PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Google automatinį kalbos aptikimą neveikia



forosmb
11-08-11, 22:15
Ši gija yra katalonų:
Follar en Català - Foro lydintys Relax Barselonoje (http://www.sexomercadobcn.com/follar-catala-t166.html)

Jis turi būti nustatytas automatiškai išverstas į ispanų (pagal nutylėjimą kalbos).
Ką darau negerai?

Google kalbos aptikimą:

Visada pasitikėti vartotojo
Visada pasitiki "Google"
Pasitikėjimas vartotojo, bet paprašyti "Google"
Pasitiki "Google", kai rezultatas yra pasitikėjimo vertas

vBET
13-08-11, 02:12
Ar šioje temoje buvo sukurtas prieš arba po automatinio aptikimo?
Jei anksčiau tada atkreipkite dėmesį, kaip veikia automatinio aptikimo - tai nuo parametro aprašymas (turite savo Admin CP) cituojamą tekstą:

Ar "Google" turi aptikti Pranešimo kalba? Atkreipkite dėmesį, kad tai gali imtis veiksmų tik tada, kai naują žinutę atvyksta ir tik tuomet, jei viduje Pranešimo, nėra lang BBKodas įtraukti jau.
Taigi tai naujus gaunamus pranešimus, darbai, tik ir žymi nuolat tai daryti svarstymo yra pigūs. Bandymas atpažinti kiekvieną kartą, kai žinutė yra perskaitoma būtų nužudyti jūsų serverio veikimo. Už jau esamus pranešimus lang BBKodas galite nustatyti rankiniu būdu.

Taigi, jei ji buvo sukurta prieš įjungėte automatinio aptikimo, ar jums nereikia prisiminti, tada prašome tiesiog nukopijuokite prane ¹ im ±, naujas pranešimas, ir patikrinti, kaip ji veikia.
, Jei jis neveikia naujų pranešimų, tada prašome PM man savo prieigos duomenis Admin CP ir FTP - patikrinti, kas vyksta.

forosmb
15-08-11, 11:39
Iš tikrųjų siūlais buvo sukurtas prieš produkto įrengimo ir tai, kodėl ji nėra išversta, ok.

Aš matote šioje svetainėje, radijo mygtuką, galite paminėti ir tai tiktų mano forumas.
Nematau mano adminCP variantas, kad atrodytų mano 3.7.3 pranešimų redaktorių.

¿Kaip sukonfigūruoti? ¿Ar yra koks nors apribojimas versija?

vBET
15-08-11, 20:51
Atkreipkite dėmesį, kad oficialiai palaikomos versijos 4.x ir 3.8, tačiau mes turime klientų, veikia vBET 3,7 ir net 3,6

Nėra konfigūracijos parametras rodo kalbos mygtuką. Tai tarkime būtų rodomas automatiškai kiekvieno vartotojo, kuris turi nustatyti savo numatytąją kalbą, išskyrus numatytąją kalbą forume redaktoriai. Prašome patikrinti jūsų forume - tiesiog nustatyti savo numatytąją kalbą vertė kitų nei forume numatytąją kalbą ir redaktoriai turėtų būti automatiškai padidės. , Žinoma, jūs dar oficialiai remiami senų vBulletin versiją, todėl mes negalime garantuoti, kad jis bus, bet mes negavau jokio perspėjimo, kad prieš tai neveikia 3,7. Prašome tai patikrinti ir, jei ten bus kai problema bus patikrinti, kas vyksta.

PS.
Prašome rašyti naujus klausimus 3.x sub-forume - šį sub-forume už 4.x

forosmb
15-08-11, 23:02
Gerai, atsiprašau.
Man buvo bandymai ispanų sukonfigūruotas vartotojo.
lang BBCodes radijo mygtuką selektorių ant redaktorius. Aš ką tik išvertė susijusių frazė.

forosmb
15-08-11, 23:08
Mano vienintelė problema dabar turėtų būti pakeisti kaip admin pranešimų (iki vbet įdiegti) lengvas būdas kalbą.

Nors sudėtinga paklausą, mums reikia dvikalbiai vėliava, reiškia ne perdirbimo vertimai Forumų 2 skirtingų laguages.This turėtų būti taip pat numanoma kalbų derinys mūsų forume, tada.

vBET
18-08-11, 09:07
Gerai taip, kaip aš suprantu automatinio vertimo dirba gerai.

Naujų išdavimo prašome atidaryti naują temą, kad mes galėtų išlaikyti jį švarų, ir ne prarasti keletą lygiagrečiai diskusijų viena gija;)
Taip pat prašome aprašyti ten daugiau ką jums reiškia "keisti kaip administratorius kalbos, kurie paskirti į pareigas" - jei tai vyniojimo pranešimų, tada jis gali būti atliekamas rankiniu būdu arba naudojant duomenų bazės užklausos (prašome atsarginę kopiją prieš tai).

Nauja funkcija, prašome atidaryti naują temą funkcija skyriuje:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1