PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta užsienio simbolių, kai perėjimas tarp kalbų



norku
06-04-11, 21:36
Sveiki,

Šioje temoje buvo paskelbtas vartotojo su Vokietijos nustatyti kaip savo numatytąją kalbą:


http://www.xxxxxxxxxx.com/forum/de/f31/hj-messer-böcker-4824/

Viskas gerai. Kai aš pereiti forume anglų, naudojant vėliavos ir tada užveskite pelės žymeklį ant, kurie nurodo į "Kas naujo? Žiūrėkite:


http://www.xxxxxxxxxxx.com/forum/f31/hj-messer-böcker-4824/

Didžiojo - kol aš spustelėkite ant šios nuorodos. Kai puslapis atidaromas matau taip naršyklės adreso juostą:


http://www.xxxxxxxxxxxx.com/forum/f31/hj-messer-b%C3%B6cker-4824/

Man reikia, kad vokiški žodžiai, kurių sudėtyje yra specialių simbolių (O, A ir tt) likti, kaip jie yra, nes žmonės ieško mano turinys bus panaudoti vokiečių žodžius paieškos eilutėje, nepriklausomai nuo kalbos, jie patys kalba.

Ką aš galiu padaryti, kad išvengti šios užsienio simbolių problema žandikauliais? Ar aš kažko trūksta tikrai akivaizdus? Ar ne pirmą kartą, nes aš pradėjau naudojant Vbet:)

Tiesiog info: vBSEO Turiu šių:

Pakeisti ne anglų simbolių URL? - Ne "

"Nustatykite savo užsakymą pobūdžio keitimo
'U' => 'UE "
'A' => 'ae'
'O' => 'oe'
"SS '=>' ss '
'U' => 'UE "
"A" => "Ae"
'O' => 'Oe''

Ačiū

kamilkurczak
06-04-11, 21:45
prašome patikrinti šį sprendimą:

turėtų paskelbti, kad šis perorientavimas TIK Vokietijos raidės!
Lenkijos raidės (ir, žinoma, dar per kalbomis), ji veikia gerai, todėl, kad tai tik Vokietijos raidės pakeitimo.

norku
06-04-11, 21:52
Labas Kamil,

Aš nieko nekeičia, nes mes paskutinį kartą dirbo. Aš pakeitė mano po pirmiau parodyti, kaip vBSEO šiuo metu nustatyta užsienio simbolių. Vienintelis dalykas, aš padariau neseniai atnaujinti vBulletin saugumo pleistras.

norku
06-04-11, 22:32
Tiesiog išbandyti šį. Problema, atrodo, sukelia, vietovardžiai, vardai - iš esmės sąlygas, kurios "Google" nevers.

Šią nuorodą, nes atrodo, kad Vokietijos vartotojas:


http://www.xxxxxxxxx.com/forum/de/f80/fuß-mütze-ätzend-düren-björn-4827/

spustelėkite anglų vėliava ir ta pačia nuoroda atrodo taip:


http://www.xxxxxxxxxxx.com/forum/f80/foot-hat-corrosive-d%FCren-bj%F6rn-4827/

VBSEO pobūdžio pakeitimo, neatrodo, kad rankena bet kokia kalba, išskyrus forume nutylėjimą, kai vbet yra įdiegta.

kamilkurczak
07-04-11, 10:38
Sveiki,

Gerai aš gali daugintis, todėl aš ją išspręsti savo bandymo forume.

Kaip matau problema tik su žodžiais, kurie yra neverčiamas (pavadinimai ir tt kaip Düren ir Björn)

Patvirtinta ir bus išspręstos!

norku
07-04-11, 13:33
Dėka Kamil:)

norku
08-04-11, 17:09
Bet tai vienas Kamil pažangą?

kamilkurczak
08-04-11, 19:04
Sveiki,
dar dirba. ačiū už kantrybę.
Mes rašyti čia visų sprendimas:)
ačiū

norku
08-04-11, 19:24
Atvėsti. Dėka Kama.

vBET
04-05-11, 13:20
Sveiki. Aš ką tik pradėjo su juo dirbti ir po tam tikro analizuoti supratau, kad nėra klaidų visai ... Aš vis dar patikrinti, galimybė keisti jų elgesį,, dabar čia yra paaiškinimas, kas atsitiks:
- Jūsų išverstų puslapių UTF-8, todėl naršyklių rodo puikus būdas iš URL specialių simbolių (išskyrus IE, kurios nesilaiko šio standarto)
Savo pradinį puslapį JT UTF-8, todėl naršyklė neturi rodyti specialius simbolius gražus būdas ir vBET ne ne išverstų puslapių pakeitimus URL

Aš patikrinti, kaip jis elgsis, jei vBET naujo koduoti URL net ne išverstą puslapį, - aš negaliu prognozuoti, nes kodavimas ir kodavimas URL skirsis. Jei tai padės man duos jums greitai nustatyti ir tikriausiai nebus įtraukti į oficialų leidimą (arba konfigūruojami - reikia patikrinti pirmieji rezultatai ir galvoti apie galimą poveikį). Jei tai nepadės, tai liks, nes ji yra, nes ji yra naršyklės ekrano problema (kaip IE padaryti rodo specialių simbolių puikus būdas ne visus - gal Naujausias ar ji nepatikrino).

Aš duosiu jums keletą akimirkų atsiliepimus.

vBET
04-05-11, 14:24
Gerai taip - aš žinau tiksliai, kas vyksta dabar. Aprašytas elgesys yra skirtas. Jei originalus puslapių vBET koduoja URL saugus UTF-8 - kitaip galėtumėte pamatyti skaldytų simbolių jūsų forumo puslapyje. Jis yra, nes, kai rodo eilutę kitose kodavimo, kad yra puslapis, tai bus iššifruoti neteisingą kelią, - todėl matote skaldytų simbolių. Štai kodėl mes vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php šį kodą:


if (!$_REQUEST['language'] && vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset') != 'utf-8') {
$translated = vbet_encodeToSafeUTF8($translated);
}

Jei jo komentarą, tada jūs pamatysite gražus URL naršyklė nėra išversti puslapio specialiuosius simbolius, tačiau šių specialių simbolių, bus pažeistas forumo puslapyje. Problema yra, kad vBSEO ne leidžia pripažinti, kurio URL karta puslapį ir naršyklės URL. Taigi mes negalime koduoti į saugų tik URL peržiūrėti ir palikti, nes ji yra už broswer UTF-8. Tai vBSEO API apribojimas ir ji turi likti tokiu būdu. Tai ne klaida - tai yra atitraukiamas funkcija, kuri leidžia puikus vaizdas su specialių ženklų nėra išverstas ribotas vBSEO API, kuri leidžia prašymus URL atvaizdavimas.

Šiuo metu klausimu baigtos. Jei kai kurias pastabas, idėjas, klausimus - tiesiog nedvejodami rašykite:) Mes galime atnaujinti, jei kai kurios esminės informacijos pasirodys. Aš taip pat perkelti į skyrių "Trikčių diagnostika nėra pripažįstama kaip klaidą.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1