PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta \\ U200b \\ u200b



norku
13-03-11, 18:15
Aš gaunu \\ u200b \\ u200b mano atsitiktinių svečių klausimus, užbaigti registracijos procesą. Aš googled tai ir atrodo, aš ne vienišas. Aš spustelėjote rezultatai Visose svetainėse naudojant Vbet. Bet kokias idėjas, kas sukelia \\ u200b \\ u200b dalykas?

kamilkurczak
14-03-11, 09:22
Manau, kad tai yra vBET klaidų, todėl man reikia jį išbandyti mano Test Forum.
Ar galite paaiškinti, ką turėčiau daryti, atgaminti mano Test Forum? (Prašom - žingsnis po žingsnio).

Taip pat galite duoti man ir URL jūsų svetainę, pavyzdžiui.
Ačiū. Jei bus klaidų, bus perkelti į klaidas skyriuje ir bando išspręsti savo bandymo forume.

norku
14-03-11, 09:30
Sveiki.

Turiu tik matyti, tai atsitiko dėl registracijos puslapyje taip pakartoti tai, jums tereikia paspausti 'Registruotis' mano svečių pranešimą pamatysite kitą "atsitiktinių klausimas".

www.xxxxx.com/

kamilkurczak
14-03-11, 09:42
Aš Test Account (test_user - galite jį ištrinti) ir aš ne pranešimas šiuo klausimu. Gal aš galiu padaryti šį atsitiktinis mano Test Forum pranešimą? Kaip tai padaryti?

norku
14-03-11, 09:59
Atrodo, vyksta tik vokiečių kalba. Mano atsiprašymą, aš, žinoma, turėtų pažymėjo, kad iš. Štai pavyzdys:

Zufällige Frage: welchem \\ u200b \\ u200bJahr haben DEM Zweiten Weltkrieg 2 beginnen? (Deutschland Angriffe Litauen)?

kamilkurczak
14-03-11, 10:06
ok, bet aš norėčiau parengti ta pačia žinia mano testo forume po registracijos - kaip aš galiu padaryti? kur admincp galiu padaryti, kad? visus informacijos reikia. Ačiū

norku
14-03-11, 10:34
Užuot eikvoti savo laiką išmokti kelti klausimus tokiu būdu, kad visa informacija yra pradžioje. Atsiprašau:) Esu VSA - Išplėstinė Registracija (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=236117) nustatyti atsitiktinės klausimus.

kamilkurczak
14-03-11, 10:40
Gerai, kad aš įdiegti Šis mod mano Test Forum ir išbandyti jį. Galbūt mums reikia, su šio mod integraciją.

norku
14-03-11, 10:56
Gerai. Skamba gerai.

kamilkurczak
15-03-11, 11:30
vis dar dirba:)

kamilkurczak
16-03-11, 09:58
Gerai, man gali daugintis net mano Test Forum Šis mod yra išjungta (kitą forumą dalis), todėl tai yra vBET klaidą. Aš perkelti šią temą į skyrių pranešimo apie klaidas ir ją išspręsti!

norku
16-03-11, 10:19
Gerai. Ačiū.

freddie3218
16-03-11, 14:15
Tiesiog taip žinote,

Ji taip pat vyksta prancūzų kalba.

Jūs galite patikrinti čia (patikrinkite kaina pabaigoje):

150 $ gamybos AUSTIN OBO (http://kokoku.ca/forums/showthread.php?t=456&language=fr)

Ji verčia "prašoma kaina", "Prix \\ u200b \\ u200bde Ventės". Jis turėtų būti "Prix de vente".

kamilkurczak
30-03-11, 23:29
Sveiki,
Aš galiu ją išspręsti! Jau padaryta jūsų serveryje

1. atidaryti, redaguoti ir padaryti kopiją šį failą:
forumas root / / vbenterprisetranslator_functions.php
2. Šiame faile rasti:

$result =& str_replace('\u003d', '=', str_replace ('\u0026', '&', $result));

3. ir pakeisti:

$result =& str_replace(array('\u003d','\u0026', '\u200b'), array('=', '&', ' '), $result);
4. išsaugoti ir išbandyti.

Bus įtraukti į kitą IŠLEIDIMAS!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1