PDA

Žiūrėti pilną versiją: Mėgėjas čia



jonathan
09-07-11, 12:32
Sveiki, esu suinteresuotas pirkti vBET. Aš esu susipažinęs tik su PhpBB ir ne iš tikrųjų turėti Vbulletin dar. Vienintelė priežastis, kodėl aš norėčiau pirkti vBulletin vBET. Nėra kituose forumuose yra kažkas panašaus į tai?

Mano susidomėjimas vBET, nes aš noriu, kad mano pranešimų anglų kalba, turi būti išversti į daugelį kalbų išverstas pranešimų nuolatinis. Tai yra mano suprasti, kas taip gerai apie vBET. Aš teisus?

Mano didžiausias rūpestis yra klausimas, ar forumas (visomis kalbomis) bus indeksuojami google ir kitų paieškos sistemų. Aš nesu ekspertas visa tai, bet perskaičiau, kad tai, ką savo forumo programa, atrodo, pažeidžia Googles taisykles ir todėl gali būti žalingas poveikis ilgalaikis. Taip yra?

Taip pat, jei aš noriu įsigyti vBET, jūs manote, kaip man, kuris iš tikrųjų naudojamas vBulletin (tik PhpBB) ir nežinau daug programavimo bus gana naujokas gali gauti paprastą vBulletin + vBET ir veikia? Matau tiek daug techninių klausimų, kad aš nenoriu susidurti - jei aš turiu jas išspręsti, aš taip pat gali mesti nuo pat pradžių, nes aš žinau, aš negalės padaryti.

Be to, man reikia gauti vBSEO?

Ačiū.

vBET
09-07-11, 21:18
Šiuo metu vBET dirba tik vBulletin.

Taip vBET vers jūsų pranešimų į įvairias kalbas. Taip pat bus padaryti. Jūs vartotojai galės rašyti bet kokių palaikomų kalbų, ir pamatysite, kad jis kaip faktiškai pasirinkta kalba. Štai kaip vBET remia daugiakalbė bendruomenė:)

Google ir kitos paieškos sistemos indeksas jūsų išverstų puslapių, nes jie yra naudojant skirtingus URL - tiesiog patikrinti mūsų forumo naudojant vBET:) Mes ne nesilaikantiems bet "Google" taisykles. vBET yra 100% suderinamos su "Google" pak - mes net automatinio talpyklos švaresnis cach rezultatus ne ilgiau kaip 15 dienų, kaip "Google" reikalauja. Mes esame 100% OK "Google" Paslaugų teikimo sąlygos

VBET montavimas yra lengvas ir gerai aprašyta failą readme. Taip pat ji nereikalauja jokių programavimo įgūdžių. Tiesiog įkelti failus į serverį ir importo produkto failą vBulletin Admin Control Panel. Taip pat tiems, kurie nori mums daryti diegimą siūlome montavimo darbai už $ 30. Daugeliui techninių klausimų dėl mūsų forume, apie integraciją su kitomis modifikacijomis pertraukos vBulletin architektūra - tos mados, kuri yra tinkama su vBulletin architektūros nereikalauja jokios integracijos su vBET:)

Jums nereikia vBSEO - vBulletin 4.x savo draugiškas URL, ir vBET remia šių vertimo:)

Jei turite daugiau klausimų - prašome tiesiog paprašyti:)

jonathan
10-07-11, 16:47
Hi Michael,

Ačiū už atsakymą. Aš turiu keletą klausimų:

1) "mes net turi automatinio talpyklos švaresnis cach rezultatus ne ilgiau nei 15 dienų, kaip" Google "reikalauja."

Ar išverstų puslapių nekilnojamojo puslapiuose? Aš nesu tikras, kas yra "cache" reiškia bet visa tai reiškia, kad po 15 dienų bus ištrintas pranešimų? Arba visas žinutes įvairiomis kalbomis būti ten amžinai ir indeksuoja google amžinai?

2) Ar buvo atvejų, žmonių, naudojant vBET veikia pražanga "Google" ir gauti jų puslapyje unindexed arba jų reitingus google kančias bet kokiu būdu?

