PDA

Žiūrėti pilną versiją: problema



Valdo
07-12-09, 09:47
Įdiegiau naują versiją vbenterprise Vertėja (2.3.5) ir nuo momento neleidžia man daugiau vertimus, vietoj, išverstų tekstų nėra nieko. Aš turėjo sustabdyti planinę užduotį "Automatiškai pašalina senas talpyklos vertimai iš", tada aš pakvietė. Kaip, kad jis veikia? ačiū

vBET
10-12-09, 20:51
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post9

Valdo
11-12-09, 16:07
pagalbos atsakė natūra:

Sveiki Marco,

Jūs buvote siųsti didelės apimties eismo Google AJAX API, atrodo, kad jis gali būti piktnaudžiavimo ar programavimo klaida. , Nes jums nepavyko identifikuoti save (pasirinktinai) API raktas ar teisingai nustatyti jūsų HTTP referer (kaip reikalaujama Naudojimo sąlygos) negali susisiekti su jumis apie šį eismo.

Aš raginu jus priimti mūsų Naudojimo sąlygos išvaizdą:
"Google AJAX API naudojimas -" Google AJAX Language API - Google Code (http://code.google.com/apis/ajaxlanguage/terms.html)

Prašome atkreipti ypatingą dėmesį į skyrių, kuris reikalauja, kad kiekvienos užklausos tiesioginį prašymą galutiniam vartotojui, kad rezultatai turi būti įrodyta, kad vartotojas (nemodifikuotą), ir aplink spartinimo taisyklės. Taip pat pastebėsite aplink priskyrimas ir identifikavimo reikalavimus.

Jei manote, kad jūsų svetainės naudojimas atitinka, pateikite papildomos informacijos, kaip jūsų svetainė naudoja API (įskaitant nuorodą), ir taip pat savo serverio IP adresą.

Ačiū,
Adomo Feldmano
Produkto vadybininkas, "Google"

2009/12/11 Marco Ghisi <sanmarco76********it>

Salve,

ne taip se Devo scrivere Italiano oppure Inglese quindi intanto
Provo, Italiano.

Sono l'AMMINISTRATORE di un forume:
Scuola - Forumas di Cultura Generale (http://scuo.la/)

Che utilizza ir plugin per le Traduzioni basato su "Google".

Il problema è che da qualche giorno Le Traduzioni ne compaiono Daugiau informacijos e
Viene riportato Questo errore:

{"ResponseData": null, "responseDetails": "įtariamas Paslaugų teikimo sąlygos
Piktnaudžiavimo, prašome susisiekti ajaxapis-support@google.com "," responseStatus ": 403}

Potete risolvere vienam favore?

Credo che UAB tutto, regola

Ačiū

vBET
11-12-09, 22:30
Kaip matau tu ne API raktą prieš draudimą. Taip pat matau ten viena labai keista info - jie sako, kad tu negali naudoti persiuntimo antraštė - 2.3.5 siųsti persiuntimo antraštė. Aš turiu patikrinti jį kodu.

Taigi, kaip žinia sako - su jais susisiekti:)
Parašyti, kad jūs naudojate API raktas dabar ir nauja programos versija, turite "Powered by Google", skausmas rezultatai tik 15 dienų ir tik už realius prašymus.

Taip pat patikrinkite savo žurnalus, ar kai kurių tuščių robotas negali nuskaityti jūsų forumą Żarłocznie - tai gali būti priežastis, kodėl "Google" gauti didžiulį eismas.

vBET
11-12-09, 22:47
Taip pat prašome atnaujinti į 2.3.6 - atrodo, kad įvyko klaida siunčiant persiuntimo antraštė.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1