuotas "Google", ji tik atrodo, kad jie yra apriboti suma querys vienu ypu.

Kaip išspręsti šią problemą?

r.dziadusz
15-09-11, 09:19
Jei esate užblokuotas "Google" ir jūsų išėjimo jungtis nėra užblokuotas, ir taip pat nėra peradresavimo problema. Galbūt galite pabandyti naudoti "Microsoft" API, ir tada jūs pamatysite, jeigu yra bet improvments.
Pat turėtų žinoti, kad netrukus, jūs turi mokėti už naudojimąsi "Google" API.

vBET
16-09-11, 21:05
Gerai, kad aš nesu užblokuotas "Google", ji tik atrodo, kad jie yra apriboti suma querys vienu ypu.

Kaip išspręsti šią problemą?

Kaip Radek rašė, galite naudoti "Microsoft" API. Atkreipkite dėmesį, kad "Google" neribojant Vertimas API v1 parengti vartotojams uždaryti gruodį. Todėl taip pat galite pereiti į mokamas (Aš žinau, jūs nenorite iš kitų savo pareigas).

Yra taip pat kitas sprendimas! Mes nustatėme, prieš kurį laiką, kad jei per daug vertimo prašymų einate į "Google" pernelyg dažnai "Google" laiko nuobaudas. Kaip matome dabar ji yra taip pat paslaugų neigimas bausmę, tačiau ... Turime specialią parametras! Prašome grįžti į Admin CP -> vBET -> Vertimo teikėjo ir nustatyti vėlavimą tarp vertimų. Tai pridės nustatytą uždelsimo laiką tarp vertimo raštu užsakymų, todėl, jei priežastis yra per daug prašymų, per trumpą laikotarpį, tada ji bus išspręsta. Atkreipkite dėmesį, kad net su šio vėlavimo nustatyti jūs galite turėti savo vertimai greičiau! Lygiai taip pat, kaip aš parašiau "Google" gali duoti laiko baudos, todėl laukia šiek tiek serverio pusėje galite padaryti visą vertimo greičiau:)

Taip pat, jei pasirodo, kad "Google" tik maksimalus ilgis užklausą, arba maksimalų segmentus į vieną užklausą, tada jis yra pakankamai klasės vBET_Translator_Google konstantos nustatyti mažesnes vertes (žr. failą / includes / vbenterrpsietranslator_class_translator.php)

Pasakykite, jums reikia daugiau pagalbos šioje srityje, ar problema yra išspręsta.

Snake
16-09-11, 21:09
Jūs skaitote mano kitų pranešimų negerai aš noriu samdo.

Taigi, kaip man tai padaryti? Prašome atsakyti mano kiti siūlai teisingai!

vBET
16-09-11, 21:38
Atsiprašau. Aš padariau klaidą (tik patikrinti diskusijos - Ji buvo kitokia forma, vartotojo - vartotojo vardas taip pat prasideda su S;)). Nereikia rėkti - aš eisiu į visas temas, kurios vis dar laukia atsakymo. Jūs galite man duoti tikslų URL čia, jei norite:) aš patikrinti pranešimus nuo pastaruosius 2-3 dienas - sudužo mano nešiojamas, ir Radek rūpinasi apie forumą.

Jei norite naudoti "Google" vertimo API V2 - tiesiog įdiegti naujausias išleidimo iš vBET4.x, eikite į "Admin CP -> vBET -> Vertimo paslaugų teikėjus ir nustatyti galimybes tinkamai. Rasite ten visą atitinkamus ryšius, kaip gauti "Google" API raktą ir tt aprašymas.

vBET 3.x rems netrukus (turbūt tai jau jei ne mano nešiojamas avarijos). Mes planuojama išleisti šį mėnesį. Mes turime šiek tiek atidėti, nes aparatūros problema, bet vis dar nauja vBET3.x išleidimo turėtų būti prieinama šio mėnesio pabaigoje:)

Prašome pasakyti, ar jums reikia daugiau pagalbos su problema aprašyta šioje temoje:)

PS. Tiesiog prisiminti, kad tai yra 3.x sub-forume. Mes netrukus pateikti "Google" vertimo v2 paramos vBET3.x - tai dabar yra testavimo stadijoje. Kodekso pakeitimai jau yra padaryta.

Snake
16-09-11, 21:44
Aš žinau, tai VB3 forume, jiems veikia VB3 Thats kodėl galiu į pranešimą įtraukti čia

Kada bus VB3 remti apiv2?

vBET
16-09-11, 21:48


Buvau redaguoti savo paskutinę žinutę, kai jūs siunčiate savo atsaką - todėl prašome patikrinti ten aukščiau esančią nuorodą. Atsiprašome gedimą - pasiilgstu, kad ji yra 3.x sub-forume pradžioje - mano kaltė: P

r.dziadusz
04-10-11, 09:40
Neatsako, mano, kad problema išspręsta, jei turite klausimų apie šią temą prašome prašyti, iš naujo bus atidaryti, už visus kitus klausimus, prašome atidaryti naują temą

Snake
04-10-11, 09:44
Išspręsti?

Ne.

"Google" API v1 "turi naujas mažai apribojimų, puslapių yra verčiama.

Odinstalowana dabar.

Išspręsti? Lol.

vBET
04-10-11, 10:00
Kaip aš suprantu, jūs ne problema nebėra - į dešinę? Ką daugiau padėti jums čia reikia? :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1