PDA

Žiūrėti pilną versiją: vaultwiki integracija



vBET
02-06-11, 21:37
Tai specialios integracijos atveju tik vaultwiki. Tai reikia tik, nes vaultwiki nėra suderinamas su vBulletin plotas BBCodes ir pokyčių API pridėti naują parametras BBKodas analizatorius funkcijas. Tai kodėl normalus integracija su vBulletin sintaksės analizatorius, nėra darbo ir suteikia įspėjimai:


Perspėjimas: Nėra už vB_WikiCodeParser 2 argumentas:: handle_bbcode_code (), vadinamas / / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 25 ir / skliautas / klasė / bbcode.php apibrėžta linija 1488

Perspėjimas: Nėra už vB_WikiCodeParser 2 argumentas:: handle_bbcode_html (), vadinamas / / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 28 ir apibrėžta 1506 on-line / skliautas / klasė / bbcode.php

Perspėjimas: Nėra už vB_WikiCodeParser 2 argumentas:: handle_bbcode_php (), vadinamas / / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 22 ir / skliautas / klasė / bbcode.php apibrėžta linija 1470

Norėdami išspręsti problemą, turite padaryti kelis paprastus žingsnius. Jums teks pakartoti po kiekvieno vBET atnaujinti.

Integracijos veiksmus:
1. Atidaryti / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php
2. Ieškoti:

function vbet_handle_bbcode_php(&$parser, &$value) {
3. Pridėti po:

if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
return '' . $parser->handle_bbcode_php(0, $value) .'";
}
4. Ieškoti:

function vbet_handle_bbcode_code(&$parser, &$value) {
5. Pridėti po:

if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
return '' . $parser->handle_bbcode_code(0,$value) .'";
}
6. Ieškoti:

function vbet_handle_bbcode_html(&$parser, &$value) {
7. Pridėti po:

if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
return '' . $parser->handle_bbcode_html(0,$value) .'";
}

Tolesni žingsniai yra neprivaloma naudoti jį tik tuo atveju, jei jūs naudojate virtualų katalogą, kuris yra nukreipiamas iš htaccess showwiki_proxy.php failą ir tik tada, kai jūs naudojate vBET SEO nuorodos:.
1. Atidaryti failą showwiki_proxy.php
2. Ieškoti:

define('VAULT_FRIENDLY_ENTRY', 1);
3. Pridėti po:

if ($_REQUEST['language']) {
$_SERVER['REQUEST_URI'] = str_replace('/'.$_REQUEST['language'].'/', '/', $_SERVER['REQUEST_URI']);
}
4. Atidaryti. Htaccess failą
5. Prieš wiki taisykles pridėti šią taisyklę:

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/YOUR_WIKI_DIRECTORY(.*)?$ YOUR_WIKI_DIRECTORY$2?language=$1 [QSA]

6. Keisti taisyklę YOUR_WIKI_DIRECTORY savo virtualų Wiki katalogas (stendo vietose)

basketmen
09-01-12, 17:40
Tiesiog Atnaujinau vbet iš 3.3.6, į 3.5.3


po to, staiga aš negali sukurti naują puslapį, vaultwiki, po "Post naujas straipsnis" mygtuką gauti šį klaidos pranešimą:


Klaida: leidžiama atminties dydis 33554432 baitų išnaudota (bandė paskirstyti 131072 baitų) /home/username/public_html/vault/class/revision.php 33 eilutės

NB.
-I negali sukurti vaultwiki naują puslapį ir gauti pirmiau klaidos pranešimą, bet aš vis dar galite redaguoti vaultwiki pranešimą su problema
-Jei aš neįgaliesiems vbenterprisetranslator produkto, galite sukurti naują puslapį, vaultwiki dar kartą
-Aš jau bandė, pridėkite tokią eilutę į failą vault/class/revision.php, prasidėjus <? php, bet vis dar pačios:
ini_set('memory_limit','1024M');
-Aš naudoju vaultwiki 3.0.13
-Jau sukurti gija vaultwiki forume per daug https://www.vaultwiki.org/threads/5265/, jei jie gali padėti ir suteikti clue iš jos pusėje, ir dabar aš prašau jei yra kai kurie karštąsias pataisas iš vbet pusės, pirmiausia apie tai. Tai gali padėti kitos valstybės narės, naudojant vaultwiki vbenterprisetranslator mod per






regrads
Richie

r.dziadusz
09-01-12, 23:27
Jūs bandė padidinti atminties apriboti visą jūsų serverio, tiesiog padaryti šį parametrą pasaulio?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1