PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Kai talpyklos išbraukiamas / optimizuotas mano katalogą "/ tmp užpildo ir mysql avarijos



tavenger5
09-09-11, 18:16
Kaip pavadinimas sako. Turiu perkrauti MySQL, kuri išvalo tmp kataloge ir tuščią lentelę, kad sudužo. Tai įvyksta tik lenteles, kad yra labai didelis, pavyzdžiui, vbenterprisetranslator_cache_short_ru, kuris yra virš 3.3 milijonų įrašų ir 500MB.

Mano talpyklą TTL yra 15 dienų. Turėčiau padaryti, kad jis trumpesnis?

r.dziadusz
12-09-11, 11:14
Prašome šioje temoje ieškoti: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html

tavenger5
12-09-11, 18:56
Teisė - Aš visų našumo pasiūlymus įgyvendinamos. Kyla klausimas, ką aš galiu padaryti, siekiant išvengti / tmp bėga erdvės, kai šiose lentelėse yra optimizuotas ("pataisytos Rūšiuoti")?

r.dziadusz
13-09-11, 11:32
Gerai, jūs turėtumėte pakeisti savo talpyklos kliringo strategija, prašome išsiaiškinti, kuris iš jų yra geriausias jums, trumpą aprašymą galite rasti čia:

admincp-> vBet talpyklos -> Cache kliringo strategija
Tai nėra rekomenduojama, kad ištrinti visus duomenis iš talpyklos po TTL intervalas, pabandykite naudoti kitą strategiją. Žinoma, galite pabandyti padaryti TTL trumpesnius, bet aš siūlau jums, pirmą kartą išbandyti kitas kliringo strategija. Tai turėtų padėti, jei ne praneškite mums

vBET
16-09-11, 17:31
Teisė - Aš visų našumo pasiūlymus įgyvendinamos. Kyla klausimas, ką aš galiu padaryti, siekiant išvengti / tmp bėga erdvės, kai šiose lentelėse yra optimizuotas ("pataisytos Rūšiuoti")?

Tiesiog kaip Radek parašė jums, galite naudotis kitomis kliringo strategija. Padaryti TTL trumpesnius pabloginti našumą, nes dažniau jūsų forumą paprašys išorės vertimo.
Apie / tmp aplanką - jums taip pat gali paprašyti parama MySQL / forumų apie šią problemą. Tai aiškiai mūsų vBET taikymo sritis. Mes esame pasirengę dideliems forumuose ir leidžia jums naudoti įvairių kliringo strategijas greičiau valymus ant didelių lentų. Dar jei jūsų MySQL avarijos tai yra MySQL klausimas. O gal tai jūsų OS problema - pabandykite leisti didesnės laikinų failų katalogą.

tavenger5
18-09-11, 15:19
Aš iš tikrųjų bandė įvairius kliringo strategijas. Butelio kakliukas "yra labai didelio stalo yra optimizuotas po ištrynimo.

tavenger5
18-09-11, 19:02
Manau, aš raštuotas jis. Mano TVP katalogas buvo tik 500 mb. Kai lentelės arti 1 gb buvo optimizuotas reikia daugiau vietos tada, kad padaryti visas optimizavimo. Taigi vietoj, padidinti TVP katalogas sukūriau naują, kad naudoja RAM, o ne diske pagal šias instrukcijas: themattreid.com/ wordpress/2011/04/04/mysql-and-ramdisk-or-how-to-make-tmpdir-usage-queries-faster/

Kadangi daug didesnis užklausų tmp failus, vykdyti bus pagreitinti šį procesą taip pat.

r.dziadusz
19-09-11, 12:04
Paaiškinti, ši problema išspręsta, bet kitų problemų, prašome atidaryti naujas temas

r.dziadusz
28-09-11, 07:41
Nėra atsakymo, mes manome, ši problema išspręsta, jei jums klausimą bet šiuo klausimu, mes jį atnaujinti, bet kokių kitų klausimų, prašome atidaryti naują temą

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1