PDA

Žiūrėti pilną versiją: Atmesta naudojantis geografinės buvimo vietos arba ip2location ir kitų pasiūlymų



yahoooh
13-12-09, 23:39
i ugnies lapė arabų kalba todėl, kai aš aplankyti jūsų svetainę bus nukreipti mane į arabų lang>> tai ok
bet aš taip pat naudojant, ty english version ir bus naudojamas jūsų svetainę english version
yra toli pridėti abilit dėti papildomas veiksnys, į kurį naudojant geololcation arba ip2location, taip pat padidinti Geriausi numatytąjį lang pasirinkimas lankytojui, kad pirmą kartą apsilankyti pagrindinėje svetainėje

dar vienas dalykas:
i requist highlite vartojamą kalbą išversto puslapio vaizdas

kuris yra svarbus man:
kai vartotojas pasirinkti numatytąjį svetainės originalo kalba
pagal nutylėjimą jis turėtų gauti, kai naudojate svetainę be jokio vertimo, jis nori atsakyti, ar Pridėti Thread: kalbos variantas jam pagal nutylėjimą: Negalima pridėti kalbą BBCodes

yahoooh
13-12-09, 23:45
taip pat:
greitą atsakymą grupė disscussion matau, nėra

yra keletas klaidų, aš parašė apie tai:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/220-group-disscussion-bug-url.html

vBET
15-12-09, 02:20
Ačiū už jūsų nuomones ir pasiūlymus. Prašome informuoti viena atskira gija Pasiūlymai / pranešimą apie klaidą - jis padės valdyti daug lengviau. Ir taip pat nereikia nurodyti kitus savo temas - mes matome tuos ir mes peržiūrime kiekvieną pranešimus šiame forume:)

Apie savo pasiūlymus:
- Geologinis vieta:, kaip jūs jau pažymėjo esame naudojant naršyklės nustatymus ir mes dalykas tas tinka geriau, nes žmonės gali būti iš namų ir, jei jūs ketinate 2 savaičių kitoje šalyje tai nėra reiškia, kad jūs automatiškai žino jų kalbos; ) Be to, tai daro įtaką ne tik veiklos, bet mes taip pat apsvarstyti, kaip ji gali paveikti jūsų puslapio indeksavimo robotai. Kaip mes žinome, robotai neturi vartoti kalbą slapukus, bet IP, kuris tam tikra kryptimi. Ar jūs tikrai norite robotas yra nukreipti?
- Pabrėžti vaizdus: papildomas ToDo List:)
- Numatytąją kalbą pats kaip forume kalba: tokiu atveju galimybės pridėti BBKodas yra kinkuoti rodomas ne visiems (ne prasme, nes jo kalba yra pats skelbimo forume kalba) - kad aš ne suprasti problemą. Ar galėtumėte aprašyti ją daugiau?
- Greitą atsakymą grupės diskusijos: papildomas ToDo List. Manau, ji turėtų būti jau patvirtinta, tačiau gali būti kai kurių klaidų ar mes praleidote Kažkur grupės diskusijos. Bus Gerai 3.3.0.

vBET
24-12-09, 09:45
Aktyvus vėliavėlės pabrėžti padaryti - bus įtrauktos į 3.3.0

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1