PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta PhotoPost be vėliavos, Sant vBET į Priv



Maciej
07-04-11, 21:58
Wszystko jest w miarę dobrze..

1.Po za SANT VBET w wiadomościach prywatnych..
Po co to jest i jak to wyłączyć... jak ktoś dostaje wiadomość wyświetla mu
****> SANT VBET Nikas SANT VBET ką turėtų būti reklamos arba patinka? :) 2. Diegti Photopost VB 4.1.3, gavusi Nr vėliavomis galerijose kaip įveda... Jei viskas gerai, bet kai vėliavėlės yra tik rėmelį. Bus įtraukti, odinstalowałem ir instalowałem viskas dar kartą... Tirpalas kelių Administracjo?

kamilkurczak
08-04-11, 08:25
įmanoma, kad jūs turite konfliktą (su kitu, pavyzdžiui, modemas). Žinai ką, galite išjungti kitų mados, ir palikti tik vBET ir pamatyti, jei ji vis dar yra. ką matote Naujienos pateiktas pastabas vBET ne pažymėti, kas turi būti išversta (suprantu, kad tai vartotojo vardas). Jei esate mados pašalinti komentarus - išjunkite jį ir pamatyti, jei ji veikia.

Maciej
11-04-11, 23:53
joinadventures.com / Galerija / index.php

Ką aš galiu padaryti, kad nuotrauka po compatibly kuris vbet .. + Turiu problema SEO Nuorodos pavyzdžiui Galerija (http://www.joinadventures.com/pl/gallery/index.php) jei aš besikeičiančių SEO Nuorodos Galerija rinkinių įpratęs atidaryti nuotraukas .. Vėliavos ir skaidrės piktogramą blokai nėra matomas ..

prašome padėti man ...

kamilkurczak
12-04-11, 12:28
todėl prašome pabandyti integruoti savo mod
Čia jūs turite visas instrukcijas, kaip tai padaryti:

Maciej
12-04-11, 14:59
Ok ji dirba dabar, kuri URL rinkinys ... Galiu pamatyti nuotraukas ir visi .. THX visiems ..

Tiesiog aš vis dar problema: nėra numatytoji kalba tik kai Iam galerijoje (photopost) jie yra tušti Vėliavos IAM apie vėliavos .. Po pasirinkti kitą kalbą NP. Lenkų arba vieno, nei numatytoji, jie yra matomi ... patikrinti šią nuorodą pamatysite .. Galerija (http://www.joinadventures.com/gallery/index.php) Visa kita yra gerai ..

Tik klaida rąstų, kuriame man kažką panašaus, kad:
[12-Apr-2011 05:52:39] PHP Fatal error: Kvietimas į neapibrėžto funkcija vbet_global_shutdown () / home1/joinadve/public_html/includes/functions.php (7313): eval () 'd 2 on-line kodas

Ar žinote, kodėl?

kamilkurczak
12-04-11, 15:08
teisus, kai kurie serveriai ši funkcija negali rasti - tikriausiai dėl to, kad kai confict, todėl:
1. admincp-> plugins ir produktai-> plugins ir rasti global_shutdown kablys vBET pakuotėje.
2. šią funkciją komentarą
vbet_global_shutdown();
Pavyzdžiui:

//vbet_global_shutdown();

3. išsaugoti ir išbandyti!

Maciej
12-04-11, 15:35
Gerai tik vėliavų ir poilsio bus gerai, jei turite visus pasiūlymus ..

kamilkurczak
12-04-11, 15:54
prašom čia įklijuokite URL šio puslapio be vėliavos

Maciej
12-04-11, 16:08
Galerija (http://www.joinadventures.com/gallery/index.php)

kamilkurczak
12-04-11, 22:45
Gerai mes patikrinti, ar tai už jus:)

Maciej
14-04-11, 00:43
Gerai, jei galiu perkelti naują atradimą PhotoPost failus į šakninį katalogą ty bezpośrednoi vėliavos ir viskas dar veikia .. Poble yra ta, kad failus negali būti šaknies dėl index.php, kad įkandimų su vBulletin ir indekso kai tipo vietoj domeno www TVS atidaryti galeriją, kuri erzina mane ir aš negaliu pakeisti. Klausimas, ką aš galiu padaryti, kad vėliavos pasirodė subdomenas galerija .. Prubowałem chmod 777 ir manau, kad viskas pagal žinias strateginio prognozės gali būti Noob .. Norėčiau pridurti, kad problema slypi kažkur kelias vėliava arba akcesie, nes, jei aš pakeisti Galerija bet vertimo vėliavos atsiranda ir viskas veikia, bet jei aš einu su numatytąją kalbą, kad jie neegzistuoja .. Aš neturiu galios jai ... : D tikriausiai reikia magas, kaip aš įsivaizduoti šias vėliavas

Maciej
14-04-11, 01:05
Gerai importavo failus subdomeno vBET PhotoPost failus ir viskas, bet žaidimas nereikia magas ir išvynioti in htacces

Maciej
14-04-11, 01:15
Gerai, kad tai nebuvo lengva, nes po to, ką aš dabar prblem su paskutiniu 3 lankytojas (-ai) į šį puslapį:
<- VBET_SNTA -> Maciek *