Ačiū
Jonathanas

vBET
11-07-11, 01:53
Sveiki,

Atsakyti į jūsų klausimus:

1) Ne tai ne reiškia, kad postas bus ištrintas. Atkreipkite dėmesį: Jūsų turinys yra saugus. vBET nebus pašalinti bet realaus turinio. Vertimo rezultatai gali būti paslėptas vBET, įvairių formų - mes palaikome duomenų bazės talpyklą failą Svečių talpyklos atminties talpyklą. Tai reiškia, kad vertimų, kuri ateina iš "Google" "Microsoft" yra saugomi jūsų serveryje. Ačiū, kad kitą vertimas yra daug greičiau, nes jūs jau saugomi jūsų serveryje vertimo rezultatus - jūs neturite prašyti už serverio ir laukti rezultatų grįžo tinklo. , Ir vBET taip pat remia automatinis siurblys šią talpyklą rezultatai (realaus turinio, kuri buvo suteikta vartotojams, nesvarbu, kokia kalba yra visada saugus:)). Atkreipkite dėmesį, kad siurblys yra pilnai konfigūruojama:)

2) Mes turėjo atvejais, kai laikinai užblokuotas "Google" ir vartotojai negali versti daugiau. Tačiau kiekvieną kartą ji buvo, nes jie nebuvo "Google" vertimo raktas vBET konfigūracijos. Taip pat kiekvieną kartą po įsikūrimo, kad pašto "Google" atgal jie buvo atblokuotas ir viskas buvo gerai. Taip pat buvo atveju apie JT indeksuotų puslapių - bet jeigu aš atsimenu dešinėje, tai buvo klausimas su neteisinga blokuoja robotai robots.txt turinio. Atkreipkite dėmesį, kad visus klausimus, istoriją galite rasti šioje labai forumas - viskas čia. Taigi galite pamatyti visas uždaros ir vis dar atvira nuo dabar ir nuo ankstesnio atvejais. Mes didžiuojamės mūsų produktą, ir mes didžiuojamės tuo, mes galime padėti mūsų klientams, kai klausimai atrodo:)

jonathan
18-07-11, 07:53
Dėka Michalas,

Aš vertiname jūsų atsakymus. Aš tikrai noriu, įsigyti ir naudoti, bet aš vis dar reikia kai kuriuos klausimus atsakė ir kai kurių garantijų, nes aš išleisti vBulletin programinę įrangą ir taip pat vBET. Jei jis neveikia vienos ar kitos priežasties, tai bus 300 JAV dolerių atliekų man!!

1) aš nesu įsitikinęs, kaip tiksliai talpyklą darbų. Aš pasakyti, kad kaskart po parašyta kalba, išversti į kitas kalbas ir saugomi talpyklą mano serverį 15 dienų. Kas atsitinka po to? Vertimas yra išvalytas, ir tada parodomi vėl dar 15 dienų?

Per visą šį laiką, tai mano rezultatus visomis kalbomis ieškoti "Google" amžinai? Ar šių talpyklos kūrimo ir talpyklos valymo įtakos mano turinio indeksuojami Google?

2) Ar galiu apriboti Noriu vBet versti į vertimų skaičių? Aš darant prielaidą, kad daugiau vertimų, dėl serverio apkrovos?

3) Ar galiu naudoti įprastą bendrų talpinimas serveryje? Ar normalus Shared Hosting Gerai arba vBet reikalauja papildomų išteklių (VPS) programos funkcija?

Thanks for your help!

vBET
18-07-11, 11:14
Sveiki,

Ne problema - tiesiog paklausti, jei reikia:) atsakyti į jūsų klausimą:
1) Ne - pranešimų nėra išverstos kai yra parašyta. Pranešimai yra perskaičiuojami pagal poreikį - kai kas nors ateina tada po išverstas siūlai puslapis yra išverstas ir pereiti į talpyklą. Ir jei į talpyklą, tada jis yra paimtas iš talpyklos. Jei talpyklos yra rausva. Tada ji yra ne į talpyklą, todėl jis bus išverstas ir vėl eiti į talpyklą. Ir tt:)

Visus puslapius bus galima rasti Google. Ir taip ji turės įtakos jūsų turinio indeksuoja - augs, nes įdiegus vBET "Google" indeksas jūsų išverstų puslapių:)

2) Taip - ji yra pilnai konfigūruojama. Kiekvienai kalbai turite žymimąjį langelį matyti jis bus remiamos - jums tiesiog nuimkite kalbomis nenorite remti jūsų forume ir išsaugokite nustatymus (pagal vBulletin administratoriaus valdymo meniu - konfigūracijos puslapyje).

