PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Auto grįžti į anglų kalbą, jei anglų kalba yra profilis kalba



moman
15-12-09, 21:22
Aš jau paslėpti vėliavos iš anglų vartotojai per šabloną sąlyginių, bet dabar aš norėčiau pasinaudoti šia kitą lygį, kaip kitose šalyse, kurie turi savo naršyklės kalba, užsienio kalba angliškai kalbančių vartotojų, tačiau žemės išverstų puslapių mūsų svetainėje ieškant su "Google" norite automatiškai peržiūrėti, o ne išversti versijos anglų kalbomis.

Kad tai padaryti, aš parašiau šį kodą.

Tačiau, kaip esu ne, kad susipažinę su vidaus darbo vBET, aš nežinote, kur jį arba kaip užbaigti. Gal galėtumėte man padėti šiuo?


if ($_GET['language'] != "en" and $vbulletin->userinfo['vbet_def_lang'] == 'en')
{
revert language to english
}

-Kuris įskiepiai / failas, tai eiti į?
Ką turėčiau dėti į vietą "grįžti kalbos į anglų"?

Ačiū

vBET
15-12-09, 23:46
Šiuo metu vartotojas turi būti automatiškai nukreipti į jo numatytąją kalbą vBET. Patikrinkite ir, jei neveikia, tada leiskite mums - mes bus perkelti šią temą į pranešimą apie klaidą. Atkreipkite dėmesį, kad slapukai turi būti įjungtas į darbą (prieš prisijungusi nėra info apie vartotoją, kad mes visą gyvenimą slapukas ir, kai vartotojas ateina iš pačios naršyklės, jis nukreipiamas dar prieš prisijungimo), o tai įvyks tik pradžioje sesijoje (kitaip vartotojas negalėtų pakeisti kalbą rankiniu būdu).

moman
16-12-09, 01:48
Sesijos pradžioje, taip, kalba pasikeitė.

Tačiau leiskite pasakyti, kad esu prisijungęs ir mano numatytoji kalba yra anglų.

Tarkime, kad mano naršyklės kalba yra lenkų, ir kai aš googled terminas atėjo todėl, mano svetainėje. Kai paspaudėte, buvau paimtas mysite.com / forum / lt / thread.html. Savo tikslais, aš noriu, vartotojas automatiškai nukreipiamas į mysite.com / forumas / thread.html jei jų profilis yra anglų kalba.

Priešingu atveju gali būti imamasi žmonių už JAV ribų, kurie yra laisvai kalbėti anglų kalba išverstos versijos svetainėje, ir, žinoma, automatinio vertimo yra blogiau, nei jiems anglų kalba.

Todėl, jei įmanoma, gal galėtumėte Prašome pasiūlyti kai su mano aukščiau kodą patarimų? Aš būtų labai dėkingi padėti. Ačiū labai iš anksto!

vBET
16-12-09, 03:15
Aš suprantu savo scenarijus, tačiau jis yra labai nedažnas. Jei kas nors jau yra jūsų svetainėje, kodėl jis "Google"? Kai kas nors yra ir "Google", tada naujas seansas sukuriamas, kad jis bus nukreiptas.

Priežastis, kodėl mes vis dar diskusija (kodėl mes nepriimame šio dar), nes jei mes atlikote pakeitimus, kaip jūs norite, tada vartotojas negali keisti vertimo, nes jis bus visada nukreiptas į jo numatytąją kalbą, net jei jis spustelėkite tam tikrų laivo vėliavos. Štai kodėl mes padarėme šį peradresavimą tik pradžioje - nes po, kad vartotojas yra laisvas eiti kur nori ir bet kokį jos vertimą, jis nori.

Ar tikrai, kaip norėtumėte elgtis jūsų forumą. Ir scenarijų, kuris jums davė iš tikrųjų. Nes 99,99999% atvejų ji dirbs, kaip tu nori - jei kai vartotojas bus jums external link ir jau į numatytąją kalbą rinkinys, jis bus nukreiptas, kaip norite. Ir jei jis jau atvėrė savo forumą tada:
- 1-asis - kodėl jis ten iš kitų vietoje, jei jis jau yra?
- 2 - net tokių nedažnas atvejis, jis gali tiesiog spustelėkite vėliava, nes jis žino jūsų forumą ir žino, kas vyksta.

Prašome apsvarstyti tai. Mes nenorime, kad mūsų prašymą oficialiai pakeisti, nes argumentus aukščiau. Bet jei jūs tikrai vis dar manote, kad tai yra gera idėja jums mes suteiksime jums keletą vBET 3.2.x apeiti (3.3.0 mes pasikeitė vieta nukreipimai ir tai geriau už veiklos rezultatus).

moman
16-12-09, 03:47
Prašome suteikti man apeiti.

Nors jūsų taškai yra gana galioja, šis scenarijus iš tikrųjų buvo, su kuriomis susiduria vartotojas ir pranešė man pamatyti čia: PentaxForums.com. Sutinku, kad dauguma laiko, tai ne problema, bet man patinka mano svetainę 100% tobula!

Redaguoti: prisijunkite kaip testuser slaptažodį bandymas, peržiūrėti aukščiau esančią nuorodą. Aš neįgaliesiems Naujienos Forumas iš visuomenės nuomone SEO priežasčių:)

Apeiti dalykas yra, kad tai tik todėl, kad angliškai kalbantys vartotojai gali rankiniu būdu pakeisti vertimai. Per šablonų, aš jau paslėpta vėliavas vartotojams, kurie nustatė anglų kalba, savo profilyje. Taigi, pagrindinės mintys, jei norite vertimai, pasirinkti kažką kita, nei anglų ar naršyti forumą kaip svečias. Taigi, aš norėčiau apeiti.

Labai ačiū už atlygį, ir aš tikiu, malonu girdėti, kad jūs esate pasirengęs man padėti šiuo klausimu. vBET turi labai gerai dirba su mano svetainėje iki šiol ir aš džiaugiuosi, klientų čia!

vBET
07-05-10, 15:27
Sveiki, radau, kad dėl kažkokių priežasčių šią seną temą, vis dar uždarytos. Prašome pasakyti, ar tai buvo išspręsta, ar mes netyčia praleidote ir jūs vis dar reikia mūsų pagalbos.

moman
09-05-10, 00:34
Radau, kad tai nėra būtina turėti kažką panašaus į tai. Vietoj to, aš šį įspėjimą Navbar patarti vartotojui pakeisti kalbą.

Dabar galite uždaryti šią temą.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations