PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta 404 po užsienio kalba



moman
28-11-09, 04:55
Aš šiuo metu naudojate vBSEO'd nuorodos mano forumas.

Kai vartotojas pateikia, užsienio kalba, naudojant visiškai redaktorius (ne greitą atsakymą) po, gausite 404, po nukreipti (pranešimas vis dar, nors). Aš bandžiau šį ir, be HTML išvalymas įjungtas, be rezultatų. Ar turite šiuo ieškoti?

vBET
28-11-09, 20:53
Šis pranešimas yra parašytas kita kalba. Šis forumas neatsitinka aprašytą situaciją. Taigi, prašome siųsti man privačią žinutę su jūsų forumą adresas (ir nuorodą į šią siūlus), kad galėčiau patikrinti.

moman
29-11-09, 00:47
Aš jau po vBSEO HTML išvalymas išjungti šią problemą. Vistiek ačiū už atsakymą!

vBET
29-11-09, 00:49
Taip - tai yra labai svarbu nenaudoti nieko, kuris išvalo Komentarai HTML - kitaip vBET bus prarasti informaciją apie tai, kas jau buvo išverstas (ty BBCodes lang ir langtitle) ir kokiose srityse neturėtų būti verčiami, bet vis dar turi būti kodavimą.

moman
29-11-09, 21:51
Vietoj to, aš turiu įdiegta mod froum vB.org ir vykdymo siekiant 65.000 - tai netrukdo su vBET atrodo, skirtingai vBSEO sistema, kuris prisukamas jį.

vBET
29-11-09, 23:36
Taip - vBET naudoja 1000 vykdymo tvarka, todėl, jei jums padarė kažką su komentarais po to ji neturi įtakos, kaip vBET veikia.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1