3) yra ne 1 atsakymas. Viskas priklauso nuo jūsų forumą dydis. Jei turite didelių forume, turite turėti VPS / dedikuotų serverių, nesvarbu jūs naudojate vBET ar ne. Mes buvo, pradedant bendrą serverį. Kur mes turėjome 4 forumus vieną sąskaitą (2 realus ir 2 testas). Po tam tikro laiko, kai forumuose užaugo mes turėjo judėti. Jei jūsų forumą, išaugintoms iš 0then galite sutaupyti šiek tiek pinigų pradžioje, o pradėti nuo bendrų serverių. Dar kai ji užaugs, turės pereiti, net jei jūs nenaudojate vBET. Bendri serveriai nėra paraiškų, kurias padarė per daug eismo. Nesvarbu, forumo ar ko nors kito.

Jei turite daugiau klausimų - prašome tiesiog paprašyti:)

jonathan
18-07-11, 11:56
Dėka Michalas,

Jūs rašė:
"- Pašto nėra išversta, kai rašomi Pranešimai, yra perskaičiuojami pagal pareikalavimą - kai kas nors ateina į Išversta siūlai puslapis pranešimas yra išverstas ir pereiti į talpyklą."

Nesu tikras,, Aš suprantu tai. Pavyzdžiui, tarkim, aš rašau anglų kalba postą ir aš taikymo kažkas galbūt ispaniškai kalbančių šalies jį perskaityti. Jei pranešimas nėra išverstas pirmą kartą iš karto (arba jie bent jau pirmą kartą?), Tada, kaip yra ispaniškai kalbančių asmuo žinoti, kad aš parašė šį postą, jei tai tik google anglų kalba?

Pavyzdžiui, aš gali rašyti anglų kalba postą ", šiame restorane maistas geras". Jis bus iš karto išversti ir indeksuoja kaip "La Comida es bueno en este RESTORANAS"? Aš nenoriu jam paieškos anglų arba bus nugalėti, ką noriu daryti. Aš nenoriu, kad jį naudoti savo ribotus anglų, bet manyti, kad jis žino, ne anglų ir ieško jo gimtąja kalba. Ar tai vBet ar aš neklystu?

Ačiū.

Ir jūs planuojate tai padaryti kituose forumuose?

vBET
18-07-11, 12:06
Jis nebus "Google" tik anglų kalba, nes "Google" nuskaityti jūsų forumą - tai reiškia "Google" taip pat eina į išversta nuorodos. Taigi mes turime paklausa vertimo ir puslapio gauna išverstas.

Tai labai paprasta - turinys bus išverstas pirmą kartą, kai kas nors eiti į išverstą puslapį, pirmą kartą. Nesvarbu, tai bus realus asmuo, ar "Google" robotas. Turinys yra paslėptas. Ir po talpyklą baigiasi jį praplauti ir užpildyti dar kartą, kai kas nors prašo išversti kažką, kuris yra dar ne talpyklą.

Taigi, kai rašote savo pranešimus anglų kalba, tada jis bus perskaičiuojami pagal poreikį - kai kas nors paprašys už vertimą. Google bus nuskaityti savo puslapius, kad ji taip pat prašyti vertimo, todėl ji gaus išversti turinį ir indeksuoti savo išverstą puslapį. Taigi asmuo, kurie nemoka anglų kalbos, bus rasti jūsų puslapį, ieškodami savo kalba taip greitai, kaip "Google" bus indeksuoti puslapio.

Taip, mes planuojame pagaminti labiau bendro pobūdžio priemonė, kuri galėtų paremti vertimai kitose aplinkose, bet vis tiek mes turime tam tikrų savybių, kurios mes norime integruoti pirmosios, kol mes atidaryti naują eilutę produkto. Bet šis terminas šiuo metu nėra.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1