PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Daugiau klaidų! Neteisingas indeksuojami URL goodle - Labai blogai!



Snake
14-02-11, 15:59
Dabar aš žinau, kodėl aš pašalinti vbet prieš, tiek daug klaidų!

"Google" indeksuoja keista URL vbet_delayxx, kai jie paspaudžia pradziu teisingą URL.

Žiūrėkite:

http://www.computer-juice.com/Untitled-2.gif

Youngster
14-02-11, 19:07
Gerbiamasis Gyvatė,
vėlavimą yra masyvo. Šiame masyve saugomi nuorodas, ir tai rodo, examle delay7x 19.959, kuris reiškia, kad 7x masyvo ir 19.959 numerį gija numeris, kuris yra indeksuojamas.
Tai daroma, nes tada išsiųsti 1 užduotis "Google", todėl už veiklos rezultatus.
Indeksai pasikeitė po gerą vertimą.
Jūs turite klaida ryšį su "Google", todėl jie nėra verčiami. Todėl nebuvo perrašyti šią vėlavimų (matricas), nes jis buvo tuščias.

Prašome išvalyti talpyklą, daryti naujus Sitemap, nes jūsų nuorodos yra seni ir "Google" turi perindeksuoti juos. Peradresavimai yra geros, todėl "Google" turi perindeksuoti jį.

Jei turite kokių nors klausimų, rašykite čia.
Ačiū

Snake
14-02-11, 20:48
Kodėl išvalyti talpyklą, jei delayxx URL nukreipti į teisingą URL?

, Tai yra 302 peradresavimai, o ne 301, kad Google niekada lašas šių delayxx URL iš indekso.

Youngster
14-02-11, 23:06
kartais išvalius naršyklės talpyklą suteikia anwser.
i bus tikrinamas ir parašykite čia, kai aš gavau anwser

vBET
15-02-11, 13:17
Sveiki.

Aš padėti šioje temoje:) Aš sužinoti daugiau apie savo problemą šiandien vakare ir suteikti jums daugiau reakcijos. Tuo šį momsnt galiu pasakyti, kad ji yra definitivelly vBET klaidą. Tai neturėtų atsitikti. Aš nežinau, kodėl "Google" indeksuoja - mes peradresavimai 301, todėl toks dalykas neturėtų egzistuoti. Dar, žinoma, ne pirmas toks nuorodos neturėtų ateiti į išėjimo.

Kaip rašiau - aš duosiu jums daugiau informacijos vėliau ir mes pasirūpinsime apie tai.

Snake
15-02-11, 13:33
Aš sugest jūs vėl patikrinti šių delayxx URL, jie yra 302 nukreipimus!

vBET
15-02-11, 17:41
Taigi tai yra priežastis, kodėl šios nuorodos yra net indeksuotas. Puiki užuomina. Mes taip pat patikrinti, ar tokių nukreipti, yra vBSEO arba vBET ir jei vBSEO yra konfigūruojama (arba gali būti pakeistas pagal mūsų integracijos kodas). Tai išspręsti klausimą jau indeksuojami puslapių.

Dar, žinoma, mums reikia rasti, kodėl vBET net tokios sąsajos galutinio html atsako.

Snake
15-02-11, 17:44
ok, laukiu pataisą. ačiū

vBET
15-02-11, 18:31
Aš tiesiog davė labai konkrečius uždavinius, apie ką ir kaip patikrinti, kad jaunuolis.

Taip pat būtų labai naudinga, jei jūs galėtumėte pasakyti, kur tokie ryšiai buvo sukurtas? Šiuo metu, jei šie puslapiai yra indeksuoti, ir nukreipti, yra 302 mes negali būti net tikri kartos klaidų vis dar egzistuoja vBET, ar tai tik senų Bug kuris neatsitinka daugiau, bet jūs jau indeksuojami puslapių. Taigi pasakykite jūs matote bet kokį puslapį, kur tokie URL matomas jūsų naršyklėje nuorodos. Prašome patikrinti, kai jūsų temas, forumuose, archyvas RSS gal. Prašome pasakyti, padaryti, turite mados, kurios specialiai integruota su vBET - gal ten yra problema. Jaunuolis bus patikrinti jūsų forume taip pat (jei ji negali būti apribota), vis dar žinote savo forumą ir gal žinote ar įtariate, jei tokia URL yra generuojami.

Snake
15-02-11, 19:31
Im nežinote, ką aš galiu padaryti, galite pamatyti "Google" indeksavimo klaidų čia: svetainė: www.computer juice.com - Google Paieška

Peržiūrėti talpyklą puslapio kodą!

Taip pat jis yra 302, nukreipti į tinkamą URL, jis turi būti 301, bet geriau nustatyti būtų ne indeksu blogas URL alltogether.

Youngster
15-02-11, 20:35
Gerbiamasis Gyvatė,

Ar Jūs aktyviai vBET i tai patikrinti. Rašykite čia arba PM man, kai jums aktyvų vBET ir aktyvus vėliavomis.

Snake
15-02-11, 20:54
Jis yra aktyvus, vėliavos rodyti tik svečiams poraštės

Kelionių Fanai (http://www.travel-fans.com)

Youngster
15-02-11, 21:29
prašome aktyviai juos visiems ok?

Snake
15-02-11, 21:31
I dont wanna juos aktyviais visiems. Koks skirtumas, jis jums? Tiesiog atsijungti.

Youngster
15-02-11, 21:37
Gerai aš patikrinti jį
Laikytis

Youngster
16-02-11, 22:55
Gerbiamasis Gyvatė,
Aš nebuvo nustatyta, bet neteisingas URL, jei mano, kad tai suteikia mums url jai.
Tuomet kodėl Jūs turite 302 peradresavimą

Snake
16-02-11, 22:59
Jei neradote jų? Lol.

Čia jie ir vėl!

http://www.computer-juice.com/Untitled-2.gif

Youngster
16-02-11, 23:07
Gerbiamasis Gyvatė,
jūs suteikėte man exacly pati problema, bet pažvelgti į:
svetainė: www.computer juice.com - Google Paieška
Aš ieškojau kai ir i nebuvo nustatyta jokių problemų su URL (vbet_delay).

Youngster
16-02-11, 23:16
Jums wroted val. Laukiama anwser ir tada aš patikrinti viską.

kamilkurczak
21-02-11, 12:04
Sveiki,
Aš patikrinti šio 302 peradresavimą VB ir vBET kodas. Ar turite savo svetainę įjungtas vBET? Jei ne, prašome įjungti:)

kamilkurczak
22-02-11, 12:36
Radau, kad VB naudoti savo funkcija 302 nukreipti. Funkcija
exec_header_redirect( turite
302 peradresuoti, ir vBET jį naudoti keliose vietose.

vB4 ji yra lengva nustatyti, nes mes galime naudoti šią VB funkcija (exec_header_redirect) 301 parametrą bet VB3 ne: (
Pasistengsiu rasti, kur šis klausimas yra.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1