PDA

Žiūrėti pilną versiją: klausimas



Jncocontrol
21-05-11, 16:50
Aš perskaičiau vBSEO forumus, kad šis mod bus iš tikrųjų skauda taip, kad jie pavadino jį mano forumuose?
Žinau, kad per metus, jums vaikinas padarė velnių tonų dirbs nuo tada, nors turėtų būti nustatyta, jei jie egzistuoja.

vBET
22-05-11, 15:39
Sveiki. Taip, mes žinome, kad vBSEO aprašyta keletas punktų, kodėl senas vBET galėtų pakenkti SEO. Štai kodėl mes rūpinosi apie kiekvieną argumentą, pažymėjo vBSEO komanda ir mes atsikratyti gerinant vBET.

Lygiai taip pat, kaip pažymėjo jis buvo senas diskusijas ir tai ne faktinis nebėra. vBET yra SEO draugiškas. Mes palaikome SEO nuorodos. Mes palaikome ryšius vertimo Manau, kad mes netgi turėtų padėkoti vBSEO komanda rodo mums, kaip pagerinti savo produktą;)

Kadangi šiuo metu mūsų pagrindinis augti nuo 0 iki 5 Page Rank, ir mes turime eismo iš viso pasaulio. Taigi, aš galutinai įsitikinę, vBET nebuvo sužeistas mūsų forume;)

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad nuo to laiko mes ne tik pagerino vBET SEO srityje, mes taip pat pridėti daug naujų funkcijų ir pagerintas jo veikimas įtraukti paramą failų talpyklos svečių ir atminties talpyklą:)

Jei turite daugiau klausimų, prašome tiesiog paprašykite, mes mielai jums padėti:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1