PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Klaida, kai redaguojant dienoraščio įrašo



Wulf
08-08-11, 15:22
Aš esu gaunate šį klaidos, kai baigus redaguoti ir išsaugojus dienoraštį straipsnis. Pakeitimai yra išsaugomi gerai, bet tiesiog rodo, kad tai klaida:

Fatal error: klasės "vBulletinHook" nerasta / home / saabworl / public_html / includes / class_bbcode.php linija 215

Tas pats atsitinka su pridedant naują dienoraštį straipsnis.

vBET
09-08-11, 17:39
Tiesiog patikrinti mūsų forume, ir aš negaliu atgaminti. Aš atsimenu, mes buvo išspręsti kažkas panašaus į tą ar siųsti vBulletin klaidų ataskaitą apie tai, ar kažkas panašaus.

Mes šiuo metu veikia vBET 4.1.1 (beta versija) - šį savaitgalį mes spaudai. Ar tai gerai, galite palaukti ir patikrinti tai išspręsti problemą?

Wulf
09-08-11, 17:46
Keista, dabar atrodo, kad darbas baudą į mano svetainę ir jis nerodo klaidų nebėra. Byla uždaryta. :)

vBET
09-08-11, 18:13
Kaip rašiau aš prisiminti (ar Manau, kad taip), mes išsiųsime pranešimą apie klaidą diskusijos apie tai - gal jie išsprendė tai 4.1.5

Didelis jis yra OK. Mėgaukitės vBET:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1