PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Kai kurie profilis URL (ne anglų), švino, Administratorius profilio



avinashiitd
09-08-11, 15:30
Kai profilis URL susidūrė šita keista klausimą (ne anglų), todėl Administratorius profilį mano forumas

Turiu Vbulletin 4.1.5 vbet 4.3 įdiegta kartu su vBSEO 3.6. Aš nesu tikras, kodėl gaunu šį.

Be to, noriu registracijos puslapyje laukai turi būti užpildyti anglų kalba arba bent vardą balsas bus tik anglų kalba, kad būtų išvengta tokių klausimų. Bet kaip padaryti, kad idėjų?

vBET
09-08-11, 17:29
Prašome pateikti tikslų URL profilio puslapį, kur problema egzistuoja.

Aš nesuprantu, ką tiksliai jūs norite daryti su registracijos puslapyje. Pildo vartotojai ne automatiškai ...

avinashiitd
09-08-11, 17:59
Na, aš turiu atsakyti ABT diskusijos Pagalba viduje registracijos puslapyje. Ne big deal. Norėjau, vartotojo vardai turi būti sudaryti tik angliškas raides AZ ir skaitmenys 0-9. Gavo, kad dabar.

Su, kad kiti mano problema taip pat išspręsta. Thanks anyway.

vBET
09-08-11, 18:21
Puikus:) Mėgaukitės vBET!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1