PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta dviem egzemplioriais puslapiai



Valdo
15-07-11, 08:37
Sveiki, man teko pašalinti VB, bet "Google" išlaiko suprantama pasikartojančių diskusijų dėl šio type/members/deps.html? vbet_lang = mk & nukreipta =/member.php/mk/member.phpvbet_lang = iš yra nukreipta =/members/meladancer.htmlvbet_lang = &/member.php ko iš nukreipta =/mk/member.phpvbet_lang = mk & nukreipta =/members/guantony.htmlvbet_lang = iš m =/member.php &/mk/members/orlando.htmlvbet_lang, nukreipta = mt & nukreipta =/member.phpvbet_lang =/members/orlando.html = Nukreipta iš ko iš kaip juos panaikinti? Aš jau pakimba su robot failą aplankus/mk /, / memers/ir tt, bet vis dar segnalarmelegrazie

vBET
15-07-11, 10:19
Sveiki,

JT diegimas nėra būtina. Jūs turite parama čia - atveju klausimų rašykite ir mes padėsime jums išspręsti jūsų problemą. Jei norite išspręsti problemą, tada įdiekite vėl naujausią versiją, vBET ir mes dirbsime šiuo klausimu.

Taip pat tuo atveju, kai įvyksta kažkas negerai, bet mod jis yra pakankamai jį išjungti - jūs neturite prarasti savo konfigūracijos duomenis ir ji yra lengva, kad vėl.

Dabar vyksta į klausimą. Matau, kad jūs turėjote peradresavimą kilpa. Aš nežinau, vBET versija buvo naudojama, nes tai jau nėra jūsų forume, todėl aš nežinau, yra faktinis klausimas, ar tik iš kai kurių senų vBET versija.
Bet kokiu atveju spręsti, prašome tiesiog pridėkite atitinkamą taisyklę. Htaccess. Jis gali būti paprastas taisyklę, kuri nukreipia visų puslapių, nukreipti = parametro į savo forumo pagrindinį puslapį. Pavyzdžiui (ne testuoti):

RewriteCond %{QUERY_STRING} redirected=
RewriteRule $ http://%{HTTP_HOST}/ [L,R=301]

Jei norite išspręsti šią problemą ir vis dar vBET - rašykite, mes mielai padės Jums su šia. Dar aš jausmas, kad buvo naudojamas kai kurių senų vBET versija, nes mes jau išspręsti tokius klausimus.

Pasakykite Ar tai padės.

Valdo
15-07-11, 13:28
Tuo tarpu, ačiū. Šiuo metu mano Htaccess yra toks


SetEnv PHP_VER 5

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums)
# RewriteBase /~scuocjjm/

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^scuo\.la
RewriteRule (.*) http://scuo.la/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap|cron|chat)
RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbseourl=
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteRule ^/?archive/index.php/archive.css?$ /archive/archive.css [L,QSA]


kaip man jį pasikeisti tada? ačiū

vBET
18-07-11, 11:30
Įdėkite mano taisyklė po šį:

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^scuo\.la
RewriteRule (.*) http://scuo.la/$1 [L,R=301]

Ar jums reikia pagalbos sprendžiant problemą?

vBET
27-07-11, 18:04
Nėra atsakymo - praėjusiais užuomina išspręsti problemą:) Kitu atveju - rašykite čia.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations