PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta gauti pranešimus apie klaidas po to, kai serverio atnaujinti



simit patel
28-11-09, 21:10
Sveiki,

i just persikėlė mano svetainę į naują dedikuotą serverį. anksčiau viskas buvo darbo baudą paskutinio mano serveryje. po to perkelti į naują serverį, gaunu tokį klaidos pranešimą:

Fatal error: Kvietimas į neapibrėžtą funkcija iconv () in / home / vartotojo_vardas / public_html / includes / vbenterprisetranslator_functions.php linija 379

SHOWTHREAD puslapių. forumo puslapius, taip pat vbacmps puslapius ir vbcommerce / vbcredits puslapių, eina, eina tuščia, kai spustelėsite kitą vėliavą.

Ar žinote, kaip mes galime išspręsti šią problemą? atrodo serverio parametrą, nes viskas buvo gerai, kol aš persikėlė į naują serverį.

ačiū
simit

vBET
28-11-09, 21:22
Taip, tai yra serverio parametrus klausimas - PHP problema. Žiūrėkite čia, kas yra reikalinga šiam mod dirbti:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post7

Jums reikia iconv įdiegta ir tai, ko jums trūksta jūsų naują serverį. Lengvai rasite montavimo instrukcija ieškoti Internetas: PHP iconv

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations