PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Diegimo metu klaidų



psychopata
18-07-11, 15:30
Turiu diegimo metu klaida

Fatal error: Kvietimas į neapibrėžtą funkcija vbet_global_bootstrap_complete () in / home / admin / domains / xxx / public_html / forum / includes / class_bootstrap.php (80): eval () 'd kodą on line 10

vBET
19-07-11, 01:07
Jūsų versija pamačiau, kad jūs taip pat kitų klaidų. Greičiausiai dėl to, kad jūsų Admin CP kitą katalogą. Pirmiausia pasakykite, kodėl jums pašalinti šias klaidas, iš žinutė - tai išspręsti?

Mums reikia žinoti visą faktinės klaidos pranešimą, ne tik paskutinė dalis. Dažnai sprendžiant pirmą klausimą išspręsti poilsio atveju, jei kai kurie apima nepašalinamos. Taigi, prašome pateikti faktinės klaidos pranešimą. Ir jei tikrai pakeitė jūsų Admin CP kataloge, tada prašome perkelti admincp failus į atitinkamą katalogą. Jei ne, prašome įsitikinti, kad visi failai buvo įkelti į serverį tinkamai.

Prašome pateikti faktinės išdavimo statusas po pūdymo patarimų ir visą klaidos pranešimą, kai problema vis dar egzistuoja.

psychopata
19-07-11, 12:57
anksčiau sumaišties sukėlė Bylos mesti trūksta, nes Aš pamiršau apie jį po to išmesti į failą wgrał adminCP mod bet dabar pasirodo klaidos nurodyta pirmiau

vBET
19-07-11, 18:04
Dobra - nie mam pojęcia czemu tak się dzieje, bo wymagany plik powinien być załączony w hooku init_startup. Tak więc sprawdź czy ten hook przez przypadek nie został wyłączony:
1. Idź do Admin CP -> Plugins & Products -> Plugin Manager
2. Znajdź plugin o nazwie: Initialization
3. Sprawdź czy jest włączony - jak nie to włącz.

Jeśli jest włączony to proszę:
1. Idź do Admin CP -> Plugins & Products -> Plugin Manager2. Rasti įjungti vadinamas: parama anksti redirection3. Eikite į redaguoti ir rasti:

vbet_global_bootstrap_complete();
4. Įdėkite šį kodą prieš:

require(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php');
5. ZapiszPowiedz ar ir kokia dalis padėjo. Jei tai yra antroji problema yra mažų magnetinių geležies objekto naudojant ateityje versija sprendimas.

vBET
22-07-11, 12:12
Kokių nors atsiliepimų? Ar jums vis dar reikia mūsų paramos? :)

psychopata
25-07-11, 16:25
todėl dar viskas pakrauta tik neveikia gerai ir su purkštukai pagrindinės PA vBET konfigūracijos problema, o ne yra vBET 3.0.0 ir aukštojo NĖRA laisvą programinę įrangą. Turėti teisę ja naudotis turite įsigyti licenciją ir nustatyti savo licencijos raktą čia. Kur aš esu duoti?

vBET
26-07-11, 07:45
Nie mogę się dostać do Twojego forum - adres podpięty do licencji nie działa.

Klucz licencji znajdziesz w sekcji Downloads (http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php) a ustawisz w Admin CP -> vBET -> Main -> Licenzijos raktas. Jei jūs negalite matyti šią parinktį, yra kažkas negerai-podeślij PM prieigos duomenų administratorius CP ir FTP. Žiūrėsiu, kaip jis atrodo.

psychopata
26-07-11, 09:17
PM išsiųstas veda patikrinkite

vBET
26-07-11, 23:32
Tai kur aš šokinėti:)

vBET
26-07-11, 23:54
Dora-matau, kaip jis atrodo. Zaimportowałem dar kartą, produkto, failą pašalinti klaidos galimybę diegiant.Greičiausiai Jūs turite problemų su trūksta bibliotekų, nes vertimas bus jums baltą puslapį. Įsitikinkite, kad esate įdiegę bibliotekos php: ICONV ir CURL. Atrodo kaip CURL neveikia, arba jei jie buvo blokuojami Išeinantys skambučiai (tai aš negalime patikrinti be prieigą prie FTP).Pažiūrėk čia: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html#post1536post reikia bibliotekoms: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html#post1535Najprawdopodobniej trūksta šių bibliotekų. Jei esate, arba po diegimo, vis dar veiks, įsitikinkite, kad nėra užblokuotas išvykstamasis jungtys naudojant googletest-čia rasite Aprašymas: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729Proszę atsakymo jei jis padėjo išspręsti šią problemą, man reikia daugiau pagalbos:)

psychopata
27-07-11, 07:02
CURL įdiegta ir ima aiškinti:) thanks for your help

vBET
27-07-11, 17:27
Jokių problemų. Aš rekomenduočiau ateityje - nors ką tai rašyti:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1