PDA

Žiūrėti pilną versiją: įvairių stilių



Damas
25-11-09, 04:40
Sveiki,

Ar yra koks nors būdas naudoti įvairių stilių, tik išvertė (kalba) Puslapiai?

Ačiū

vBET
25-11-09, 06:41
Tai taikoma stende vBET 2.x (nemokamai) ir vBET 3.x (komercinės) versijas.

Jei esate išverstą puslapį, tai reiškia, kad jūs turite $ _GET ['kalba'].

Tai reiškia, kad jums gali padaryti bet pritaikymas, kuris dirbs tik išverstų puslapių. Viskas, ką jums reikia padaryti yra modifikacija, kuri patikrins, ar kalba yra nustatytas prieš priimant bet kokius pakeitimus.


if ($_GET['language']) {
DO SOMESTHING SPECIAL ONLY FOR TRANSLTED PAGES
}


Šį kodą galite įtraukti įskiepiai.

Jūs taip pat galite ypatingų pokyčių viduje šablonų:


<if condition="$_GET['language']">
DO SOMESTHING SPECIAL ONLY FOR TRANSLTED PAGES
</if>


Geras pavyzdys šabloną - rankena vertimo sekimas Java Script + naudoti Internacionalizacija RSS kanalą (tik vBET 3.x):



<script type="text/javascript" src="<if condition="$_GET['language']">/$_GET[language]/</if>external.php?type=js"></script>
<table class="tborder" cellpadding="6" cellspacing="1" border="0" width="100%" align="center">
<tr>
<td class="tcat">
Last Posts
</td>
</tr>
<tr>
<td class="alt1 bulletlinks">
<script type="text/javascript">

</script>
</td>
</tr>
</table>
<br/>


Damas
25-11-09, 13:44
Puikus, veikia gerai man.

Paskutinis dalykas, man reikia, kaip vėliavos antraštės tik išvertė (kalba) Puslapiai?

Aš esu tikrai labai vertiname jūsų kantrybę ir bendradarbiavimą.

Damas
25-11-09, 13:57
Thats it: D

$ Vbenterprisetranslatorflags


Ačiū

vBET
25-11-09, 14:00
Puikus, veikia gerai man.

Paskutinis dalykas, man reikia, kaip vėliavos antraštės tik išvertė (kalba) Puslapiai?

Aš esu tikrai labai vertiname jūsų kantrybę ir bendradarbiavimą.

Naudokite pasirinktinius vėliavos vieta ir vieta, jei norite versti puslapių, ir, jei norite ne išverstų puslapių naudojant priešingą sąlygas.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1