PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Redaktorius problema.



Taurus
05-08-11, 16:34
Aš esu redaktorius klausimas mano vbcms puslapyje. Dabar tai įvyksta tik administratoriai. Kai Peržiūri straipsnis redaktorius trūksta. Kai peržiūrite šį straipsnį kaip normalus narys redaktorius rodo gerai. Aš nustatė, kad tai iš tikrųjų vBSEO klausimas, bet, deja, dėl vBSEO apie vBET politika negali gauti jokios paramos. Taigi aš tikiuosi, kad galėsite man padėti. Ačiū.

vBET
06-08-11, 00:56
Jei tai vBSEO klausimas eikite vBSEO komandos paramos. Prašome patikrinti jų, pavyzdžiui, pavadintą "politika" Gerai, pagal savo licenciją, jei norite. Jei ji yra, ir jie turi teisę atsisakyti remti forumuose, turintys bet kitomis modifikacijomis (tikrai kvailas) tada daryti tai, ką reikia gauti jų paramą. Jūs galite laikinai išjungti savo mados atsarginės redaguotas vBSEO failus ir įkelti originali. Tada jie turės daugiau negalėsite išsisukinėti, atsisakyti remti. Mes negalime būti atsakingi už kitų produktų, nei kitų produktų, paramos grupes ... Ypač kai tos grupės naudoja priklauso nuo mūsų pačių produktų ir praktiką, kurį aš tikrai tikiuosi, nėra teisinio.

Mes negalime remti vBSEO kodas - mes paprasčiausiai nežinome - tai ne mūsų produktas.

Ar jums reikia pagalbos, susijusios su vBET čia?

Taurus
08-08-11, 15:10
Galite pašalinti šį Michalas. Atsiprašau. Man pavyko gauti šią fiksuoto pats. Tai neturėjo nieko bendro su vBET.

vBET
09-08-11, 17:31
Puikus:) Ačiū už info!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations