PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta charset ISO-8859-9 nepalaiko?



contemptx
09-09-11, 12:04
jūsų darbuotojai atsakė į mane, sakydamas: jie atnaujino savo forumuose.
tačiau aš jiems atsakė: yra klaidų jokio atsakymo:

kai temas rodo klaidą:

Ryšys su geografine vietove:
http://www.cardshare.tv/forum/italian-italiano/66681-a.html

Klaida:
Įspėjimas: htmlspecialchars () [function.htmlspecialchars]: charset "ISO-8859-9" nepalaiko, darant prielaidą, ISO-8859-1 [kelias] / / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on-line 281
Įspėjimas: htmlspecialchars () [function.htmlspecialchars]: charset "ISO-8859-9" nepalaiko, darant prielaidą, ISO-8859-1 [kelias] / / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on-line 281

r.dziadusz
12-09-11, 10:51
Šiuo metu jūsų forume neatsako. vBET palaiko visas koduotes, bet tai geriausia, jei jūsų forumas naudoja UTF-8 koduotę.
Jis gali būti konfigūracijos problema, prašome dar kartą patikrinti Readme - atkreipti dėmesį vBulletinTM konfigūravimas.
Be to, ji yra tik įspėjimas, kad nebūtų klaida, atkreipkite dėmesį, kad.

contemptx
12-09-11, 16:07
Pavarčiau konfigūracijos, tačiau negali matyti nieko blogo.
Tai ne tik įspėjimas, puslapius, tai rodo ne funkcija, o tik parodyti šią klaidą.

r.dziadusz
12-09-11, 18:53
Ok,
Jūsų PHP funkcijos nėra suppord šią koduotę, todėl jūs galite daryti 2 dalykų:
a) pakeisti koduotę į vieną iš šių:
ISO-8859-1, ISO-8859-15, UTF-8, tačiau tai nėra sugested ir labai problemiška
b) Jūs galite tiesiog išjungti įspėjimus, pridedant "@" prieš funkcijos linija 281:


prieš:

$content = htmlspecialchars($content,ENT_COMPAT,vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset'),false);

po:

$content = @htmlspecialchars($content,ENT_COMPAT,vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset'),false);

Leiskite mums sužinoti, ar problema yra išspręsta

contemptx
14-09-11, 15:27
Ji nustojo rodyti klaidą, tačiau bet vbet įskiepiai bando daryti ir ko negali daryti sukelia rimtai didelės apkrovos ir svetainėje veikia labai lėtai.

contemptx
15-09-11, 09:28
Pakeisti, ką sakiau vakar, kad svetainė veikia siaubingai lėtas ir nuolat genda.
Aš esu šiuo metu unimpressed, su šiuo metu siūlomos paramos lygis, atsižvelgiant į dalykų dirbo anksčiau, aš tada mokama atnaujinti, kuri buvo padaryta, tačiau svetainėje nebėra tinkamai veikia.

Yesday man neteko daugiau kaip 50 Lt pajamų.
Aš užimtas forumas ir negali sau ką toliau jums patinka tai, aš norėčiau šį išspręsti kuo greičiau.

Aš grįžo pakeitimus dabar.

r.dziadusz
15-09-11, 09:49
Mes atsiprašome, kad jūs turite laukti,
Pirmiausia įsitikinkite, kad talpyklos yra įjungtas

Prašome patikrinti šią temą http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html. Atkreipkite dėmesį skiriant 2 punkto, 16, 18, bet skaityti juos visus

Jei problema vis dar išeiti išjungti visas kalbas be jo, patikrinkite, ar talpyklos yra pilnos

Taip pat galite paklausti savo priimančiosios teikėjui, jei jūs naudojate naujausią versiją PHP

Be to, galite patikrinti, kokie serverio problema. Po prisijungimo ieškoti problemų su atminties suvartojimas, arba Procesorius perkrovos. Sužinokite, jei yra procesas atsakingas už.

contemptx
15-09-11, 12:29
Mano serverio apkrova yra tarp 0,50 - 1,50 = labai žemas.
vBulletin AdminCP = dirba labai greitai, taip pat kitas svetaines ir valdymo prietaisų skydai serveryje.

Aš leido Svečių talpyklos, bet tai ne problema.
Klausimas, kad daug vartotojų yra pasiekti puslapius su klaidomis ir vBet veikia netinkamai, todėl jo kritimo svetainėje.

r.dziadusz
15-09-11, 15:19
Reiškiu Jums pranešime, kad nėra vBet klaidų. Tai atsitiko dėl PHP - PHP Manual (http://php.net/manual/en/function.htmlspecialchars.php).
Šie įspėjimai neturėtų avarijos svetainę, bet kaip aš sakiau, pabandykite išjungti kalbas ir išsiaiškinti, jei forumas veikia greičiau

vBET
16-09-11, 20:42
Klausimas, kad daug vartotojų yra pasiekti puslapius su klaidomis ir vBet veikia netinkamai, todėl jo kritimo svetainėje.

Atsiprašome, bet ką klaidų ar jūs vis dar turite? Radek davė jums sprendimas aprašytas vienas ir patvirtino, kad dingo. Prašome nurodyti, kas yra jūsų naujas klausimas, todėl mes galėsime padėti Jums:)

r.dziadusz
24-09-11, 07:52
Nėra atsakymo, ji išspręsta

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1