PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta po atnaujinimo - nieko nebėra darbai



wowglider.de
12-04-11, 14:05
Hi, I 'm using: vBulletin 3.8. 7vBSEO 3.6.0 aukso undvBet 3.4 BetaSeit, kuris zaktualizowałem vBet dirbo daugiau. (pamatyti nuotraukas)ImageShack albumas - 2 nuotraukos (http://img163.imageshack.us/g/90349832.jpg/) taip pat su vėliavomis yra teisinga (arba daugiau ne visi) atstovaujama.Aš esu pasirengęs pradėti ir "produkto vbenterprisetranslator.xml" importuoti, daryti ką nors?Mano Htaccess atrodo taip:



RewriteEngine On

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.glider-forum\.de$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://wow.glider-forum.de/$1 [R=301,L]

#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

wowglider.de
12-04-11, 14:20
Taip pat savo Readme.html yra juokingas, "rasti: $vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ ttl);" nėra.

Gerai, aš redid visų diegimo žingsniai (bet jie jau buvo padaryta teisingai), aš patikrinti norite curl
additional .ini files parsed /etc/php5/apache2/conf.d/curl.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/gd.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/mysql.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/mysqli.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/pdo.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/pdo_mysql.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/xcache.ini ir už iconv
Registered Stream Filters string.rot13, string.toupper, string.tolower, string.strip_tags, convert.*, consumed, convert.iconv.*, bzip2.*, zlib.*

Parodyta veliavu nera .. vertimas yra ne darbo ... ką daryti?

kamilkurczak
12-04-11, 14:48
Gerai, prašome atnaujinti visus vBET failų įkėlimo aplanką dar kartą:
- Vbenterprisetranslator_seo.php turi būti pagrindiniame aplanke

importuoti dar kartą product.xml failą padaryti, o ne įkelti aplanką.

Jūsų Htaccess gerai atrodo, hmm, prašome naujo redaguoti savo vBSEO pateikė pirminės formos
ir po visus pakeitimus - patikrinkite vBET.

Jei vis dar neveikia, prašome siųsti man PM jūsų admincp ir FTP detalės ir aš patikrinti

wowglider.de
12-04-11, 14:51
Aš jau tai padarė 3 kartus. Siųs jums prisijungti.

kamilkurczak
12-04-11, 22:47
Gerai aš laukiu jūsų duomenis.

wowglider.de
19-04-11, 17:08
Kaip ilgai reikia laukti? Mano svetainė yra gauti deindexed, IVE atsiųsime Jums visą informaciją!

Ši parama yra vis worser ir worser .... jei tai nėra nustatyta iki penktadienio i ištrinti savo prenumeratą.

kamilkurczak
19-04-11, 21:32
Aš įkėliau vėl visi vBET failai - vis dar neveikia, aš patikrinti savo Htaccess - viskas yra ok, bet vis dar neveikia.
Integruota vBSEO failus su vBET - dar neveikia.
Visi failai konfigūracijos gerai atrodo. Dabar man reikia patikrinti konfigūracijos admincp, bet aš negaliu naudoti savo admincp duomenys iš AM - galite patikrinti savo prieigos duomenis savo admincp dar kartą?

Antra, jūs galite pabandyti išjungti vBSEO ir bandykite naudoti vBET, galbūt mes turime konfliktą.
Redaguoti failus iš sklandytuvas-forum.de, tai yra ok?
Vėliavos dirba gera dabar. (Vertimas URL)

Aš pastebėjau, kad kartais dingsta visas tekstas, o kartais tekstas išverstas geras. Galbūt mes turime problema su jungtimi į google.

wowglider.de
20-04-11, 11:42
dabar jo darbo baudą, aš tą patį, ką, kaip jūs, bet darbo dabar .. Jūs naudojate beta failus?

wowglider.de
20-04-11, 12:24
bet gal galėtumėte pašalinti pažymėtas vėl?

kamilkurczak
20-04-11, 16:04
vBET informaciją pašalinti.
Taigi jūs galite patvirtinti, kad dabar viskas ok?

wowglider.de
24-04-11, 10:15
Chorme -> viskas gerai.
Inet Explorer 9 -> vėliavas, atsitiko keistų dalykų ... tačiau vertimas gerai. (Po tam tikro atrodo, kad darbas Reload .. gali kas nors patvirtinti?)
Firefox 4 -> viskas Gerai.

vBET
25-04-11, 21:26
Chorme -> viskas gerai.
Inet Explorer 9 -> vėliavas, atsitiko keistų dalykų ... tačiau vertimas gerai. (Po tam tikro atrodo, kad darbas Reload .. gali kas nors patvirtinti?)
Firefox 4 -> viskas Gerai.

Jei atliekant pakartotinius vėliavos Gerai, tada manau, tai buvo ant IE pusėje laikinojoje klausimas. Atkreipkite dėmesį, kad mes pridėjome naują vėliavos naujausią versiją, ir visų valstybių vėliavomis, yra tikrai vienas vaizdas (didelis optimizuoti jūsų forumą), todėl, jei IE vis dar išsaugotos senojo tada galėtumėte pamatyti keistų dalykų (kaip negerai negerai nuorodos vėliavėles, kai vėliavos dubliuoti ar kažkas panašaus). Tai tik naršyklės problema su senais talpyklą failą, kuris yra dabar dingo, nes buvo priimtas naujas vaizdas iš serverio - viskas yra ok:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1