PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Vertimas Nustatymai



vbetter
22-05-11, 03:35
Ar galėtumėte man pasakyti tikslią jūsų nustatymai automatiniai vertimai bandymo žinutes forume?

Aš negaliu suprasti tai. Artimiausias gavau pasirinkę "Pasitikėjimas" Google ", kai rezultatas yra verta pasitikėjimo", kuris išvertė pranešimą, bet neturėjo rodyklę žemyn kritimas rodo pirminį pranešimą. Aš esu vBulletin 3.8.7, kaip šį forumą.

vBET
22-05-11, 15:57
Jūs turite gerą kalbos aptikimo nustatymas. Atkreipkite dėmesį, kad rodymo turite atskirą galimybių:) grupė Vertimo rasite: Rodyti pirminį tekstą svečių ir vartotojui Rodyti originalus tekstas.

Pasakykite Ar tai padės:)

vbetter
22-05-11, 16:39
Aš ir į "pridėtinės JavaScript. Kad dirbo, labai ačiū.

kamilkurczak
23-05-11, 08:29
ačiū jums patvirtinimo išspręsta;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1